|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pušenje i djeca
22.2.2013 14:50:52   
Tanjica Tanja
Drage moje, dakle.....jučer sam bila u jednom trg. centru tu kod nas da se nađem s nekim kolegama s posla na pola puta. Otišli smo na kavu i sjeli u kafić u dio za pušače. Nakon pola sata ulazi mali bračni par s malom bebicom u taj zadimljeni prostor i bez pardona naruči kavu i zapali. user posted image Meni je tako bilo žao te bebice, jadna mora udisati dim ni kriva ni dužnauser posted image user posted image ....To doživljavam svaki put kad odem na kavu, uvijek se nađu neki roditelji koji vode djecu (veću ili manju) u zadimljeni, pušački prostoruser posted image  Užasno mi je to vidjeti, šta vi mislite o tome?

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pušenje i djeca
22.2.2013 14:57:11   
BUMBI
I meni je to uzas,pogotovo kad je u pitanju mala bebica.Mozda ja tako razmisljam jer nisam pusac,a oni o tome ni ne razmisljaju,pa mozda i u kuci puse pa im je to normalno

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pušenje i djeca
22.2.2013 15:00:51   
Tanjica Tanja
Pa ja sam pušač, pa mi to nikada ne bi palo na pamet.....za mene je to jako neodgovornouser posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pušenje i djeca
22.2.2013 15:03:22   
seraphyme
ja pušim u wc-u doma

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pušenje i djeca
22.2.2013 15:05:48   
cuba
To mi je jedna od ogavnijih scenauser posted image U onim malim prostorima za 4-5 stolova, bez prozora, samo sa nekom polu-ventilacijom uđu sa kolicimauser posted image user posted image Ma super, znaš koliko puta mi je došlo da im nešto dobacim dok prolazim.
Ja sam isto pušač, naravno tijekom trudnoće i dojenja ne pušim kao ni u kući (eventualno jednu na prozoru u kuhinji navečer kad R zaspe). Ali i meni kao pušaču užasno smrdi u tim bircevima..

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pušenje i djeca
22.2.2013 15:08:39   
Tanjica Tanja
Ma i ja volim zapaliti, ali nikada u kući, uvijek odem na balkon...čak i na -15user posted image  Ali, nikada ne bih svjesno izložila dijete dimu....

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pušenje i djeca
22.2.2013 16:16:16   
Renata RR
Neodgovorni roditelji... Jadno dijete.. Vjerojatnost da će oboljeti od bronhitisa ili astme mu je ogromna.user posted image

MM je pušač, ali puši vani.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pušenje i djeca
22.2.2013 19:14:05   
Sunshine28
i ja sam prije dva tjedna dozivjela isti prizor, sjedila sa legicom u djelu za nepusace u shopping centru u prolazu sa mojom Em i uđem u dio za pušače zapaliti jednu dok je legica pazila na malu, a ono za sankom u zena sa bebicom od mozda 6mj.! jedva sam se suzdrzala da nesto ne kazem.....ja sam pusac, i mm isto, ali od kako se Em rodila kod nas se ne pusi u kuci, opcije su terasa ili podrum, kako kome odgovara....jeb....bude mi hladno i nekada mi bas dode da zalim kod kuce ali nikada ne bi zbog nje....

inace prije par dana sam bila u kasnom babinju kod prijatelja (mali im ima 9mj.) koji puse uz prozor u kuhinji, ali kuhinja je u produzetku dnevne sobe u kojoj su nam bile bebice....nije se tu puno popusilo, 5-6 cigareta u cijelo poslijepodne, nisam ni osjetila dim dok sam bila tamo, ali kada smo dosle kuci sva Em robica i dekica je smrdila po dimu, pa sam se bas jadno osjecala....a sta ces, ne mozes ljudima zabraniti da puse u svojoj kuci....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pušenje i djeca
22.2.2013 23:39:32   
mamacita
Strasno! Takve prostore obavezno izbjegavam sa svojom djecom. Dapace, prije par dana doznala sam da je jedna osoba koju poznajem izgubila trudnocu u 9. tj. Naime, saznala je da je trudna, i dalje je nastavila pusiti. I to je neminovno ubilo nerodjeno dijete. Znam da ima majki koje puse i u trudnoci, i da cak neke od njih rode dijete bez problema, no vecina njih jednostavno ubije svoje dijete. Nikotin ulazi u krv, ugljikov monoksid takodjer, a o katranu da i ne govorim. Sve to ulazi u krv zene koja pusi, a putem posteljice ulazi i u krv nerodjenog djeteta, te ga/nju ubija. Strasno. A sta tek ti roditelji rade u svojoj kuci, naravno da puse, i naravno da im dijete udise taj otrov. Odgoj je kljucan!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pušenje i djeca
24.2.2013 11:18:26   
Kazimira
koma......user posted image

mi živimo kod moji na katu i kad sam ostala trudna prestalo se pušiti u kući.......user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pušenje i djeca
25.2.2013 12:21:03   
Zvonki
Nije mi jasno da roditelj može svoje dijete svjesno trovati... user posted image  Šta je to u ljudskim glavama, ne znam. Ti pušiš - puši, ali nemoj nekoga tko nema izbora od rođenja pa nadalje dok je pod tvojim krovom trovati. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pušenje i djeca
25.2.2013 21:45:54   
Jana1208
Cure, potpisujem sve...ja sam pušila prije nego sam saznala da sam trudna...i evo sad 6 mj.nakon poroda još uvijek ne...i nadam se da neću...user posted image
Izbjegavam vodit curku na zadimljeno...iako znam dosta ljudi koji puše u stanu s djecom...i čija djeca stalno imaju miris po cigaretama...strašnooo...user posted image

_____________________________

12.08.2012. & 08.01.2015.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pušenje i djeca
26.2.2013 9:01:53   
ruwenzor
potpisujem Zvonki
ja sam pušila prije prve trudnoće, od kad sam saznala da sam trudna nije mi palo na pamet biti u blizini cigareta, niti N vodim tamo gdje se puši. moji starci puše ali kad dolazimo kod njih idu van zapaliti i uvijek sve dobro proluftaju prije neg dođemo.

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Jana1208)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pušenje i djeca
5.3.2013 23:19:30   
tina1602
to nije niti meni jasno..
pušač jesam, ali brate mili imam balkon...

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pušenje i djeca
6.3.2013 14:09:42   
mariola
Šta reći, grozno. Ne pušim. Zapalim nekad ali s djecom nikad ne idem u kafić di se puši, jer sve mi je to smrdljivo i zadimljeno unatoč ventilacijama.
Kod nas se u kući ne puši, tko želi eno mu terasauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pušenje i djeca
10.3.2013 20:03:03   
Dacana
moj mm i ja smo strastveni pusaci,ne bas sad da pusimo 3 kutije na dan,al jedna ode...
ja nisam nikako pusila u trudnoci,od dana kad sam saznala da sam trudna.
Bilo je u pocetku teze se odviknut,al normalno sve najbolje za bebu :D
nisam pusila sve dok moja Ana nije prestala papat ciku...znaci do njezinih navrsenih 4mj...nit neznam zast sam pocela opet,valjda od sikiracija itd.tu je duga prica...
ali kod nas nema,u kuci nema pusenja...tj ima jedna prostorija koju sam uredila bas za pusace,al tamo di je ona nema ni cigara...
ne razumijem neke roditelje koji puse pred djecom...ja to jednostavno nemogu i to je to,tako i moj mm i svi oni koji dodju u goste...
cak ni neidem kod nekih prijatelja sa Anom di se u prostorijama puse jer mi je neugodno rec ono nemoj pusit u svojoj kuci user posted image
Ana se ne treba trovat,kad je ja trujem...

_____________________________

ANA 13.6.2012. - 3800g i 50cm
VIDA 23.10.2014. - 3350g i 49cm

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pušenje i djeca
11.3.2013 15:54:46   
Tanjica Tanja
Jučer bila kod prijateljice ( sva sreća nisam vodila H.), a izašla sam srdeći ko' pušnicauser posted image  Ima dvoje male djece, a puši ko' turčin. Malci sve moguće plućne boleštine imaju, ali ona ne mari.user posted image user posted image  Neće me skoro vidjeti.

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pušenje i djeca
12.3.2013 7:17:21   
monstrum
S obzirom da mi je malena alergična na dim,izbjegavam prostore u kojima se puši..
i meni osobno smeta, pa dok ne moram ne volim biti u zadimljenom i zapušenom prostoru..

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pušenje i djeca
12.3.2013 7:42:40   
vandax
Grozno je kad roditelji vode male bebe po kafićima i još puše uz njih. Muž i ja smo nepušači i prije nitko nije pušio kod nas jer je naš dečko bio mali. Kad je navršio godinu dana pustila sam da ljudi zapale cigaretu dvije jer kasnije prozračim i ok je. Ne mogu biti bezobrazna pa tražiti ljude da idu van zapaliti iako bi neki ljudi to mogli sami skužiti pošto su u kući nepušača.

< Poruku je uredio vandax -- 12.3.2013 7:43:08 >

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pušenje i djeca
12.3.2013 7:46:39   
Moni123
mi ne pušimo tako da se ni u kući ne puš,kad netko dođe ode na terasu

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pušenje i djeca
12.3.2013 15:06:12   
Afrodita83
Pušila sam prije trudnoće, a nakon što sam saznala da sam trudna prestala u 5 min. Dal ću pušit / imat želju za pušenjem nakon poroda, ne znam, sad mi to sve smrdi, ali ako hoću to NIKAKO neće biti u blizini bebice. NIKADA!

(Odgovor članu Moni123)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pušenje i djeca
12.3.2013 15:28:44   
Tanjica Tanja
Kod nas na ginekologiji ispred ulaza uvijek stoje trudnice sa cigaretom u ustima....grozno za vidjeti!user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pušenje i djeca
12.3.2013 17:09:57   
snowwhite
mi smo oboje prestali pušiti prije par godina,ali nisam tjerala goste iz kuće ukoliko su pušači,nego su pušili u boravku dok je bebica recimo u sobi ,proluftam i gotovo

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pušenje i djeca
12.3.2013 17:12:10   
snowwhite
nisam zagovornik pušenja,pogotovo u trudnoći ali na svoje uši sam čula kada je ginekolog objašnjavao mami pušačici da je cigaret loša za bebu no da je za dije bolje zapaliti dvije cigarete dnevno nego biti živčan cijeli dan zbog nepušenja

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pušenje i djeca
12.3.2013 17:15:12   
andydea
NE NE I NE PUŠENJE....user posted image ...svi smo nepušači...a kod nas u kući nema pušenja...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!