|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ja sam "andela1"
18.6.2011 22:20:08   
zuti.leptirić
Pozdrav svima!
Vidim da je ovdje na rr jako trazena osoba pod nickom andela1...
Evo, da vam rijesim muke, reci cu vam da sam to ja.
Prvo, znajte da se mjesecima ne mogu ulogirati na ovaj forum user posted image
Drugo, ovaj nick tj. profil imam tek nekoliko dana (mozete provijeriti u mom profilu), sto znaci da nisam osoba koja ima dva profila istovremeno.
 Zelim najprije zahvaliti svima koji me traze, prozivaju, provociraju i izazivaju na debate .(nije me lako isprovocirati, pogotovo na određene teme)
Isto tako zelim razjasniti neke stvari;
- stojim čvrsto iza svake svoje izjave i stava (dok sam bila „andela1“-mogu ponoviti ako vas nesto određeno zanima...)
-ne bojim se nicijeg prozivanja
-kao sto neki tvrde da me znaju, nitko , ali bas nitko me ne poznaje niti zna bilo kakvu informaciju o meni.
-nemam nikakvih anketa ( jer kao sto napisah, mjesecima se ni nemogu ulogirati na rr)

moram isto tako spomenuti da, nekolicina vas koje me zestoko trazite, a znam da ste me zapamtile jer sam po nekim stavovima drugacija od vas,  nije u redu da omalovazavate, izrugujete se i slicno tome...Lako je kad hrpa vas  protiv jedne,jel da?
Nemojte misliti da sam citajuci ankete i neke teme sjedila iza kompa i smijala se, nego, upravo suprotno- zgražala sam se....
Nisam mogla vjerovati da, ovdje na rr, postoje takozvane pametne,profinjene dame,zene i majke, koje se bave tuđim zivotima, stalnim izazivanjem na tenzije i zustre rasprave...Mislila sam si „Bože, zar je ovim zenama toliko dosadno u zivotu???“
Ovim „otkrivanjem“ zelim samo da znate da sam ja,pod vama znanim imenom „andela1“, samo zena i majka kao i sve vi, ovdje dolazim radi tema koje me trenutno zanimaju zbog djeteta, a ne jer mi je dosadno i jer se zelim svađati..(i popovati o vjeri)
Mogla bi svasta napisati za određene osobe ovdje, ali, nisam ja tako loša, i ne zelim na takav način griješiti.. Nisam ja takva čudakinja kao sto vas većina misli.
neznam zasto vam nekima smeta moja ili bilo cija vjera, neznam cemu stalno ankete o tome, zasto stalno izazivanje kad se dobro već zna da toj temi nikad kraja i da svatko ima svoj stav, ma tko sto rekao...
Kad sam tek pocela postati, zbog razlicitijeg razmisljnja od vecine, osjetila sam da nisam dobrodošla i da se ne isplati raspravljati jer se sve izjave izvrću i krivo shvaćaju.
ne planiram se vise javljati ovdje, ocekujem sad paljbu, al nema veze...(bar izbacite frustracije..)
I da!, osjećam se vrlo počasćeno sto je čak i ANKETA otvorena u moje ime.
Zelim svima svako dobro sada i zauvijek, cuvajte zdravlje, vase anđele, i obitelj-to je najvaznije !

E da, i jos važnije; BOG VAS BLAGOSLOVIO!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ja sam "andela1"
18.6.2011 22:38:15   
njanja
(p)ostat cu dama i ne raskrinkati te do kraja pa ces za mnoge ostati samo andjela...
I btw skuzila sam te i na anketi gaj parada da si ti zuti leptiric.
You can run but you can not hide....
Samo znaj da ja znam....to mi je dovoljno....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu zuti.leptirić)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ja sam "andela1"
18.6.2011 22:43:49   
m600
ajme na šta je ovaj portal spaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sram vas može bitiuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ja sam "andela1"
18.6.2011 23:50:12   
modesty blaise
prejadan post ak se čita među redovima....i preloš pokušaj!!!!!!!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 0:09:20   
mamacita
Njanja, ovo je cista potvrda da si to ti, pa zar je moguce da bi itko drugi prvi prokomentirao na ovo javljanje? Ajde ovako, ja isto znam jednu osobu sa rr, privatno smo dapace velike prijateljice, no ne pada mi na pamet otvarati anketu "Tko je ta osoba?" (da ne navodim sada njezin nick). Da si ti uistinu prijateljica i toliko draga sa tom (fiktivnom) andjelom, onda ju ti u biti nikada ne bi isla izdavati, niti ovako provocirati.Ta to bi tebi bilo ispod casti. Jer, vidim prema postovima da si jako dobra sa Rijeckom ekipom, i sve one garantiraju za tebe. Dakle, mislim da si uistinu dobra prijateljica, kada to zelis biti, jel' da?! Dakle, ovo je tek sama provokacija od strane tebe. Nema smisla se sada opravdavati, javljati kao novootvoreni leptiric.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 0:20:38   
jagodicabobica
user posted image user posted image
kao djeca se igrate.... user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 19.6.2011 0:21:24 >

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 0:22:57   
mamacita
A tko je zapoceo igruuser posted image

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 0:28:53   
lidac0605
IZVORNA PORUKA: m600

ajme na šta je ovaj portal spaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sram vas može bitiuser posted image


...rješavajte svoje privatne frustracije tam di treba...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 8:45:12   
njanja
mamacita, ti ne odustajes...
Vidis, najgore ( za tebe) u svemu je da svi znaju da to nisam ja...
I reci cu ti nesto; ja sam toliko arogantna i svjesna same sebe da nema potrebe skrivati se iza drugih nickova i svoja stajalista jasno iznosim pod nickom njanja. To bi mi bilo ispod casti...isto tako raspravu potpirujem pod nickom njanja...i jos nesto, masa ljudi ovdje znaju moje ime i prezime tako da me zaboli sto netko kao ti misli.
Za tvoj ponos bolje da odustanes...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 8:49:11   
mirna
Stvarno nemate pametnijeg poslauser posted image Ovo nije više nije ni smiješno... Pa kaj ima veze tko je angela... Koga to uopće može interesirati user posted image user posted image user posted image Postoje važnije stvari u životu....

Ne mogu vjerovati...user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 8:56:33   
modesty blaise
Mislim da je došlo vrijeme da priznam....ne smijem više zavlačiti
i ja sam "ANDELA1" !

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 9:18:42   
njanja
ne modesti-ti si "plavi.leptiric"

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 10:10:10   
tyna
svi smo mi andela1!!!!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 11:26:52   
Nika 24052006
O  moj Bože,dokle je ovo došlo...I još nešto,iako nema potrebe,njanja se zna sama izboriti za sebe,ja stajem uz nju,jer zaista,ako nitko na ovom forumu,ona se ne ustručava reći što  misli i ništa ne mota u celofan,tako da meni osobno ne bi ni na kraj pameti bilo da se njanja krije pod nekim drugim nickom..Gluposti.Mamacita,malo potraži neke žustrije rasprave,i znat ćeš o čemu govorim...

< Poruku je uredio Nika 24052006 -- 19.6.2011 11:27:34 >


_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 13:00:59   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Mislim da je došlo vrijeme da priznam....ne smijem više zavlačiti
i ja sam "ANDELA1" !


Ja sam osoba C, i ja sam andela1 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 14:47:45   
mamacita
Zene, zasto ste ljute na mene? Pa nisam ja, nego njanja otvorila i anketu i forum raspravu tko je andjela. I sada pak leptiric. Zasto nitko od vas ne upita nju sta je s time u stvari htjela, i zasto je tako dvolicna. Ta tko je uopce njanja, to me zivo ne zanima. Eto, opet, ja sam samo odgovorila na njezino pitanje, i gospodji se to nije svidjelo. Too bad.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 14:54:14   
njanja
mamacita, možemo na pp izmjeniti brojeve mobitela pa se čuti osobno da vidiš i čuješ tko sam....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
19.6.2011 15:02:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 16:46:07   
mamacita
IZVORNA PORUKA: njanja

mamacita, možemo na pp izmjeniti brojeve mobitela pa se čuti osobno da vidiš i čuješ tko sam....


Njanja... iskreno, ponekad si mislim da bi to bilo upravo zanimljivo, prvenstveno stoga sto i ti i ja imamo tako cudne stavove u datim trenucima. No, eto, nikad ne znas kuda zivot vodi...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 18:20:18   
Bebys
uzas i odvratno...sram vas sve bilo..ovo je fuj ......................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 18:50:52   
leilany
user posted image user posted image loluser posted image user posted image






_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 19:38:35   
m600
bolje bi vam bilo da odgovate novim curama kad imaju neki problem nego što se brinete tko je anđela
sramota na šta je ovo spalouser posted image
prije 2,5 godine kad sam došla na ovaj forum bilo mi je prekrasno jer sam uvijek nalazila sve ogovore i utjehu kad sam trebala...a saduser posted image
gledam teme koje otvore neke forumašice i nema niti jednog odgovorauser posted image
zar vas nije sramotauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a na ovako mutavim temama ste sve...samo da se svađate
dođem ovdje jer ima jako malo,ponavljam jako jako malo cura do kojih mi je stalo
ali u zadnje vrijeme svraćam ovdje samo da javim kakvo je stanje s uspavanom jer sam obećala,ali vjerujte mi da mi sve više ovo ide na živce...
očito neke osobe ovdje liječe svoje frustracije i bolesne živce...
nije ni čudo što je većina super cura napustila ovaj forum...i to upravo zbog ovakvih glupostiuser posted image user posted image

< Poruku je uredio m600 -- 19.6.2011 19:39:19 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 19:46:24   
ribica1
IZVORNA PORUKA: m600

bolje bi vam bilo da odgovate novim curama kad imaju neki problem nego što se brinete tko je anđela
sramota na šta je ovo spalouser posted image
prije 2,5 godine kad sam došla na ovaj forum bilo mi je prekrasno jer sam uvijek nalazila sve ogovore i utjehu kad sam trebala...a saduser posted image
gledam teme koje otvore neke forumašice i nema niti jednog odgovorauser posted image
zar vas nije sramotauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a na ovako mutavim temama ste sve...samo da se svađate
dođem ovdje jer ima jako malo,ponavljam jako jako malo cura do kojih mi je stalo
ali u zadnje vrijeme svraćam ovdje samo da javim kakvo je stanje s uspavanom jer sam obećala,ali vjerujte mi da mi sve više ovo ide na živce...
očito neke osobe ovdje liječe svoje frustracije i bolesne živce...
nije ni čudo što je većina super cura napustila ovaj forum...i to upravo zbog ovakvih glupostiuser posted image user posted image


Potpisujem od a do ž!


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 20:00:42   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: ribica1

IZVORNA PORUKA: m600

bolje bi vam bilo da odgovate novim curama kad imaju neki problem nego što se brinete tko je anđela
sramota na šta je ovo spalouser posted image
prije 2,5 godine kad sam došla na ovaj forum bilo mi je prekrasno jer sam uvijek nalazila sve ogovore i utjehu kad sam trebala...a saduser posted image
gledam teme koje otvore neke forumašice i nema niti jednog odgovorauser posted image
zar vas nije sramotauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a na ovako mutavim temama ste sve...samo da se svađate
dođem ovdje jer ima jako malo,ponavljam jako jako malo cura do kojih mi je stalo
ali u zadnje vrijeme svraćam ovdje samo da javim kakvo je stanje s uspavanom jer sam obećala,ali vjerujte mi da mi sve više ovo ide na živce...
očito neke osobe ovdje liječe svoje frustracije i bolesne živce...
nije ni čudo što je većina super cura napustila ovaj forum...i to upravo zbog ovakvih glupostiuser posted image user posted image


Potpisujem od a do ž!




i ja potpisujem

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ja sam "andela1"
19.6.2011 20:24:42   
zuti.leptirić




Objave: 13084
Član od: 22.5.2010
Mjesto: OSIJEK
Status: prisutan
IZVORNA PORUKA: ribica1

IZVORNA PORUKA: m600

bolje bi vam bilo da odgovate novim curama kad imaju neki problem nego što se brinete tko je anđela
sramota na šta je ovo spalo
prije 2,5 godine kad sam došla na ovaj forum bilo mi je prekrasno jer sam uvijek nalazila sve ogovore i utjehu kad sam trebala...a sad
gledam teme koje otvore neke forumašice i nema niti jednog odgovora
zar vas nije sramota
a na ovako mutavim temama ste sve...samo da se svađate
dođem ovdje jer ima jako malo,ponavljam jako jako malo cura do kojih mi je stalo
ali u zadnje vrijeme svraćam ovdje samo da javim kakvo je stanje s uspavanom jer sam obećala,ali vjerujte mi da mi sve više ovo ide na živce...
očito neke osobe ovdje liječe svoje frustracije i bolesne živce...
nije ni čudo što je većina super cura napustila ovaj forum...i to upravo zbog ovakvih gluposti


Potpisujem od a do ž!




i ja potpisujem.
user posted image A sto mislite koliko sam tek ja zgrozena ; stavite se u moju kozu; kad dodem na rr pročititi nesto sto me zanima i ugledam kako me prozivaju i ponizavaju..
stvarno sramota!!! i onda se pitamo kuda to svijet ide????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!