|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   natečeni ''''mišić''''
27.4.2011 14:10:35   
anaxx
eto i mi smo imali ''''Uskršnje veselje'''', takve se stvari baš vole desiti na blagdane...

ma nije bilo strašno, ali izgledalo je i vjerujem da je i bilo vrlo bolno... Teodoru se u ponedjeljak ''''mišić'''' zacrvenio i natekao tako da je bio duplo deblji nego inače i naravno nije dao ni da se takne, očito ga je jako boljelo, a zaplakao bi i kad bi se popiškio... a mi kod mojih u Gorskom kotru... ujutro je još bilo sve ok, bar je tako izgledalo, ( kod drugog presvlačenja sam ja primjetila prvu promjenu) a popodne je već bilo jako otečeno... spakirali smo se i otišli , ali sve je to ipak trajalo tako da smo na većer završili na hitnoj na Kantridi dobili antibiotik i obloge i evo sad smo već dobro... kažu klasična gnojna upala...
preporuka je da dođemo ''''srediti'''' mišića da se ta kožica prevuće i ne stvara probleme više... ali mamu je strah ...

slična iskustva?????

< Poruku je uredio anaxx -- 27.4.2011 14:16:38 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: natečeni ''''mišić''''
27.4.2011 14:56:56   
njanja
ufffff...jadničak
imao je slično i jan pred 3-4 mj, ali kod njega je bila stvar da mu je neka teta na zamjeni u vrtiću nafilala kreme i to se zavuklo pod glavić i ja stisnem, aono van izlazi bijelo, prvo sam mislila gnoj, ali kako se on nije žalio, skužila sam da je to krema....par dana kamilice i prošlo, kaže dr da je klorafenikol ok za takve slučajeve koji nisu kritični.....

ako se dobro sijećam, zvrk je sa D išla na zahvat pred par godina???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: natečeni ''''mišić''''
27.4.2011 15:16:47   
anaxx
ej njanja, pozdrav!
sjećam se da je Zvrkić išao na taj zahvat i da je poslije jadan htio piškiti jedino tako da sjedi u toploj vodi... uf!
kod nas se stanje stvarno brzo popravilo i da sam znala da je to to odmah bi mu stavila obloge (kirurg nam je rekao da je najbolji oblog  ACIDI BORICI na gazicu i staviti na mišića i tako ostaviti u peleni)
vidjeti ćemo kako će to na kraju biti i što će reći naša pedijatrica pa možda odgodimo odlazak na taj zahvat ili ako uspijemo proširiti tu kožicu do ljeta možda ga izbjegnemo...
G nije nikada imao s time problema i još ne može prevući kožicu... kako stoji J po tom osjetljivom pitanju?

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: natečeni ''''mišić''''
27.4.2011 15:31:20   
njanja
isto ne može prevući do kraja, iako vidim da sve više i više ide...
pedijatrica nam je rekla da je to za njegovu dob normalno i da ćemo vidjeti kako će biti do 4. godine.....

frendica mi živi u SAD i kod njih se jako preporučuje obrezivanje....


imam jednu anegdotu: frendičin F.kada je bio imao cca 3-4 god je počeo stalno navlačiti miša i ona mu je jednom rekla: daj F. ne navlači ga tako, a on njoj: Ali mama, ja ga samo smanjujem user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: natečeni ''''mišić''''
27.4.2011 15:41:44   
anaxx
i meni je za G pedijatrica rekla da bi to nakon 4. godine trebalo srediti ako sami ne uspijemo, ali sad sam baš pitala kirurga na Kantridi pa mi je odgovorio da je preporuka za zahvat samo ako se stvaraju problemi, (kao kod T) da nema dobi do kad bi to moralo biti sređeno i da ako je sve ok može on to pomalo navlačiti i sam ''rasklimati'' ...citiram riječi stručnjaka user posted image
rekao je da je nekako postala praksa da se s 4 god. šalje na rezanje ili što već...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: natečeni ''''mišić''''
27.4.2011 18:16:19   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: njanja



ako se dobro sijećam, zvrk je sa D išla na zahvat pred par godina???

toćno draga bili smo kada je imao 3godine. prije 2,5g od onda sve ok. ja ti preporučam da obaviš čim prije kada su ti več predložili.
biti će bolno ali 3 dan ko da nije bilo ništa.

pitaj sve šta te zanima

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: natečeni ''''mišić''''
28.4.2011 0:59:22   
lilia
Mene nešto zanima u svezi mišića:
Prijateljica mi kaže da bi trebala bebici svaki dan 2-3 puta povući prstima mišića prema dole kako bi se onaj vrhić što prije otvorio, dakle povući pa u taj ne-otvorić namazati malo kremice i pustiti, jer ako se to ne otvori kasnije će ga jako boliti i moguće da krvari. Nadam se da ste me razumjele.
Ja sam to počela raditi u zadnje vrijeme i vidim da ga to ništa ne boli ali još se ni ne otvara.
Jeli to natezanje mišića u najranijoj dobi "bapska priča" ili radim kako treba?
Kako ste vi tretirale mišiće?



_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: natečeni ''''mišić''''
28.4.2011 8:39:48   
pepeljuga
Ja sam T isto sa nekih misec dana polako pocela natezati kad bi se kupao al nisam mazala sa kremicama,nikad nije imao problema sa pisom,vec duze mu se moze cili prevuciuser posted image
Kod R sam malo zakazala jer je on uvik imao urinoinfekte i nije bas dao dirati pa mu i nisam redovido radila jer bio on odma urlikao cim bi pocela i sad vidim da mu se ne moze bas do kraja i na jednom dijelu je sljepljeno i sve mi se cini da cemo to morat obavit kod Druser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: natečeni ''''mišić''''
28.4.2011 8:43:48   
cuba
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja sam T isto sa nekih misec dana polako pocela natezati kad bi se kupao al nisam mazala sa kremicama,nikad nije imao problema sa pisom,vec duze mu se moze cili prevuciuser posted image

Potpisujemuser posted image
I lilia počni što ranije jer dok su mali ništa ih ne boli i nakon par mjeseci će se cijela kožica moć prevući. Meni se R već sa 7-8mj prevukla.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: natečeni ''''mišić''''
28.4.2011 8:53:31   
njanja

IZVORNA PORUKA: cuba


I lilia počni što ranije jer dok su mali ništa ih ne boli i nakon par mjeseci će se cijela kožica moć prevući. Meni se R već sa 7-8mj prevukla.


Lili, i ja se slažem s cubom i pepe...i nama je patronažna i pedijatrica rekla da odmah počnemo, to je zapravo higijena mišića, svaku večer poslije kupanja, malo prevući, koliko ide, lagano, i sa vaticom očistiti jer se tu zna skupiti puno prljavštine....ja to radim već 3 god svaku večer, tu i tamo preskočim ako zaboravim...još mu se ne prevuče skroz do kraja, dr kaže da je normalno...
samo ti daj svaku večer, to je čišćenje, nemoj do kraja, samo lagano koliko ide....pitaj i pedijatricu za to...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: natečeni ''''mišić''''
28.4.2011 10:48:19   
lilia
Ok, nastavit ću onda i dalje s tim a pedijatrica ni patronažna mi nisu baš ništa rekle za to.
Hvala iskusne mame muške djece.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: natečeni ''''mišić''''
28.4.2011 11:10:59   
njanja
malo skrećem s teme
ali kads am to pred 5-6 god vidjela frendicu da radi malome, ja sma si zabrijala da bi ja curicu da to ne moram raditi....onda kada sam već jana rodila i kada mi je sestra rodila i kad sam vidjela kako se curice pokakaju pa im sve uđe u pipicu, onda sam rekla: ali moje natezanje janovog miša je super prema ovome user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: natečeni ''''mišić''''
30.4.2011 13:30:48   
pakić
S tim "miševima" stalno problemi.. Ja sam mama dva "mišulinca", stariji ima tri i pol, mlađi još nema dvije. Moji zaključci su- lagano, ne na silu, samo koliko ide, nakon kupanja povući. Patriku je do prije par mjeseci bila samo mala rupica, i ja sam mislila da nema šanse da se kožica prevuče. Ali nije nikad imao upale, i dokt. je rekla, kad bude, bude. I prije dva mjeseca, vidim ja neku oteklinu, i malo povučem, kad ono nešto vodenkasto, bijelo izlazi van. I P. se žali da ga boli. Odmah kod dokt, dala nam je klorapheninkol, oblozi od kamilice....
Ja malo tražim po netu, i piše, kad se kožica počne odljepljivati od glavića, počinje se lučiti loj, i smegma. I stvarno, u roku par dana uspjeli smo, bez boli prevući kožicu skroz. user posted image user posted image . Jako sam bila sretna. Sad svaku večer nategnemo, operemo, i katkad još namažem. A sad nas čeka drugiuser posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!