|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljuskice
28.1.2010 13:23:10   
M.B.
Ima li tko iskustva s ljuskicama za zube (veneers) i isplati li se to staviti?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljuskice
28.1.2010 13:24:44   
evanda
I mene to jako zanima.....super izgleda, samo ne znam da li drži tako dobro kako izgleda....

http://www.stomato-ordinacija-zg.hr/html/ljuskice_-_veneers.html


< Poruku je uredio evanda -- 28.1.2010 13:29:28 >

(Odgovor članu M.B.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljuskice
28.1.2010 13:31:00   
M.B.
Pa to i mene zanima koliko je to čvrsto, jer mi je zubarica rekla da to mogu staviti ako mislim jesti samo juhe i salate!

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljuskice
28.1.2010 13:38:35   
Bebys
IZVORNA PORUKA: M.B.

Pa to i mene zanima koliko je to čvrsto, jer mi je zubarica rekla da to mogu staviti ako mislim jesti samo juhe i salate!
   pa da to je samo ukras..nista vise...ja nebi to je bacanje love...bolje idi na izbijeljivanje zubi...to vise koristi..ako su zuti...to je sve..

(Odgovor članu M.B.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljuskice
28.1.2010 18:24:33   
natalijax
super stvaruser posted image user posted image prvi put vidim

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljuskice
28.1.2010 20:16:49   
xxl
ja neznam kaj je touser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljuskice
28.1.2010 21:08:33   
Zvonki
Prvi puta čujem za ljuskice za zube user posted image Djeluje mi totalno krhko. Radije bi uložila u izbjeljivanje i skidanje kamenca.

< Poruku je uredio Zvonki -- 28.1.2010 21:09:35 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljuskice
28.1.2010 22:07:31   
pula25
i ja prvi puta čujem. Izgleda zanimljivo ali kad su noviteti u pitanju ja se sjetim onog što su govorili kad su izumuli rengen - da nije štetan i da se možeš slikati svaki dan... a danas kažu - jednom u 6 mjeseci. Tako da nebi škodilo malo sačekati da se vide nuspojave.
I da nikako mi se ne sviđa što se brusi zubna caklina... time se trajno oštećuje zub a ako ta ljuskica spadne imaš veliki problem.
Možda je izbjeljivanje ipak pametnije riješenje ako je boja u pitanju

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljuskice
26.11.2014 12:45:25   
tonka86
meni je moja zubarka rekla kad sam ju pitala da želim staviti navlake na gornje jedinice da mi je bolje staviti keramičke ljuskice , jer su kao manje invazivne od navlaka i ne moraju se zubi toliko baš brusiti, a ako nisu jako polomljeni, uništeni ili zahvaćeni karijesom, tj ako su većim dijelom zdravi, onda definitivno ljuskice. navlake znaju nekad izgledati neprirodno uz rub zubnog mesa tj zna se vidjeti tamnija linija, a kod ljuskica navodno toga nema. da li netko ima iskustva s time, dosta je prošlo od zadnjeg posta ovdje?

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljuskice
10.11.2015 8:10:43   
MilanNS
Evo pomoc, mozda :D Zubne ljuskice

(Odgovor članu tonka86)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!