|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Povratak u "normalu"
14.9.2011 23:07:26   
KIRAA
Koliko je vama trebalo da vam se recimo trbuh povuće natrag od poroda? Koliko da vam strije postaju manje vidljive? Jeste li nosile streznik? Meni je prošlo 8 mjeseci od poroda, još uvijek ima svega ali nije opet strašno. Ja sam sitnije građe, imala sam 55 kg kad sam ostala trudna, udebljala se 10 kg, izgubila sve na porodu, ali trbuh je tu jer je moja malena bila velika 4200 kg, tako da mi je ostalo dosta kože...pa me zanima dali se to ikada povuće, normalno da sam svijesna da nikad neće biti isto. A o strijama na trbuhu da vam ni ne priđam...kao da me gepard napao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Povratak u "normalu"
14.9.2011 23:13:09   
modesty blaise
ja sam se u prvoj trudnoći zdebljala 28 kg a sve mi otišlo za 3 mjeseca bez ikakvih pomagala i dijeta...i trbum mi je bio zategnut koda ni nisam rodila...al imala sam 22 god tada...

nakon ove trudnoće u kojoj sam se zdebljala 15kg imam još uvijek 3 kg viška i trbuh ko klokan....nikak da se povuče ...na ovom porodu sam imala 39god....mislim da je i to jedan od razloga
šmrc!!!

< Poruku je uredio modesty blaise -- 14.9.2011 23:14:01 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu KIRAA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Povratak u "normalu"
14.9.2011 23:16:46   
KIRAA
Mislim da je to sve u genima... Ja imam sad toliko koliko si ti imala na prvom porodu...a nikako da se vrati na mjesto user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Povratak u "normalu"
14.9.2011 23:17:02   
lidac0605
Neće ti se nikad koža vratit na staro,pogotovo ak si dobila strije-i sama ih imam,cijeli donji dio trbuha do iznad pupka-jer se strije ne mogu "stisnut" skroz ko da ih nije ni bilo,a to ti automatski znači i doživotni višak kože(osim ak ne odeš na plastičnu user posted image )
sve su to divote i čari trudnoće

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu KIRAA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Povratak u "normalu"
14.9.2011 23:18:48   
modesty blaise
e da, zaboravih napomenuti da ja striju niti jednu nisam dobila....aj bar touser posted image

Kiraa meni dr rekla da pričekam 1,5 godinu...da toliko ponekad treba da se kolko tolko vratiš u normalu...vjerujem da buš ti uskoro došla na svoje , pogotovo jer si tako mlada

< Poruku je uredio modesty blaise -- 14.9.2011 23:20:23 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Povratak u "normalu"
14.9.2011 23:50:38   
mamacita
Kod mene povratka na staro nema, ja sam se sirila i skupljala 4 puta, i to je ostavilo traga na stomaku. Istina, skinula sam kile, trcim, no da bas radim trbusnjake bas i nisam... mogla bi, srecom strije su me zaobisle nekim cudom. Dako da sam ja jos uvijek onako malo SOFT na stomaku, koji urnebesno visi kada se sagnem za dotaknuti nozne prste... no, hej, kome smeta nek ne gleda.user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Povratak u "normalu"
15.9.2011 7:18:30   
pincirotvajler
kod mene se ništ nije vratilo na staro..još

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Povratak u "normalu"
15.9.2011 7:44:49   
Indy
kod mene se taman trbuh smanjio i strije postale manje vidljive, kad sam opet zatrudnjela (trebalo je 2god) i sad sam opet na početkuuser posted image  

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Povratak u "normalu"
15.9.2011 8:24:54   
Bebys
koza koja se razvukla zao mije ali nikada

(Odgovor članu KIRAA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Povratak u "normalu"
15.9.2011 10:19:08   
tyna
srećom strije nisam dobila, a kg mi je ostalo još 3 viška koje vučem već 6 mj i to uglavnom na trbuhu, nikako ih se riješiti....mislim da to trbušnjaci mogu riješiti pa se bacam na sportuser posted image , a i počinjem raditi pa ću vrlo brzo pasti i ispod početne težineuser posted image

(Odgovor članu KIRAA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Povratak u "normalu"
15.9.2011 15:45:38   
cuba
Kg izgubila poprilično brzo, steznik nikad nisam nosila. Taj dio trbuha poviše carskog reza visi. Koliko god ne(imala) stomaka, opet se taj dio smežura kad sjednem. Strija dobila 5-6 kom sa strane, ne vide se toliko.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Povratak u "normalu"
15.9.2011 16:17:20   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: mamacita

Dako da sam ja jos uvijek onako malo SOFT na stomaku, koji urnebesno visi kada se sagnem za dotaknuti nozne prste... no, hej, kome smeta nek ne gleda.user posted image


Potpisujem user posted image
Osim toge, bebe vole da im mama ima mekanu bušicu da im bude mekano dok se penju po njoj user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Povratak u "normalu"
16.9.2011 8:08:23   
elle1
sve ti je do gena,ja se udebljala preko 30kg i sve izgubila za sekund i nemam strija,a frendica mi dobila 10kg i popucala cijela,ima bas puno strija..a sto se tice vracanja stomaka,pa mislim za neka 3 mjeseca da ce se znatno vratiti,bar je kod mene tako bilo

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Povratak u "normalu"
16.9.2011 8:34:58   
bubaMaja
3 mjeseca je za smanjivanje maternice, vraćanje organa na svoje mjesto i slično. steznik ti pomaže da taj proces bude brći i da se organi ne spuste prviše jer onda dobiješ šlauf kojeg nećeš tako lako riješiti...
ostalo ovisi koliko si kila dobila, kakvi su ti geni (pogledaj mamu svoju), imaš li strije? - općenito žene koje su dobile manje kila i nemaju strije sve ide brže ali ne mora ništa značiti...
ja sam dobila više od 30 kg, imala sam ogroman trbuh, ali ono baš baš, a nemam ni jednu striju... skinula sam 20 do sad ali imam još za skinuti tako da mi nije trbuh ravan još, ali za kilažu koju imam izgleda ok nakon 7 mjeseci...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Povratak u "normalu"
16.9.2011 8:44:02   
mariola
Točno kad je T imao 6 mjeseci sam imala 58kg koliko i kad sam zatrudnila.Trbuh mi nije bio najzategnutiji ali nije ni da mi je visio šlauf. Strije nisam dobila. Sve se to nekako sredilo i ja opet trudna, kako će biti drugi put pojma nemam, nadam se lakše nego prviuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Povratak u "normalu"
16.9.2011 9:15:05   
mamino zlateko
kg se vratili ubrzo na staro,sa 69 isla rodit,na pocetku imala 54,a sad imam 60,meni ok,al trbuh mi ostao,a strije da ne pricam,sva sam puna,cijeli trbuh,i noge,al sam se naviknula vec...a isla sam roditi s 20godina..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Povratak u "normalu"
16.9.2011 9:16:36   
mala99
Meni je trebalo dvije godine da mi se trbuh vrati na staro, moram reć da me to dosta mučilo i mislila sam da se nikad ne vrati na svoje. Beba je bila velika i treba vremena. Strije nisam dobila, a kile skinula kroz 8-10 mj nakon poroda, inače dobila sam 18 kg u trudnoći, a nakon poroda ostalo još 6-7 kg.

Sve će se vratiti samo treba vremena...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Povratak u "normalu"
18.9.2011 18:40:34   
KIRAA
eee, oko strija mi je koža najviše neka mlohava...onda će tamo i tako ostati vjerojatno...ma briga me. samo da još strije posvijetle i super....u kupaćem ću izgledati koda me napao gepard ali preživjeti ću...

(Odgovor članu KIRAA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Povratak u "normalu"
29.10.2015 15:37:50   
experta
OBLIKUJTE SVOJE TIJELO BEZ ODLASKA U TERETANU

IZRAVNAJTE TRBUH NAKON CARSKOG REZA

RIJEŠITE SE CELULITA ZAUVIJEK

Detaljnije ovdje: TEHNIKA DISANJA OKSISAJZ

Samo 20 minuta dnevno
Do -10 cm u struku u tjedan dana
Najprije se mršavi u trbuhu
Ubrzava se metabolizam

(Odgovor članu KIRAA)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!