|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li je to normalno?
3.3.2010 13:36:37   
mirna
Da vam napišem što se je dogodilo mojoj svekrvi, u biti stanarima u njezinoj zgradi:

Došli su prošli tjedan iz plinare promijeniti ure za plin. Onda su pogledali cijevi i kao svima kojima ne vrijedi instalacija stavili plombu za plin. Svi (skoro svi jer svi imaju stare cijevi) moraju promijeniti cijevi inace im nece pustiti plin. Navodno prema novim europskim propisima trebaju biti neke druge cijevi. Fora je u tome što moraju platiti odjedanput ogroman iznos npr. moja svekrva 3400 Kn (kojih nema jer ima samo penziju) ako žele da im puste plin. Nitko ih o tome nije unaprijed obavijestio.

Meni to nije normalno.. Pa kako mogu usred zime nekome isklopiti plinuser posted image user posted image user posted image Što ako netko nema tog novca...user posted image Pa morali bi barem dati neki rok u kojem moraju zamijeniti cijevi. Pa ne mogu samo tako nekome zatvoriti plin usred zime. Ili je to moguće?

Nadam se da je među korisnicima RR neka novinarka koja će to objaviti... Meni to nije normalno....user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 3.3.2010 13:37:36 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li je to normalno?
3.3.2010 13:38:09   
maja
pa i nije baš normalno i još nisam čula za takav slučaj...nazovite plinaru pa se još raspitajte po kojoj fori je to

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li je to normalno?
3.3.2010 13:39:05   
FIONA
ak jto ne ide iz pričuveuser posted image user posted image user posted image user posted image ...tak bi trebalo kaj ne...kao i kad se radi remont lifta tako i kad se radi remon na cjevima plinovoda...to se trebalo po ljeti kad ne treba grijat...mislim strava..bez riječi sam!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li je to normalno?
3.3.2010 13:40:20   
mirna
iz pricuve ide samo do ure a po stanu moraju platiti sami...

bas to, yasto to nisu napravili ljeti... meni tu sve nesto smrdi, pa to nije normalno..


< Poruku je uredio mirna -- 3.3.2010 13:41:05 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li je to normalno?
3.3.2010 13:41:36   
pepeljuga
to se i nama desilo prosli tjedan,dosli u redovitu kontrolu i svima ugasili jer je u tri stana pustalo,bili smo bez plina 5 dana....mm poludio zvao sve zivo a ovi jos rekli da mogu tuzit zgradu jer njihove su cijevi do zgrade i sat a nase po stubistu i kao godinama ih nitko nije odrzavao.........user posted image user posted image user posted image


sad su ima kontrole,vidim da nasu cilu ulicu kontroliraju....i svako malo je netko bez plina....
ma fali im love.....user posted image


< Poruku je uredio pepeljuga -- 3.3.2010 13:42:34 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li je to normalno?
3.3.2010 14:24:11   
natalijax
užasuser posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li je to normalno?
3.3.2010 15:02:31   
xxl
Nemreš vjerovat u naš sustavuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
3.3.2010 16:11:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li je to normalno?
4.3.2010 11:29:07   
Bebys
mirna AJD TI LJEPO a i ti PEPE...nazovite novinare...ili tv...pa to sve OBIJAVITE...kada se DIGNE PRASINA...vidit ce se ISTINA...ja bi na vasem mjestu obavijestila novinare i tv..pa kud puklo da puklo...doci ce ti odmah vidit ces istaviti u dnevnik..sretno

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!