|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Carski rez
24.11.2008 23:11:04   
sarka
Prvu trudnocu sam dobila 13kg,a Luce je imala 4kg i 100gr
A sada imam jedan tj do termina i dobila sam 10kg a beba je prosla 3ipo kg.
prvu sam nakon 15h mucenja morala na CARSKI,jer se uopce nisam otvarala!?
a ovu drugu cu traziti CARSKI jer ce biti veca od prve!!!

Neznam zasto tako velike narastu?
Jedem normalno!
Sto bi bilo da se vratiti 50god. unazad?Vjerojatno bi umrla!?
Ima li netko slicni problem???????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anne -- 25.11.2008 0:41:30 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Carski rez
25.11.2008 0:06:48   
Krky
Imam ja. 1. beba je imala 4020 g/52 cm, rođena vaginalno s epiziotomijom uz ne baš pretjeranu muku, 2. beban 4300g/52cm, rođen vaginalno bez epiziotomije, ali na porodu zaradio hipoksiju, jer je teško izlazio, pa se jadan, napatio, 3.+4. bili su 2750g/48 cm +2950g/49cm (blizanci rođeni s 37 tjedana carskim rezom zbog položaja zadkom i poprečnog). Ovaj zadnji porod bio mi i najlakši (već pisala o tome), bila sam u bolnici gdje mi je puknuo vodenjak, a zbog rizičnog položaja nisu se čekali trudovi. E sad, zašto se bebe rađaju velike, ne bih znala, možda imaju malo veze neki geni. Moj brat je imao 4500g kad se rodio, a njegov sin, rođen s jedva 37 tjedana 3500g/52 cm. Ja sad čekam još 7 tjedana pa javim kakav je malac kojeg nosim, ali ne bih se čudila da bude oko 4 kg. Ne jedem previše, manje nego kad nisam trudna,  a moja težina u trudnoćama nije bila proporcionalna s težinama beba. Ne znam kakav me porod sad očekuje, sve je 50% vjerojatnosti. Javim, naravno!

< Poruku je uredio anne -- 27.11.2008 14:05:56 >


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu sarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Carski rez
27.11.2008 13:56:53   
mama4
Ja sam prvog sina rodila na carski 38. tj.trudnoće hitno zbog visokog tlaka 190-110, a drugog i trećeg vaginalno.Sada sam u 38.tjednu jedva čekam da rodim i nadam se da će porod opet biti vaginalni. Sam carski je bezbolan kao sami porod,ali mi je puno dulje trebalo da se od njega oporavim tako da to nikada nebi bio moj izbor.Ujedno to je i operacija koja uvijek sa sobom nosi određene rizike.

< Poruku je uredio anne -- 27.11.2008 14:06:16 >

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Carski rez
28.11.2008 18:42:27   
Indy
Ja se slažem s tobom! Ja još imam i komplikacije, izbila mi alergija na koži nakon 2 dana od poroda carskim, od nekog lijeka kojeg su mi tamo davali u tijeku operacije. Sad moram čekati da sama prođe jer nesmijem ništa primiti jer dojim. Da nespomijem kako mi je bilo teško drugi dan operacije na intezivnoj jer nisam mogla vidjeti svoju bebicu.  Tek sljedeći dan su mi ga doveli i mogli smo se gledati samo ležečki. Nikad ne bi tražila carski!

(Odgovor članu mama4)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!