|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko paničare tate
15.1.2009 10:12:19   
Ruža
Moj mm je veliki paničar kad je dijete u pitanju. Od kako se rodio valjda smo već bar 20 puta trebali ići na hitnu ili kod doktora. Prvo je bilo "problemi sa probavom" jer se Marko napinjao kad je trebao prdnuti, pa "problemi sa disanjem" kad bi režao i puhao  po noći, pa ako se unervozi navečer " to su sigurno grčevi"... I tako u krug čim Marko zaplače on bi na hitnu jer "nešto nije uredu".
Kakvi su vaši muževi po tom pitanju?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko paničare tate
15.1.2009 10:17:55   
koka
Moj je dosta ok što se toga tiče moram priznat. Vidim da mu nije svejedno i kad imaju temperaturu, pogotovo kad su mali, al ne diže neku paniku od toga. Ili kad se Rokić operirao, on je ostao s njim u bolnici user posted image ...tako da je dobar s te strane, on mene tješi neki put..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko paničare tate
15.1.2009 10:22:15   
FIONA
uf moja bi mogla imati apartman u bolnici jer po njegovom bila bi više tam nego doma!!!user posted image
Kad primi jači grča, kaj je njoj
kad pokaka zelenu kakicu..zakaj je zelena!
glava je zaležana!
palac na nogama je debeli...jel bu ona mogla kao cura nositi otvorene cipele!!!

ma joj pisala bi do sutra...i kaj je najbolje ak se kaj desi ja bu za sve kriva jer njegova princeza ne bu zadovoljna...

Drage moja ja sam naj.... kad mala skuži tatu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko paničare tate
15.1.2009 11:10:39   
božica
Nije ne
al ak velim da idemo hitno dr onda ide bez prigovora


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko paničare tate
15.1.2009 11:13:59   
Florijan Jakov
dobar je, nekad skupimo glave ako je problem pa smo pametniji... nekada ima (po meni) nepotrebna pitanja, ali sve u granicama normale user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko paničare tate
15.1.2009 12:27:23   
Lady3
Kad se radi o djeci u potpunosti me sluša i vjeruje mi.user posted image kad sam rodila P.morao je s L.ići u bolnicu da joj naprave pretrage i dobije infuziju.8imala je šarlah)poslije mi je rekao da se usrao od straha i da više ne želi takvo što ponavljati.Bilo mu je zlo samo od gledanja kako su L.radili hrpu pretraga.Pa neka mu,sad zna kako je meni s njih dvoje kad su bubani...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko paničare tate
15.1.2009 15:03:33   
tonkica
Moj nije tak veliki paničar, podjednaki smo što se toga tiče, sve u granicama normale.
Skupimo glave kak veli FJ i mam nam je lakše. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko paničare tate
15.1.2009 15:09:12   
tomi
moj je muž kao i Ružin, mislim da neću ništa ni dodati, kada sam pročitala , dobro sam se nasmijala jer sam odmah vidjela svog muža kako komentira iste stvari. Ah dobro je znati da nije jedini


(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko paničare tate
15.1.2009 15:12:13   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tomi

moj je muž kao i Ružin, mislim da neću ništa ni dodati, kada sam pročitala , dobro sam se nasmijala jer sam odmah vidjela svog muža kako komentira iste stvari. Ah dobro je znati da nije jedini




Sad je i meni lakše.user posted image user posted image user posted image  Ponekad zna biti tako uvjerljiv da se ja zapitam jesam li ja možda neoprezna?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tomi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko paničare tate
15.1.2009 21:14:19   
dami
Ja sam paničar ali moj muž nije što je u tome pozitivno jer mislim da bi ja poludila. On uvijek staloženo reagira tako da se i ja smirim.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko paničare tate
20.1.2009 22:57:45   
njanja
pa bilo je situacija da me mm na početku znao dignut frku i zvali smo susjedu 2x koja radi na odjelu za babinjače....naravno da je sve bilo u redu, al ipak smo sretnici jer imamo te 2 susjede pa ako šta zatreba.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!