|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tražim vezu za posao
20.1.2012 12:57:52   
jaruska
Kao što sam naslov govori. Izludit ću!!! Oglasa ko u prići, natječaj traje do xx datuma, ja nazovem taj dan kad je oglas objavljen, a ono radno mjesto popunjeno! Kako???? Malo prije je objavljen! Ni da mi makar kažu da pošaljem životopis.. Recite mi jesam li u krivu ako mislim da je taj posao namješten!?
To mi se nije desilo samo jednom, već više puta u zadnjih par dana!
Dakle ima li itko kakve veze za bilo kakav posao?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tražim vezu za posao
20.1.2012 13:00:21   
ruwenzor
žao mi je, ne ogu ti pomoći... držim fige da nešto nađeš i da budeš zadovoljna user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu jaruska)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tražim vezu za posao
20.1.2012 13:04:23   
artur
jaruska, gdje stanuješ? ja sam u vrbovcu i kod nas sve vrvi domovima za stare i nemočne i stalno se traže njegovatelji ili pomoćno osoblje... eto, to je iz moje branše za drugo neznam osim vječnog posla za šankomuser posted image

_____________________________

kad ti život priušti limun, ti napravi limunadu

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tražim vezu za posao
20.1.2012 13:06:08   
pincirotvajler
ma puno tih oglasa je objavljeno tek toliko da bude legalno,a radnik je već tam,zna se ko će radit unaprijed
mm je tražio 11mj posao,i čak na tri posla koja je imao vezu nije uspio,tek četvrti
imamo puno anegdota od prošle godine kak smo tražili posao

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Brisano sporočilo]
20.1.2012 13:16:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tražim vezu za posao
20.1.2012 13:17:35   
mala99
Privato poduzeće nije zakonski obavezno obajvljivati natječaje za posao, dok državna da. Pa mislim da ne stoji da svi objavljuju samo reda radi. Dakle u mom poduzeće ne radi nitko s vezom, sami smo birali radnike prema njihovim spobnostima i kvalitetama, a ne prema vezi. Jer meni je bitno da radnik dobro odrađuje svoj posao, a ne da ima dobru vezu ( to ne znači da je dobar radnik).

Dakle, raspisivali smo natječaje za radna mjesta i uopće nismo mogli naći radnike. Svi koji su se javljali bilo su skroz različitog zanimanja, pa smo zaposlili dvoje radnika iz sasvim drugog dijela Hrvatske. Ljudi već rade neko vrijeme kod nas, zadovoljni, pružili smo im i smještaj.

Tako da, želim Vam puno sreće. Znam da se može naći dobar posao bez veze, jer su ga kod mene ljudi dobili. Želi isto i vamauser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tražim vezu za posao
20.1.2012 14:14:56   
adryosijek
ima posla samo kojeg ,konobarica kolko oces ,netreba veza,ja sam to poslje skole radila ali sam pobjegla nije to poso za svakog ,sad samo kuharica i slicno,sto manje u doticaju s ljudima,ima i te starce u domovima,e to sam imala ponudu u italiji za 1000eura ali mislim da mogu naci bolji poso za svoje mlade godine ,kad budem stara i niko me nebude na poso idem i starce cuvat user posted image imas u plavi oglasnik dosta ponuda,imas na internetu isto sad za sezonu posla koliko oces i nevjerujem da nebi sta nasla jer ja sam uvijek nasla..ima neka stranica hzzo sta objavljuje pa sve oglase stave na net(tesko je naci stalni poso,porobas bilo sta ,pa kasnije ce ici puno lakse kad se kreces )nekaada se treba i zrtvovati za posao ,otici dalje od svog mjesta na 6 mjeseci i vise kao i ja sve ove godine ..ja u slavoniji pa radila po porecu i rovinju

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!