|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kupaći za sise koje vise :)))
9.7.2013 11:25:55   
Sunshine28
ja nisam dojila, a svjedno mi poprsje izgleda tuzno i objeseno....stari badići - svi od reda bikiniji na trokute - vise ne dolaze u obzir...
prepostavljam da sve mamice ovdje imaju isti problem...
uglavnom u potrazi sam za nekim dvodjelnim kupacim kostimom koji ce popraviti dojam i omoguciti dobru potporu...

vidim da je dosta vas vec bilo na moru pa pretpostvljam da ste tu kupovinu vec obavile...

gdje ima to sto trazim? a da nije neka paprena cijena...jer su negdje krenula snizenja na ovu temu?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kupaći za sise koje vise :)))
9.7.2013 11:44:19   
elina
Naslov je genijalan.....user posted image .....baš me nasmija......

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kupaći za sise koje vise :)))
9.7.2013 12:25:45   
anaxx
ne znam gdje su sniženja već počela, ali svakako kupi nešto slično grudnjaku, sa žicom i čvrsto... i nema više šta da visi user posted image user posted image user posted image
sretno!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kupaći za sise koje vise :)))
9.7.2013 12:45:19   
ines_os
idemo zajedno u pohode,bit ćemo iskreneuser posted image

ja pomažem tebi ti meni

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kupaći za sise koje vise :)))
9.7.2013 13:04:40   
bella 1
hahahhahahahahaha sunny , identičan problem sam imala, s tim da smo spontano otišli na more naravno da nisam imala badić pa sam ga morala na štandu tamo kupovati, ali sam zadovoljna izborom uzela sam onaj koji se veže oko vrata nisu skroz trokutići već onako deblje vezanje ako me kužiš, postavljeni naravno i super drži ali moje su male iako vise user posted image (a dojila 3 mj ) , eto zadovoljna sam bila kak je to izgledalo, ali mi je problem bio uskladit gornji i donji dio, donji sam veća gore sam mala, a nisu dali kombinirat user posted image



_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kupaći za sise koje vise :)))
9.7.2013 13:19:07   
perlica55
Meni su super kostimi Lisca. Iako
još nisam rodila, cice mi i nisu nešto čvrste user posted image
Zato uzmem njihov kostim koji u gornjem
dijelu ima pjenasto punjenje. Finije izgledaju user posted image  user posted image

Prije 15-ak dana je bilo 20% popusta, možda je
sada još jeftinije!!

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kupaći za sise koje vise :)))
9.7.2013 13:40:11   
ivana1112
user posted image user posted image Sunny, odmah me privukla tema. Ne znam kakve su tvoje ,al ja imam 23 god i nakon 3 mj dojenja i još 5mj izdajanj, što mi ih je objesilo do nezamislivih razmjera,a veličine D košarice vjeruj mi da mi sise izgledaju zastrašujuće viseće. user posted image user posted image user posted image
Oduvijek sam patila na one bez naramenica, mislim da su bandeau badići, ali to za moje sise nije. user posted image

Stoga sam otišla u H&M i kupila trokutiće( broj 42 user posted image ,a imam 57kg user posted image ), čvrste, podstavljene, i gornji dio platila 99kn. Nije tak skupo, a sad su i sniženja tamo počela, pa se može naći i jeftinije user posted image

_____________________________

27.06.2012. mamin dečko L
13.11.2013. mamina princeza K

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kupaći za sise koje vise :)))
9.7.2013 15:50:51   
Sunshine28
tnx. cure user posted image
vidim ja svima vise user posted image user posted image user posted image
ja sam prije trudnoce bila između C i D košarice, u trudnoći valja Ž kolike su mi bile, a sada sam njegde oko D u visecem polozaju, bas vise....ali ajdem ja se barem tjesim da mi 30 i da sam se jos dosta dugo i imala s cime pohvaliti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ivana1112)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kupaći za sise koje vise :)))
10.7.2013 23:07:24   
Zvonki
Vezanje iza vrata, košarice pune...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!