|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako uspavljujete svoje dijete?
7.9.2015 20:58:06   
Jezic123
zdravo mame,

ja imam 2,5 godisnjaka koji nemoze zaspati a da se nemazi sa mojom kosom i da spava jos s nama u sobi.
od danas sam pocela ga odvikavati od kose, pa cu vidjeti kako ce to zavrsiti.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako uspavljujete svoje dijete?
7.9.2015 21:00:01   
Jezic123
da li ima netko slican problem, uglavnom je problem trenutno to sto sam trudna i u 12 mj, bi trebao dobiti seku, pa neznam kako da ga nagovorim da prede u svoju sobu i da tamo sam spava.

ako je netko imao slicnu situaciju neka mi se javi

hvala,

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako uspavljujete svoje dijete?
13.9.2015 11:10:27   
noemaa
Mi imamo slicnu situaciju. Moj micko (2,7) god ne moze zaspati bez mazenja moje cice. Zaspe u svojoj sobi na ovaj nacin. Problem je kad se usred noci probudi (2,3put cak), da mu opet treba isto pomagalo. Koma sam od toga. Na kraju ga uvijek prebacujemo k nama. Pitam se kad ce poceti spavati cijelu noc!?!user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako uspavljujete svoje dijete?
13.9.2015 11:14:03   
noemaa
Jezic, nahvali mu njegovu sobu,kako je fora, da igracke mora netko cuvati nocu itd.i onda s njim legni u njegov krevet. Ako tako zaspe uz tvoju kosu,super!!! Ako se ne budi nocu, kasnije?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!