|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   lažna menstruacija
9.2.2010 18:00:13   
anastasija0702
čitala sam malo po netu i vidila da m ne mora biti pokazatelj da trudnoće nema.?? može li mi tko objasniti tko je bio u takvoj situaciji kako izgleda takva mjesečnica. ja sam ovaj mj bila sigurna da sam trudna i grudi su mi porasle za 1 broj usred ciklusa. nakon togs, dan prije očekivane m dobijem i evo 3 dana mi traje još. krv je skroz svjetla i dosta je ima. čudno mi je što mi je jučer bilo došlo loše, podrignulo i se i vratilo sve u grlo kao od povraćanja i kasnije mi je bilo muka u stomaku. ja sam se već prestala nadati za ovaj mj a onda vidim da može biti lažna. znam da je najvjerojatnije da nije ništa ili da smo izgubili zametak ali nek se javi ako tko zna što o toj lažnoj m.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: lažna menstruacija
9.2.2010 18:04:19   
marija0
ja mislim da si trudna al uzmi test  user posted image

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: lažna menstruacija
9.2.2010 18:09:01   
neron
ja koliko znam od svojih prijateljica koje su je imale da ona traje 2 do 3 dana da je vise sukrvica nego krv i da je mnogo oskudnija. tj da se bas razlikuje od prave i da se to primjeti.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: lažna menstruacija
9.2.2010 18:25:51   
ninolina
gle draga svakako otiđi dok kad prestaneš krvariti tako češ najbolje znati

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: lažna menstruacija
9.2.2010 18:39:38   
anastasija0702
imam još nešto za nadodati na ovu temu da vas pitam. kakva je temperatura kad je mjesečnica? da li je ona povišena iznad 37 kao ono kad imaš ovulaciju i nakon nje?? pšitam jer sam primjetila da mi je pala taj dan kad sam obila i nakon sad 3 dana baš krvarenja vidim da imam 37.1 Je li to normalno?? nisam bolesna ni ništa takvo.ja sam se prestala nadati i isplakala sam se ko nikad ovaj mj i onda mi ovaj tip bioenerg kaže da sam možda ipak trudna da ćemo viditi koliko će trajati. danas mi je 3 dan i ide mi dosta manje, inače mi traje 6 dana ako ne i duže. ali grudi me ne bole pa sam zato izgubila svaku nadu i nisu mi nešto velike. što vi mislite o tome. ja sma zaključila da se vjerojatno plod nije uhvatio. nek mi netko objasni ako zna to s temp.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: lažna menstruacija
9.2.2010 21:19:52   
Leptir5
svako tijelo ima svoju srednju bazalnu temp. i kolika je tebi kada je pad pred ovulaciju ne mora značiti da je tolika drugoj ženi,mjeri par mj. dok ne vidiš...testiraj se opet ako sumnjaš da je lažna menstruacija,mada je ona 2-3 dana i kao sukrvica kako kaže neron

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: lažna menstruacija
9.2.2010 21:43:24   
evanda
Lažna menstruacija je samo imenom menstruacija.
U stvarnosti je to samo iscjedak, krvav ili obojen, ali nije menstrualno  krvarenje.
Ti još ideš bioenergetičaru?
Možda zato i imaš temperaturu

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: lažna menstruacija
9.2.2010 22:23:44   
lavica81
potpisujem

sretnouser posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: neron

ja koliko znam od svojih prijateljica koje su je imale da ona traje 2 do 3 dana da je vise sukrvica nego krv i da je mnogo oskudnija. tj da se bas razlikuje od prave i da se to primjeti.


(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: lažna menstruacija
9.2.2010 22:31:05   
ninolina
Ti još ideš bioenergetičaru?
Možda zato i imaš temperaturu

sigurno


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: lažna menstruacija
10.2.2010 11:55:59   
Bebys
u prva tri mjeseca trudnoce je moguca krv...ja sam imala malo i uplasila se do bola i nazad ali doc je rekla sve o.k. i tako je i bilo..zelim ti sve naj naj

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: lažna menstruacija
10.2.2010 12:37:42   
tikica_69
Sve je to ba u glavi....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: lažna menstruacija
10.2.2010 12:46:27   
anastasija0702
ja ne znam sama više ako u m ne mogu biti sigurna kako onda ikako da znam da je ili da nije. čitala sam da su neke žene imale i jača krvarenja kao menstrualna a bile trudne u prvim mj trudnoće. ja sam sigurna d aje ovaj mj bilo nešto jer su mi grudi bile ured ciklusa nabrekle jako i onda odjednom otežale tako da ih nisam mogla taknuti. onda sam dobila prije očekivanog dana što je malo čudno i imam evo 4. dan. da li bi mi onda grudi trebale i dalje ostati tvrde i nabrekle da sam trudna ili se mogu smiriti od te menstruacije pa se opet javiti iza nje??? primjetila sam da imam laganu temp.

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: lažna menstruacija
10.2.2010 12:48:03   
ninolina
ja ti ponovno kažem da svakako otiđi dok pa češ biti sigurna iako ti želim sreću mislim da nisi trudna

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: lažna menstruacija
10.2.2010 16:07:16   
neron
ja kad bi gledala na grudi i simptome bila bi trudna svaki mjesec proteklih 10 godina. nemoj se uvrediti al mislim da si se umislila malo . nevjerujem da je kod tebe lazna menstruacija i trudnoca a menstruacija porani ili okasni  iz psiholoskih razloga, od nervoze stresa idr. nemoj razmisljati vise o tome nego hvataj novu oulaciju.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: lažna menstruacija
10.2.2010 17:03:56   
mišica 666
stvarno ne želim biti gruba ali misim da nisi trudna i ne razbijaj glavu time kad ti završi menzes odi ginekologu da te pregleda i okreni se novim mjesecima i u nove pobjede budeš li sve tako previše analizirala samo ćeš se izluditi. meni je predzadnji menzes prije ove trudnoće bio totalno drukćiji i pms simptomi su mi bili ko da sam trudna a ono dobila mengu koja je isto bila čudna. ništa sljedeći mjesec uopće se nisam ničemu previše nadala i moja beba je na putu
opusti se znam da ti je teško ...

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: lažna menstruacija
10.2.2010 18:57:52   
ines
Bok cure evo da se i ja malo pridružim.Ja sam se isto prošli mj.jako razoćarala jer sam isto vjerovatno u glavi od silne želje proizvela jake simptome. Ovaj mj. nisam ni gledala kad su mi plodni dani nego smo se ja i muž mazili bez presinga pa ćemo vidjeti. Trebala bi dobitiuser posted image na valentinovo.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: lažna menstruacija
10.2.2010 23:22:58   
daniela 31
Anastasija žao mi je što si dobila, zasigurno će i tebi kasniti, jednog dana, nadam se u bliskoj budućnosti.
Znam da si silno želiš dijete, vidi se iz tvojih postova. Imaj vjere i biti će.user posted image

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: lažna menstruacija
11.2.2010 10:06:08   
Leptir5
IZVORNA PORUKA: mišica 666

stvarno ne želim biti gruba ali misim da nisi trudna i ne razbijaj glavu time kad ti završi menzes odi ginekologu da te pregleda i okreni se novim mjesecima i u nove pobjede budeš li sve tako previše analizirala samo ćeš se izluditi. meni je predzadnji menzes prije ove trudnoće bio totalno drukćiji i pms simptomi su mi bili ko da sam trudna a ono dobila mengu koja je isto bila čudna. ništa sljedeći mjesec uopće se nisam ničemu previše nadala i moja beba je na putu
opusti se znam da ti je teško ...


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: lažna menstruacija
12.2.2010 18:25:48   
anastasija0702
imam par pitanja koja me zanimaju: da li je bol u vratu i ramenima opasna tj čitala sam da se povezuje s vanmateričnom trudnoćom ali i sa trudnoćom uopće. ne znam da li bi se trebala brinuti s obzirom da sam imal am ali duplo kraće je trajao. uz to imam i glavobolju. mislila sam pričekati još s testom. da li se vidi ta vanmaterična na testu trudnoće ili samo na krvi ili na nijednom???

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: lažna menstruacija
12.2.2010 19:20:15   
anuska08

IZVORNA PORUKA: ines

Bok cure evo da se i ja malo pridružim.Ja sam se isto prošli mj.jako razoćarala jer sam isto vjerovatno u glavi od silne želje proizvela jake simptome. Ovaj mj. nisam ni gledala kad su mi plodni dani nego smo se ja i muž mazili bez presinga pa ćemo vidjeti. Trebala bi dobitiuser posted image na valentinovo.


Držim fige da ni ne dobiješ!!user posted image user posted image user posted image user posted image Sretno! I javi se!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: lažna menstruacija
12.2.2010 19:22:16   
anuska08

IZVORNA PORUKA: anastasija0702

imam par pitanja koja me zanimaju: da li je bol u vratu i ramenima opasna tj čitala sam da se povezuje s vanmateričnom trudnoćom ali i sa trudnoćom uopće. ne znam da li bi se trebala brinuti s obzirom da sam imal am ali duplo kraće je trajao. uz to imam i glavobolju. mislila sam pričekati još s testom. da li se vidi ta vanmaterična na testu trudnoće ili samo na krvi ili na nijednom???


Mislim da ti je najbolje prestati se pitati jesi li trudna ili ne i tražiti svakojake znakove trudnoće već user posted image u ljekarnu po test i napravi ga odmah. Koliko se sjećam user posted image si trebala dobiti 8.2. što znači da bi ti test trebao pokazati već user posted image , naravno ako jesi!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: lažna menstruacija
12.2.2010 20:05:09   
mišica 666
vanmaternična se pojavi na testu i boli te u jednoj strani oko jajnika prilično neugodno a ako dođe do prsnuća i užasna bol bol u ramenu može znaćiti u slučaju vanmaternične da imaš unutarnje krvarenje koje pritišće neki živac i tad se javlja bol u ramenu ali tad bi već davno iskrvarila. nemoj tražiti vraga gdje ga nema imala sam vanmaternićnu pa znam šta govorim budeš li ovako nastavila samo ćeš se izluditi. pusti trudnoću ovaj mjesec opusti se i kreni dalje.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: lažna menstruacija
12.2.2010 20:08:11   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: ines

Bok cure evo da se i ja malo pridružim.Ja sam se isto prošli mj.jako razoćarala jer sam isto vjerovatno u glavi od silne želje proizvela jake simptome. Ovaj mj. nisam ni gledala kad su mi plodni dani nego smo se ja i muž mazili bez presinga pa ćemo vidjeti. Trebala bi dobitiuser posted image na valentinovo.



želim ti lijepo valentinovo bez user posted image i sa user posted image u stomku.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: lažna menstruacija
12.2.2010 20:08:29   
ninolina
nemoj tražiti vraga gdje ga nema imala sam vanmaternićnu pa znam šta govorim budeš li ovako nastavila samo ćeš se izluditi. pusti trudnoću ovaj mjesec opusti se i kreni dalje.

slažem se nemoj se opterečivati time a najbolje da napraviš test ili otiđi dok i riješi se sumnje. da znaš na čemu si


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: lažna menstruacija
12.2.2010 20:36:36   
tikica_69
S obzirom na sve sto si nabrojala u ova dva tjedna (probadanje u jajnicima, migoljenje u maternici, bolovi u ramenima i vratu, napete grudi, lagana temperatura, krvarenje koje je kao menga ali nije menga, mucnina) da li si mozda pomislila da ti terapija bioenergijom mozda ne odgovara?
A sto se tice potvrde trudnoce, bas nitko ti to ovdje nece moci odgovoriti, osim tvoje krvi u kojoj se vidi beta hcg i ginekologa koji mora u 6 tjednu potvrditi da li je trudnoca uredna, dakle da nije (ne daj Boze) vanmaternicna ili biokemijska.
Mi ti ovdje samo mozemo dati podrsku u smislu da ti zelimo to sto si i sama zelis, no moras stvarno malo usporiti i prestati toliko osluskivati tijelo jer ces grunuti ko kokica.
Svi navedeni simptomi mogu osim trudnoce biti i simptomi neke unutarnje ozljede organa, neke ginekoloske upale, poremecaj stitne zlijezde, poremecaj spolnih hormona, menopauza i jos masu toga.
Dakle, put pod noge i izvaditi krv, pa fino kod ginica na pregled i biti ces puno smirenija kad ces znati pravo stanje svari.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!