|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako upisati dijete u vrtić?
19.4.2010 10:29:54   
Mishek
Naslov je tako reda radi, ustvari sam željela pitati jednu stvar. Moja malena je rođena krajem veljače 2010.g. Upisi su sada u svibnju za jaslice i vrtić, no vrijede samo za djecu rođenu do 31. kolovoza, odnosno za djecu koja tada navršavaju godinu dana. Hoću li morati sad upisivati dijete u vrtić il kako to ide?
Muž i ja radimo i neće ju imati ko čuvati kad počnem raditi. Može li se naknadno upisati u vrtić? Moram li sad predati papire?


_____________________________

Moje dijete = moja sreća
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
19.4.2010 10:32:37   
ninolina
da mislim da moraš sada predati papire za upis i mjesec dana prije prve god moraš ići u vrtić na dogovor, naravno ako ju prime...kod nas nema liste čekanja sva djeca upisana su i primljena

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
19.4.2010 12:50:21   
sig
DA!!!! Obavezno već sada predaj papire... stoga što u protivnom kada dođe vrijeme da ti dijete krene u jaslice neće biti upisa.... i dijete će ti izvisiti... iako neće krenuti odmah na jesen u jaslice, oni će joj čuvati mjesto do 2 mj. ili će privremeno primiti dijete koje će kasnije morati napustiti vrtić jer se mjesto čuva za tvoje dijete. Ti ako možeš već sad započni skupljati papire... tako da ih među prvima predaš i predaj na više lokacija da nebiš izvisila.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
21.4.2010 19:34:06   
dami
Mi se svake godine prijavljujemo za onu "sljedeću". Do kad tako ,neznam,user posted image dok ne krene u školu.
Sreća pa imamo dobru tetu čuvalicu koja nam i nije skupa. Inače neznam kamo bi sa malom.


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
21.4.2010 19:41:29   
Gogule
sad kad budu upoisi predaješ papire i kad napuni godinu znači u 2 mjesecu kreće. moj savjet-Predaj u sve moguće vrtiće ionako ako prime primit će u jedan, no bolje svuda predati.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
26.4.2010 9:28:37   
barbiegirl
Imam isti problem, a čula sam da u Puli lani nisu htjeli niti primiti papire od djece rođene poslije 31.8.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
26.4.2010 9:50:28   
dominik
IZVORNA PORUKA: barbiegirl

Imam isti problem, a čula sam da u Puli lani nisu htjeli niti primiti papire od djece rođene poslije 31.8.


pa kad ti klinci idu u 9,.mj 2011 u vrtic pa ce se za njih predavati druge godine kaj ne user posted image

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
27.4.2010 18:01:35   
Gogule
nije istina dominik pa gdje će oni biti tih par mjeseci od prve godine. Bit je toga da djeca rođena do 31.08. imaju prednost jer će 1.9. već imati preko 1 godine a ostalo ide koliko mjesta ima. Neki se i upišu pa neidu pa onda dođu i ovi kasnije rođeni na red,

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
27.4.2010 19:09:11   
dominik
pravo upisa imaju djeca koja do 8 mj navrse godinu dana...ne znam koje je djete u zadnje vrijeme uslo u jaslice sa navrsenih godinu dana kako smo mi prije isli...krpajte se, bolovanje, godisnji, bake, dede, pa tih mj dana prodje...neki smo i duze cekali

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
27.4.2010 21:24:02   
Gogule
htjela sma reći isto to da djeca do 31.08. imaju prednost, no moj nećak je rođen 17.01.2009 i krenuo je u jaslice u prvpm mjesecu, jer su ga primili.(naravno uz vezu) no ako ima mjesta prime se i oni koji će i iza 31.08. napuniti godinu dana. Naš Roko je normalno primljen a rođen je 20.10.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
28.4.2010 8:47:56   
dominik
da ali kad predas papire na upis oni tebe zakonski moraju odbit, onda ides kad djete navrsi 11 mj moljakati u vrtic i tako svakih tjedan dana dok se ne oslobodi mjesto ides...takozvanog cuvanja mjesta vise nema, ako se djete mjesec dva ne pojavi u vrticu a nema neki ljecnicki dokumenat sa opravdanjem onda se ispisuje iz vrtica

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
28.4.2010 8:55:19   
ninolina
slažem se s domi...ali predaj papire svakako ali neće djete krenuti u vrtić u 8mj...to sigurno...početak je u 9 mj a do tada češ se morati snači nažalost

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
28.4.2010 9:27:02   
sig
Nama vrtić i jaslice ovako i onako ne rade cijeli 8 mj - godišnji! I uvijek se snalzimo... meni je termin 18.10.2010. i već sada časne znaju da ću ja svoje dijete upisati u njihov vrtić i već sada je moje dijete (koje još nema ime) upisano pod mojim imenom za 11. mj 2011 da kreće kod njih u jaslice. jednostavno moraš se grebsti za mjesta odmah!!! Mi čija dijeca već idu kod njih imamo "prednost upisa". Ti obavezno predaj sve papire... ako ti neće primiti onda im ih poštom pošalji.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
28.4.2010 11:41:06   
ejmama
Evo ja ti samo mogu reći da je moja upala u jedan vrtić, a zapravo sam htjela u drugi i u tom drugom je velika navala jer je vrtić dvosmjenski i mame svoju dijecu zapišu dok su još u trbuhu, ja sam par puta razgovarala s ravnateljicom i uvijek mi je govorila da nema šanse da je prekrcata, i zvala me je u ponedeljak da jučer dođem na sastanak i tako da ju je primila, mislim da ništa od toga nebi bilo da nisam gnjavila. Još mi je rekla imati ću vas prve na umu iako imam još 100njak ljudi na čekanju. Isplatilo se gnjaviti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako upisati dijete u vrtić?
28.4.2010 11:50:19   
ninolina
Evo ja ti samo mogu reći da je moja upala u jedan vrtić, a zapravo sam htjela u drugi i u tom drugom je velika navala jer je vrtić dvosmjenski i mame svoju dijecu zapišu dok su još u trbuhu, ja sam par puta razgovarala s ravnateljicom i uvijek mi je govorila da nema šanse da je prekrcata, i zvala me je u ponedeljak da jučer dođem na sastanak i tako da ju je primila, mislim da ništa od toga nebi bilo da nisam gnjavila. Još mi je rekla imati ću vas prve na umu iako imam još 100njak ljudi na čekanju. Isplatilo se gnjaviti.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!