|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Legalizacija
10.6.2013 20:29:14   
Ninaa
Imate sve legno, jeste sve legalizirali ili ste tek sad krenuli? Mi imamo kuću koja je građena prije 1968., ali je nadograđivano svašta nešto, ništa nije legalizirano i sad imamo veliki problem. Neznam ni kak se kreću cijene tih geodeta arhitekta i svašta nešto, pretpostavljam da to dosta skupo izađe
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Legalizacija
10.6.2013 20:30:29   
Renata RR
Ja sam mislila da misliš na marihuanu...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Legalizacija
10.6.2013 20:35:35   
Ninaa
Pa kad mi izračunaju koliko to sve dođe mislim da mi ni marihuana neće pomoćiuser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Legalizacija
10.6.2013 20:47:45   
anaxx
Ajme, zar legalizacija i na RR!
Ja samo to radim već par mjeseci i svima u uredu nam već na uši izlazi! I da najveća navala je sad zadnjih mjesec dana. A cijene... hm, ovise o puno stvari....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Legalizacija
10.6.2013 21:40:50   
sarah_zg
Sad smo sredili sve i predali papire. Geodet i arhitekt su nas došli oko 16 000 i to na lijepe oci jer smo pola na ruke platili, a pola preko računa. Zavisi koliko kvadrata imaš, mi oko 430 pa to povećava cijenu

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Legalizacija
11.6.2013 9:19:26   
sretnaz
mi smo isto sve predali, a kazna će biti boli glava. user posted image U biti kuća je dograđivana tako da nije cijela ilegalna. Srećom 3 smo vlasnika pa troškove dijelimo.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Legalizacija
12.6.2013 19:15:43   
Ninaa
Bila sam danas i mislim da je onesvijestit ću se malo za reći. Mi imamo jedan dio građen prije 1968 ali je muž izračunao da svega toga ima oko 456 kvadrata tak da smo nahebali totalno kako god okreneš. Neznam od kud ćemo novce naći

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Legalizacija
12.6.2013 19:39:47   
komarac1

IZVORNA PORUKA: sarah_zg

Sad smo sredili sve i predali papire. Geodet i arhitekt su nas došli oko 16 000 i to na lijepe oci jer smo pola na ruke platili, a pola preko računa. Zavisi koliko kvadrata imaš, mi oko 430 pa to povećava cijenu

vi ste to puno platili! Kod nas su cijene puno povoljnije i ne naplacujemo po kvadratu! Jucer sam saznala br od jednog geodeta koji je jeftiniji za 1000 kn od onog s kojim smo do sad suradivali! Al ne mogu ga dobit na tel, valjda je zatrpan s poslom user posted image ak ga dobijem javim

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Legalizacija
29.6.2015 9:53:02   
Filip101
Ma sve je to samo gulenje novca od građana na bezvezne papire.. živjela država koja krade :S :(

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Legalizacija
12.7.2015 10:38:27   
Ela28
Mi smo uselili u novu zgradu 2006 god naravno zgrada nema uporabnu dozvolu a naseg kata uopce nema u nacrtu.Tako da smo sve morali.Prvo smo platili izradu projekta 3600 kn ,pa kaznu 2200 kn ,komunalno 2000 kn jos cekamo vodni doprinos...sve u svemu previse :(

(Odgovor članu Filip101)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!