|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   socijalna pomoć?
9.2.2010 13:48:48   
Anoniman
dobili smo bebu prije 6 mjeseci. tada je muž dobio otkaz i završio na zavodu s kojeg je primao naknadu do 12 mjeseca. sada nema ništa al još je na zavodu (4 5 dana mjesečno ode na građevinu AKO nekome treba (to je oko 1000kn na crno )). išao je u centar za soc. skrb da mu kažu što trebamo skupiti od papira. i tek sad smo to skupili. rečeno mu je da nemožemo primati pomoć jer ja imam 1663kn porodiljnog nego možemo dobiti samo jednokratnu naknadu. dali netko zna kolika je ta naknada i kolko vremena treba da nam to dođe, jer beba raste a novca je sve manje...user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 13:54:40   
ninolina
baš mi je žao što ste u takvoj situaciji, ako ti mogu pomoći kako sa robicom za tvoju bebu javi mi se.
Ja ti neznam o ovome ništa možda koja od curauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 13:56:46   
evanda
Mislim da je to različito od grada do grada, ovisno gdje živite.
Nazovi svoju patronažnu, ona zna sve te info iz prve ruke
Mislim da ti je to najbržeuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 13:57:29   
Marta j
Ni ja ti nista neznam o ovom al ako ti treba stvari za bebaca ako je decko posaljem ti.

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 13:57:40   
lema
Ja neznam toćno na koju jednokratnu pomoć misliš, onu od grada??? A i zavisi u kojem si gradu u Puli je recimo 2300kn ja mislim to moraš predat rodni list , prijavu adrese sa mupa i jmbg dijeteta na socijalno!!!user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 14:10:05   
marija0
dobili od grada, nego smo tražili od države. ma dobro nije baš situacija da nemamo za hranu i robicu ali nikad se nezna... živimo u svom stanu, ima svako svoj mob, imamo komp, internet, dobro auto nemamo al ok je...... zasad sve uspjevamo nekako nemogu se požaliti ali neznam što će biti ovih par mjeseci dok ne dođe ljeto (u turističkom mjestu smo a tada muž može 99% dobiti posao bar na ta 3 mjeseca). već sad gledam da mi što manje trošimo tako da imam za maloga...pa me zanima zna li netko nešto o tim soc. zakonima (njihove str. mi nisu pomogle)?

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 14:12:07   
ninolina
dobili od grada, nego smo tražili od države. ma dobro nije baš situacija da nemamo za hranu i robicu ali nikad se nezna... živimo u svom stanu, ima svako svoj mob, imamo komp, internet, dobro auto nemamo al ok je...... zasad sve uspjevamo nekako nemogu se požaliti ali neznam što će biti ovih par mjeseci dok ne dođe ljeto (u turističkom mjestu smo a tada muž može 99% dobiti posao bar na ta 3 mjeseca). već sad gledam da mi što manje trošimo tako da imam za maloga...pa me zanima zna li netko nešto o tim soc. zakonima (njihove str. mi nisu pomogle)?

e sad ne kužim ti si anoniman iliuser posted image user posted image
sad tražite od države ili šta ne kužim ništ


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 14:17:22   
marija0
ono prvo je bilo slučajno uključeno nisam gledala, al nije bitno....... ono što grad daje za prvo dijete (mak=2000kn) to smo dobili. sad smo predali papire u taj cjentar za soc.pomoć, pa sad koliko znam to je državna pomoć...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 14:20:26   
Marta j
Vidim da si ti iz Makarske ja sam iz Vrgorca ak ti treba robice za malg imam ja od mog i mogu ti pslati il kada budem dolazila u dm ponijeti.

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 14:21:29   
ninolina
a neznam ti dal na osnovu jednog nezaposlenog imate pravo na socijalnu pomoć za dječji imaš a za ovo nemam pojma

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 14:24:26   
marija0
i ja sam bila na zavodu dok nisam rodila. hvala vam na ponudama al nije baš toliko stašno imamo sve zasad..user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 15:25:39   
natalijax
žao mi je draga,meni je to čudno kako nemate pravo na socijalnu to su,ja bi njima samo rekla kad neka nacionalna manjina ima pravo i na drva i na novce pa zašto nebi dali i vamauser posted image i na još puno puno toga,

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 15:27:03   
ninolina
i ja sam bila na zavodu dok nisam rodila. hvala vam na ponudama al nije baš toliko stašno imamo sve zasad..user posted image

a onda bi trebali imati pravo na to jesi predala za dječji doplatak


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: socijalna pomoć?
9.2.2010 15:42:58   
marija0
jesmo predali smo prije par dana i za dd i sp user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: socijalna pomoć?
10.2.2010 12:07:54   
lidac0605
Dječji ćeš sigurno dobit-al to ti bude nekih 300 kn-mizerija...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: socijalna pomoć?
10.2.2010 12:12:37   
marija0
ah znam... bar za peleneuser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: socijalna pomoć?
10.2.2010 12:18:05   
mama mery
IZVORNA PORUKA: natalijax

žao mi je draga,meni je to čudno kako nemate pravo na socijalnu to su,ja bi njima samo rekla kad neka nacionalna manjina ima pravo i na drva i na novce pa zašto nebi dali i vamauser posted image i na još puno puno toga,



nato da bi bio soc. slucaj mislim da nesmijes imati nijednu nekretninu na sebi
znam jer sam ja isla za nas provjeravati
i trazili su da donesem iz katastra da nemamo ja i mm nista na sebi


_____________________________




(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: socijalna pomoć?
10.2.2010 12:19:36   
lidac0605
Ahhh,prokleta birokracija!Svi smo mi već pomalo za socijalu-evo,i moj muž je sa 1.2. dobio otkaz,ja na održavanju trudnoće,dobijem 4200 bolovanja,a nas je 5,šesti član je u trbuhu...2 školarca,treći mora u vrtić jer je već u pretškolskoj dobi,a samo vrtić plaćam 600 kn...svi smo mi već na rubu egzistencije...

I sad dok ne rodim nemam pravo na dječji jer smo prošle godine oboje radili-a oni gledaju prosjek plaće od prošla god...Boli njih briga u kakvoj si trenutno situaciji-di je tu logikauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: socijalna pomoć?
10.2.2010 13:28:12   
marija0
ma ja neznam šta se ovo događa, ova država je otišla u neku stvar!! da čovik više nezna hoće li sutra imati što jesti, dok se drugi razbacuju sa pustim milijunima.... a i kakav nam je dječiji, tona papirologije za 200-300knuser posted image sramota? šta netko može s tim-kupit pelene, koda dijete netreba hranu i odjeću mjesec dana. ja neznam tko je donio taj zakon!?! očito nije imao dijete!!!! 

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: socijalna pomoć?
17.2.2010 13:51:39   
marija0
evo da vam javim da je muž dobio posao (dobro plaćen)pa tako da nismo više socijala user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: socijalna pomoć?
17.2.2010 13:53:18   
ninolina
baš mi je dragouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: socijalna pomoć?
17.2.2010 13:53:56   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma bravo

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
17.2.2010 16:14:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: socijalna pomoć?
17.2.2010 16:25:51   
lavica81
bravo, baš mi je dragouser posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: marija0

evo da vam javim da je muž dobio posao (dobro plaćen)pa tako da nismo više socijala user posted image


(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!