|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Veza bez budućnosti
27.1.2014 20:45:30   
žučka666
Nova sam na forumu,nisam baš na pravoj adresi,ali nekako sam dolutala.user posted image Skoro sam sedam godina u ozbiljnoj vezi. Volimo se. Ali imam osjećaj da nikad nećemo uploviti u bračnu luku. Ovaj mjesec mi je user posted image dosta kasnila. Potajno sam bila i pomalo sretna,ali sam zeljela da ipak dobijem. Nažalost sam nakon 3.5 godine,baš ovaj mj ostala bez posla. Zatvorila mi se poslovnica gdje sam radila. Moj dragi je prije par godina nastradao na poslu,i od tada je u profesionalnoj mirovini,iako je dosta mlad. Mirovina je nikakva. Da se vratim na bit problema,on je bio presretan sto mi je kasnila,želi bebu,i već se bio ufurao skroz u to. Meni je to bilo slatko. Napravila sam test,i ispao je negativan. Odahnula sam,jer sam svjesna da smo baš u jadnoj situaciji i da nije vrijeme za to i očito da nikad neće ni biti. I on se na to naljutio. Ne na negativan test,nego na moje veselje o negativnom testu. I tako je nastala ta velika svađa.. Gdje sam mu ja između ostalog rekla da se bojim imati s njim dijete,jer on nije financijski sposoban o njemu,nama brinuti,da se bojim s njim krenuti u nekakvu budućnost,jer nemamo nikakvih uvjeta za išta,kao i da ga moram moliti tri tjedna da počisti svoju sobu (mogu ja,ali ne želim,on ima 33 godine),dva mjeseca da opere svoj auto (mogu ja,ali ne želim,ne pere ni on moj) i hrpu takvih gluposti.. po tome sam dobila dojam da je totalno neodgovoran,i da valjda čeka da netko drugi to napravi. Pitala sam ga također kako si on zamišlja naš život (kad maknemo financijske probleme),zar misli da ću ja biti klasična kućanica,peraćica,spremaćica,kuharica,roditi djecu i uz to sve ići raditi jer on ne može?! A što će on?user posted image Naravno da se nafrnjio na mene kako uopće mogu imati takvo mišljene o njemu..uglavnom sad smo posvađani,on je ljut,ja uvjerena da sam u pravu i eto ga. Moje pitanje je da li ste naišli na iste probleme ili slične? Imam osjećaj da ćemo se razići jer nam veza nema nikakvog smisla,budućnosti. user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Veza bez budućnosti
27.1.2014 21:28:28   
evanoi
slični problemi u prošloj vezi. ja, skoro pa kraljica odgovornosti, on - totalni kralj neodgovornosti. nakon 6 i pol godina rekoh do viđenja. i danas sam presretna zbog te odluke. u braku s predivnim, odgovornim muškarcem. hvala bogu, sudbini i mojoj pameti da nisam ostala trudna s bivšim. nekad ne treba forsirati stvari samo zato što dugo traju i, eto, navikli smo se na njih.
p.s. samo mislim da bi se i ti trebala zaposliti ako ikako možeš jer moraš biti financijski neovisna, imala ti muža ili dečka. nitko ne treba zarađivati za tebe.
ali, ako se dvoumiš... upitaj svoje srce i budi iskrena prema sebi...

(Odgovor članu žučka666)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Veza bez budućnosti
27.1.2014 21:44:15   
žučka666
Ma ja sam i radila. Imam 25 godina i od toga 5 godina staža. Volim raditi. Ali ovaj mjesec sam završila na burzi,i valjd mi to sad sve tak i smeta u toj mjeri Ne zelim biti o nikome ovisna. Nije to. Nego sam se tako zamislila..da sam ostala trudna,on bi bio presretan,to znam,znam da me voli,postuje,da bilo što zatražim u bilo koje doba noći,on bi odmah poletio ( naravno osim čišćenja sobe-znam zvuči djetinjasto,ali nekad te jednostavno upiše takve sitnice user posted image user posted image ) Ali što mi vrijeda sva ljubav svijeta,kad nemamo nista,i izgleda da će to tako i duugo ostati.. Nije poduzetan. On će ovo,on će ono..ali nista. I tako godinama. user posted image

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Veza bez budućnosti
27.1.2014 23:04:30   
anaxx
O i ja sam bila 7 godina u vezi u kojoj je na prvi pogled sve bilo super, zabavljali se, izlazili, zaposlili se i počeli živjeti zajedno... Njegova briga je bio samo on i ono sto se njega direktno dira i nema veze sa mnom, kuca, čišćenje, pospremanje čak i nekakvo planiranje vikenda, kupovina... Sve je bilo moje i naravno brzo je puklo. Ja sam krenula dalje dok je on i dalje smatrao da nam je sve super i nije shvacao u čemu je problem. Srećom da je bilo tako, da sam na vrijeme progledala! Sad sam vec 10 god u sretnom braku i cekam treće dijete!!
Ne kažem da me nije volio na svoj način, ali neki su jednostavno gotovani i misle da je to ok, ne vide svoju sebicnost....
Dobro razmisli sto želiš u životu!!!! Sretno!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu žučka666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Veza bez budućnosti
28.1.2014 8:10:03   
Zvonki
Baš mi je lijepo vidjeti mladu osobu koja razmišlja o budućnosti i čak pomalo i kalkulira. Nije to loše. Ali, ako se radi o ljubavi - srce ne bira. A ako se radi o ljubavi onda su stvari još jednostavnije - onaj tko zaista ljubi i voli spreman je promijeniti sebe kako bi onome pored olakšao i pomogao(nije to lak posao. Najteže je mjenjati sebe i navike koje ti je netko utisnuo kroz djetinjstvo). Na tebi je sada da vidiš gdje ste vas dvoje. I na što je on spreman.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Veza bez budućnosti
28.1.2014 9:44:42   
keyt
Tek sad kad imam dijete dobro razumijem žene koje su govorile da treba dobro paziti s kim ćeš imati dijete. I bile su 100 posto u pravu. Sretna sam što imam, prije svega, ODGOVORNOG muškarca i oca kraj sebe. Ponekad pomislim kako bi mi bilo teško da uz dijete kraj sebe imam još jedno, VELIKO, dijete i zahvalna sam Bogu što nije tako. I još nešto, baš SITNICE čine život, a često ne znamo što je prava ljubav, dok je ne spoznamo user posted image . U svakom slučaju, sretno ti bilo i vjerujem da ćeš donijeti ispravnu odluku čim tako mudro i zrelo promišljaš.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Veza bez budućnosti
28.1.2014 21:10:34   
žučka666
hvala vam cure!user posted image al baš mi je bljak danas. volim ga,ali et,ne znam ni sama. znam da je i do mene,malo sam zanovjetalo,prigovaram za svašta. Nije lako sa mnom. Pokušavam to nekak promjeniti,nekad sam uspjesnija,nekad manje.user posted image nekak imam osječaj da se uvijek vrtimo u krug,ja njemu jedno,a on meni drugo.. uvijek sam ja ta koja započne kvazi svađu user posted image . Njemi skoro nikad ništa ne smeta,stvarno neznam da mi ikad šta prigovara,stvarno je divan općenito prema meni (ak se et baš ne svađamo,onda zna bit bezobrazan i reći stvari koje nikad nebi..al svi smo pomalo takvi) Ali neznam,jednostavno sumnjam u njega kao muškarca.. da bar mogu pogledati u budućnost.. morat ću zvati vidovitog milana.. user posted image

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Veza bez budućnosti
15.3.2014 20:50:08   
samaubraku
Ovdje sam jer ne znam više što činiti. Treba mi pomoć. Treba mi razgovor.

_____________________________

Koliko još mogu izdržati?

(Odgovor članu žučka666)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Veza bez budućnosti
15.3.2014 21:17:03   
mišica 666
sama u braku dobro nam došla. nadam se da nije sve tako crno kod tebe. ispričaj nam svoju priču ako želiš možda ti netko može dati kakav savjet. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu samaubraku)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Veza bez budućnosti
16.3.2014 17:58:49   
samaubraku
Pa eto u braku sam već 6 i pol godina a zajedno smo 11. Imamo tri curice. Uglavnom sve je krenulo nizbrdo već odavno. MM je inače terenac, pirotehničar. Više ga nema nego ima, ali raditi se mora. To mi je jasno. Imam osjećaj da smo stigli do kraja puta. Moj život se odvija u kući s djecom o kojoj se naravno ja brinem. Ne kažem da ne pomogne kad je kod kuće ali veliku većinu vremena ja ustajem i hranim treću curicu od kad se rodila. Znači čekam 14 dana da se vrati i da mi da malo vremena da se odmorim ali ne on leži i eventualno ustaje kad ga gurnem nogom. I to je samo dio problema. Jedna je curica u školi a jedna u vrtiću. Sve to obavljam sama. Kupovina, čišćenje, računi itd. Sve je na mojim leđima. Sve što tražim od njega je nekakav suvisli razgovor, da radimo nešto zajedno, da odemo nekamo sami. Uglavnom ništa od toga. ako dođe do rasprave, ignorira me šutnjom. Znami se ponekad i nasmijati u lice i reći da govorim gluposti. Ponižava me na taj način. Nemam više ništa od njega. Sve je nestalo. U 14 dana terena kad se čujemo nikad mi nema ništa za ispričati. Nevjerojatno, ali tamo se nikad ništa ne događa. I noaravno da bjesnim na to jer nam se razgovori svode samo na priču o tome što sam ja radila toga dana. I tako već mjesecima. Ima toga još...

_____________________________

Koliko još mogu izdržati?

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Veza bez budućnosti
16.3.2014 18:11:09   
samaubraku
ne mogu reći da se ne volimo. u tome sigurno nije stvar. ali osjećam da se odnosi prema meni kao prema otiraču. seks nam je isto dobar. ali kad nema ničeg drugog. kao da sam u klopci i nemam izlaza. otići ali kamo s troje djece. nastaviti ovako isto nije rješenje. sad isto ne razgovaramo i on bi rekao da je zbog mene jer njemu je sve pet. ode na wc s mobitelom i ne izlazi po sat vremena. gleda čovjek utakmicu ili igra igricu. pa onda laptop pa tv i tako u krug. kao da me nema. prije smo mogli raditi svašta zajedno. sad više ništa. eventualno pogledati film. loše je i to je to. ja se nerviram i izderavam na djecu. ubila bih se zbog toga. mislim da bi trebala otići psihijatru da mi prepiše neštojer više ne mogu izdržati pritisak. vezan je za posao i kolege a mene nema nigdje u toj priči. mislim da je sretniji kad je na terenu.

_____________________________

Koliko još mogu izdržati?

(Odgovor članu samaubraku)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Veza bez budućnosti
16.3.2014 18:49:49   
lili22
samaubraku prvo ja ti virujen da ti je tesko, ali ajde na trenutak stani i udahni, sjeti se zasto si se zaljubila u toga covjeka, zasto si se udala za njega i promisli sto bi rastava braka znacila za njega, tebe i vasu djecu na kraju. ja san dijete rastavljenih roditelja i nije to bas lip zivot znas, ali moja je mama 9 godina trpila fizicko i psihicko zlostavljanje, ja san imala 9 god kad san je molila da pobignemo od njega u babe i dide da je ne ubije.
koliko vidin tvoj muz nije nasilnik i voli svoju djecu. znaci razmisljas otic ali jesi li pokusala nesto ucinit, jesi li mu iskreno rekla sto osjecas, jesi li mu rekla da ti je potrebna njeznost i druzenje i da ti je tesko i da ti fali. je si ga pitala kako se on osjeca i imali on potrebu radit na vasoj vezi.
i moj brak ima uspone i padove, mozda cu zvucat staromodno ali i mene moj muz uzdrzava odnosno on radi, jesi li promislila koliki je to stres u danasnje vrime, jesi li ga probala iskreno zagrlit. ne kazen da si samo ti kriva za stanje vaseg braka, ali mislis li da je opce bitno ko je kriv i ko ce "popustit",probaj mu pric prva. u mome braku to tako funkcionira i ja san se s time pomirila. znaci moj muz jako puno radi, a skoro cili dan, vidin ga a skoro pa samo u krevetu i nedjeljon kad ne radi i jako je nervozna osoba da ima neku drugu zenu ta bi ga davno bila napustila. u nasoj vezi on je vatra ali san zato ja voda, uglavnon uvik popustin, uvik ja prva recen volin te, ja njega prva zagrlin itd. ali to je tako znan da me voli ali na neki svoj drugaciji nacin, pa opet dodu dani kad njegov stres popsti i trazi utociste uz mene ko malo dijete. probaj ISKRENO razgovarat sa muzem i otvori mu dusu sigurna san da ce je otvorit i on tebi. lipo pripremi romanticnu veceru makni djecu i samo pricaj s njime. budi zena svome muzu, viruj mi da njima triba vise njeznosti nego nama. oprosti na ovako dugom postu i sretno nadan se da ti moje rici mogu pomoc.

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu samaubraku)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 8:47:38   
samaubraku
Hvala ti puno na odgovoru. Draga moja nema što ja nisam već pokušala. Radi se o tome da samo ja i pokušavam spasiti ovu vezu. On samo okreće ledja. Nema što nisam napravila za njega. Dala silne novce za laptop kojih nemamo samo zato što voli igrati igrice. Kupila mu odličan mobitel koji on koristi za sve samo ne za mene. I ja radim takodjer. Učiteljica sam u osnovnoj školi tako da on mene ne uzdržava. Radim to sama. Pokušala sam nebrojeno puta biti iskrena, reći kako se osjećam i razgovarati. Cure drage on to ne želi i samo šuti ili se nasmije na moju iskrenost. I dokle trpiti poniženja od nekoga tko te očito apsolutno ne poštuje. Meni nije problem ništa napraviti za njega ali on to ne cijeni niti pokušava sačuvati brak. Jednostavno sam stigla do kraja. Ne moram se ja razvoditi ali me je konačno uspio odbiti od sebe. Prekinula sam svaki intimni odnos s njim jer ne vidim drugo rješenje. Zasigurno mu neću služiti za to da se prazni na meni a uglavnom smo došli do toga. rodila sam mu troje djece, dala najbolje godine života, uvijek bila uz njega i ne zaslužujem ovo. Ne zaslužuje niti jedna žena ponižavanja i šikaniranja.

_____________________________

Koliko još mogu izdržati?

(Odgovor članu lili22)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 9:16:14   
mišica 666
draga ako si toliko nesretna a on ne pokušava ništa popraviti ostavi ga. ti najbolje znaš kolko si se trudila i ako misliš da više nemate šta dati jedno drugome to je valjda to. djeca osjete kad roditelji nisu sretni tako da opcija ostati zbog djece nije dobra ideja po meni. na kraju krajeva ja nebih željela da moja djeca misle da je to normalno ponašanje u braku i da sutra čine te iste greške.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu samaubraku)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 9:21:57   
samaubraku
Ma daleko od toga. Ja zaista tako ne razmisljam. Nikada ne bih ostajala zbog djece. Svjesna sam ja da to nije rješenje. Pokušavam samo shvatiti čime sam to zaslužila. Voli te kolege više od mene i poštuje ih a mene gazi. Uglavnom ja sam odustala od pokušavanja. Samo, voljela bih da mi se iskreno kaže što je na stvari. Želim samo istinu. Ne znam više...

_____________________________

Koliko još mogu izdržati?

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 9:38:10   
samaubraku
a i lako je reći ostavi ga. ima godinu dana da smo se preselili u novu kuću koja je pola na njega a pola na mene. imamo taj kredit i za auto. smanjena su mi primanja jer sam na porodiljnom. moji žive u dvosobnom stanu. odakle mi novci za najam. komplicirana je to situacija a ja ne znam kako da se iz nje iščupam. i zažto bih ja odlazila s troje djece. nije to samo tako-ostavi ga.

_____________________________

Koliko još mogu izdržati?

(Odgovor članu samaubraku)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 9:58:07   
folletto
draga samaubraku uh, teška situacija, ali gledajući ovako sa stane i bez da vas poznajem mislim da nije sve izgubljeno ni tako crno.
nikada nisam za drastične odluke i napuštanje partnera, ja sam negdje bliža odgovoru koji ti je lili dala.
posao kojim se tvoj muž bavi je izrazito stresan, njemu je svaki dan život u pitanju što svakako moraš uzeti u obzir.
njemu bi nakon takvog posla dolazak doma trebao biti oaza opuštanja i oslobađanja od stresa, a ne još jedno bojno polje...
pokušaj se staviti u njegov položaj. kao je njemu živjeti sa osjećaem da se možda neće ni vrati kući?!
ja vjerujem da je on ponosan na tebe što si dobra majka i samostalna žena, samo to možda nema potrebu prenosti u riječi.
nemoj gledati na svoj život i obaveze samo kao problem. to je tvoj život, nastoj izvući maksimum dobroga.
kažeš da te voli, da ti voliš njega, da vam je seksualni život dobar... prekrasno!
zajedno ste stvorili djecu i život koji vodite i zajedno ste odgovorni za situaciju u kojoj ste se našli.
isto tako ne mislim da te želi ismijati i ponizit kada mu iznosiš svoje probleme, mislim da je to njegova nesvjesna reakcija samoobrane od tvog "napada"
pokušaj "okrenuti ploču" i zrači optimizmom. nemoj mu pri svakom telefonskom razgovoru iznositi samo probleme tog dana, pričaj mu o lijepim stvarima, smiješnim situacijama. možda i tebi tako bude lakše jer ćeš imati vedriji pogled na svoj život.
kada dođe kući nemoj imati mrgodan pgled i popis očekivanja koje imaš od njega, pusti ga malo neka se ispuše, neka odigra igricu ili bulji u tv neko vrijeme, a ti recimo spremi neku romantičnu večeru i iznenadi ga.
vjerujem da ćeš u vedrijem ozračju lakše doprijeti do njega...



(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 10:29:51   
lili22
potpisujen ovo sto ti je folletto napisala, neki se muskarci teze otvaraju i neznaju pokazat svoje osjecaje. probaj ga posjest gledat ga u oci, drzat za ruke i otvori mu srce. reci mu da ga volis i da ga nemozes ostavit, ali da ga trebas ko ljubavnika, prijatelja i muza. pitaj ga cime si zasluzila da se tako ponasa prema tebi, reci mu da te njegovo ponasanje boli i da nisi sretna, pitaj ga je li on sretan kad ste u takvim odnosima. ljudi znaju uc u kolotecinu i nauce se zivit zivotom u kojem svakodnevno optuzuju jedan drugog. znan da ti zvuci ko da sve stavljemo na tvoja leda, ali vecina je muskaraca jako komplicirana i nisu naucili iskreno otvorit srce jer misle da ce tako bit manje muskarci. ova je okolina ucinila krivu sliku o zivotu. zivot je jako tezak i brak isto, i zena mora bit veliki takticar. probaj doprit do njegovog srca, zasto bi na kraju krajeva odustala od kuce u koju si i ti ulozila, auta itd. rastava je jako i gadna i teska. ja san ti od onih kad jednom kazem dok nas smrt ne rastavi onda je to tako. osin ako te ne vara, tuce ili bilo koji nacin zlostavlja. ove fore o emancipiranoj zeni su bullshit, zene kojima muskarac svakodnevno pere, cisti,kuha imaju sonje a ne muskarca. i meni moj pomogne ali zna se sto je zenski a sto muski posal. mi zivimo na selu i sigurno se necu tiskat da kopam, traktoran, gradin ili bilo sto drugo da bi bila ravnopravna s muzen. ako ga volis pogledaj duboko u svoje srce i nac ces nacin, nemoj samo tako odustat, mozda su njegove igrice bijeg od problema. probaj mu ne prigovarat nego jednostavno izvuc od njega sto ga muci i zasto je takav. i onda ces vidit moze li se nesto prominit. slazen se da djeca vidu kad brak ne stima i da ako ne ide da je rastava jedino rjesenje, ali dobro pazi jer kad jednom krenes tim putem povratka vise nema. joj stvarno ti zelin svu srecu i viruj mi da nan je tesko ovako tocno shvatit sto prolazis ali zelin ti da uspijete to rijesit radi TEBE, djece a i njega.

< Poruku je uredio lili22 -- 17.3.2014 10:32:21 >


_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu žučka666)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 11:18:48   
MaTana
Ja se slazem sa foletto i lili, odustajanje od braka je linija manjeg otpora, pa nije da je covjek zlostavlja, niti pije. U idealnom svijetu bilo bi divno da muzevi pomazu, da imamo vremena za sebe, da odemo na kavu sa peijama... E ali znate sto, idealan svijet ne postoji, ljudi se bore da osiguraju sebi kruh za svaki dan u tjednu, u idealnom svijetu bi nam padao sa neba. Posao sa kojim se tm bavi je uzasno stresan, moze dovesti i do PTSPa, ja mislim da te on ipak zeli zastiti od toga, kolege su tu koje razumiju svaku sekundu toga dana. Sigurno te zeli zastitit, zar mislis da bi volio da znas npr kako mu je umalo mina eksplodirala? Smireni razgovor bez optuzivanja i predbacivanja bi morao pomoci. Mm je pomorac, nema ga 4 mj pa je doma 3, ja ne stignem nekad niti doma popit kavu a kamoli sa prijateljicama dok ga nema. Kad dodje, dogadjalo bi se da i on krene sa prijateljima, pa pivica pa nogomet, dok nisam pitala a gdje sam ja u toj prici, zar i ja ne zasluzujem barem jednu kavicu tjedno sa prijama dok je on tu... I upalilo je!
Sretno!

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu lili22)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 14:37:57   
samaubraku
hvala cure

_____________________________

Koliko još mogu izdržati?

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 14:38:21   
samaubraku
od srca

_____________________________

Koliko još mogu izdržati?

(Odgovor članu samaubraku)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Veza bez budućnosti
17.3.2014 14:46:01   
lili22
Sretno i svakako nan javi je li se sto promjenilo na bolje da ne brinemo.user posted image

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu samaubraku)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Veza bez budućnosti
18.3.2014 9:44:22   
samaubraku
promijenilo se jest ali ne na bolje. jucer sam pokusala na lijep nacin bez prigovaranja ali me je onako kratko odbio i rekao da se nista nece promijeniti i da je bolje kad nismo zajedno. ja se otvorim a on me potkopa jer on je valjda idealan i bezgrešan muž a ja sam za sve kriva. mislim da je to od mene. neću si više dopustiti ponižavanja s njegove strane. nek radi što hoće. i da se riješi razdvajanjem, samo nek se riješi. bar ću znati na čemu sam jer ovo ne vodi nikamo. zapravo vodi - u depresiju i očaj.

_____________________________

Koliko još mogu izdržati?

(Odgovor članu lili22)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Veza bez budućnosti
18.3.2014 11:03:48   
mišica 666
ja sam ti svoje mišljenje rekla. šta vi više imate radit zajedno ako je on takav i ne želi ništa poraditi na braku. i ne moraš ti ići iz kuće. sva imovina stećena u braku se djeli na pola. dakle ti možeš ostati u toj novoj kući.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu samaubraku)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!