|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoća, Potrebna pomoc
28.1.2015 11:51:52   
Queen from Italy
Dobar dan svima.. Nova sam ovde.Zanimaju me prvenstveno neke stvari oko prvih dana trudnoce . Naime kasni mi menstruacija vec 8-mi dan, inace kasni max 2 dan, nemam nikakve simptome da cu dobiti menstruaciju kao sto sam uvjek imala Osjecam odbojnost prema hrani, sve sto sam do sad jela kada pomislim izaziva mi mucninu. Osjecam neke cudne mirise koje niko drugi ne osjeca.. Prije 4-5 dana radila sam test na trudnocu .. Pokazale su mi se dvije linije .. Na minut dva sam ostavila test u toaletu i vratila se zatim je bila samo jedna linijja.. AKO JE NEKO IMAO OVAKVO ISKUSTVO MOLIM DA SE JAVI NA OVAJ FORUM JER BILO KOJI ODGOVOR MI JE STVARNO OD POMOCI. hvala unaprijed. user posted image user posted image

< Poruku je uredio Admin -- 5.2.2015 23:21:24 >
Neposredna veza do poruke: 1
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!