|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cijelu noć
28.8.2008 23:10:35   
božica
kada će moja cura poćeti pajkiti cijelu noćuser posted image user posted image user posted image
eh uh ah znam da zavisi od bebe do bebeuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image al moja Leona ima 5mj i tjedan dana...al ženska se budi 1-2 puta tokom noći...

skužila sam ja nju...jednom malo pocica pa ako ja zaspim onda ona uživa pokraj mene...ako ne..... odmah ju vratim u krevetac...a drugo cicanje traje već duže....
mislim da se jednom od dva puta budi radi maženja...ma kak joj se dauser posted image user posted image
kako vaši bebaćiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: cijelu noć
29.8.2008 1:30:35   
tiha
moja mia se cijeli tjedan budi svakih sat vremena a znamj i zasto....garant balavica zna da nam je tajo u nocnoj i mene trenira! neznam valjda je nesto u zraku....prije 10-ak dana su bili zubicio 2-3 dana je zezala pa mir i sad opet al sta joj je nece ni sisu ni nista....mazila bi se! bojim se da joj neprijede u naviku jer mi od prvog dana spava cijelu noc i bas me strah da ne potraje jer sam vec luda od toga. nisam za nista preko dana jest da ujutro spava duze al mi to neodgovara kad nemogu u komadu otspavat dize me svako malo....

nadam se da ce sljedeci tjedan biti bolje

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cijelu noć
29.8.2008 10:15:24   
sanjarica
to ti je sve od bebe do bebe razlicito,kod mene bebe ima 14 mjeseci i spava od 11 navecer,budi se oko 3 da jede pa opet zaspi do 5 pa onda malo seta oko kreveta dok opet ne zaspe,do pola devet...user posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: cijelu noć
29.8.2008 11:57:43   
tonkica
Moja malecka počela zadnjih par dana s buđenjem negdje između 1 i 2, pa se onda još jednom probudi oko 5, 6 što je već u biti i buđenje za dan kad napuštamo krevet i kindać. Samo se nadam da će i dalje ostat samo na tom jednom buđenju za cicu, a rano ustajanje mi nije nikakav problem. user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: cijelu noć
29.8.2008 12:04:24   
koka
Meni je Roko počeo spavati cijelu noć negdje sa 3 goduser posted image . Do godinu dana se budio po 2 puta, a poslije bi se budio neznam ni ja zašto, ili mu se piškilo pa je htio kod nas u krevet, pa ga je strah pa.... uglavnom uvijek nešto. Sad je to iza nas i dečko ode oko 9 gore u sobu pustimo mu svijetlo u hodniku i zaspi sam spava do 8-9. Vidjet čemo sad u ponedjeljak kako će biti jer počinje vrtić pa će biti buđenje u 7. Mila mi se budi oko 2-3 i onda oko 5-6 pa spavamo do 8-9, meni je to ok, bitno da mi odmah nakon sise zaspi da nemamo faze buđenja po noći.(držim fige)

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: cijelu noć
29.8.2008 12:36:39   
maja
IZVORNA PORUKA: koka

se budi oko 2-3 i onda oko 5-6 pa spavamo do 8-9, meni je to ok, bitno da mi odmah nakon sise zaspi da nemamo faze buđenja po noći.(držim fige)


Ovako je uglavnom i nama, mada je jučer prvo buđenje bilo tek u 6 pa još do 9, a noćas pola 3 pa tek u 8 pa još spavali do pola 11user posted image Ne dižemo se nikako prije 9.


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: cijelu noć
29.8.2008 12:38:41   
mishicam
Moj Bruno ce za par dana imati godinu i jos uvijek jede po noci 2 puta,
tako da je to stvarno ovisno od bebe do bebe.
I to nije maženje jer sam nazalost uspjela dojiti samo do 3 mjeseca i od onda  smo  na bočici.
Ali pošto ima tek 9 kila, smatram da mu netreba ukidati te noćne obroke, dokle god ih traži... user posted image

< Poruku je uredio mishicam -- 29.8.2008 12:39:32 >

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: cijelu noć
29.8.2008 12:47:59   
mirna
nama je pedijatra rekla da nakon 4. mjeseca nema više potrebe da se dijete hrani ponoći...user posted image nakon 4. mjeseca smo mi počeli s odvikavanjem od dojenja noću:  podojila sam ga kasno oko 22.00 navečer i onda opet oko 4.00 ili 5.00 ujutro.. ako se je probudio tijekom noći, stavila sam mu dudu ili ga malo dragala dok nije opet zaspao. Ako je bio bolestan, dobio je i cicu..

< Poruku je uredio mirna -- 29.8.2008 12:58:02 >

(Odgovor članu mishicam)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: cijelu noć
29.8.2008 14:05:27   
Ruža
IZVORNA PORUKA: mirna

Ako je bio bolestan, dobio je i cicu..


Joj Mirna kako me nasmiješ uvijek...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: cijelu noć
29.8.2008 20:43:05   
BUMBIKA
Moj Dino isto još ne spava cijelu noćuser posted image A ja jedva čekam kada će početi.U prosjeku se probudi 2 puta,mekad i koji put više,a rijetko manje!!
Dam mu malo čaja,a tek oko 5,6 mu dam jesti,a onda se uskoro i ustaje


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: cijelu noć
30.8.2008 2:24:59   
tiha
IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: mirna

Ako je bio bolestan, dobio je i cicu..


Joj Mirna kako me nasmiješ uvijek...user posted image user posted image user posted image


po zasluziuser posted image  a kad ti tm dobije cicu?user posted image
kak sam ja ludo biceuser posted image  sorry mirnauser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: cijelu noć
3.9.2008 20:32:46   
božica
IZVORNA PORUKA: tiha



po zasluziuser posted image  a kad ti tm dobije cicu?user posted image
kak sam ja ludo bice
user posted image  

tihauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: cijelu noć
3.9.2008 20:50:54   
mirna
IZVORNA PORUKA: tiha

IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: mirna

Ako je bio bolestan, dobio je i cicu..


Joj Mirna kako me nasmiješ uvijek...user posted image user posted image user posted image


po zasluziuser posted image  a kad ti tm dobije cicu?user posted image
kak sam ja ludo biceuser posted image  sorry mirnauser posted image



uopce nisam vidjela ovog komentara...user posted image

MM dobije cicu i ako nije bolestan...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: cijelu noć
3.9.2008 22:05:03   
mlada mama
moj ima godinu i8 mj. jos uvjek se budi,u biti od pocetka mi je spavao cjelu noc sa 7-8mj se poceo buditi 2-3 puta na noc,tako je i sad preko noci mi popije 3 bocice (velike)tekucine,jedan put je spavao cjelu noc prije neka 3mj. ja sam se u 8 digla uplasena zasto nije budan toliko sam skocila da sam ga probudila

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: cijelu noć
15.9.2008 13:22:10   
iva16
jaoooo.... moja beba ima samo 3 i pol mj, a spava od 10-11 pa sve do 6-7 ili čak 8 ujutro :) 

_____________________________

Magdalena
04.06.2008 :)

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: cijelu noć
15.9.2008 22:06:51   
njanja
iva, blažena tvoja beba.... user posted image  nama je slično kao maji i koki....jan zaspi oko 9, pa prvo buđenje oko 2, a onda oko 5 ili 6...takav mu je ritam zadnja 3 tjedna, a prije toga je spavao od 9 do 4 ili 5 ujutro...meni je važno da nakon cicanja (tj još za vrijeme) zaspi, ja ga vratim u krevetić i sve super.....Jedino se probudi oko 7.30 pa ga ja (radi mog spavanja) stavim kod sebe u krevet i dam mu cicu, on se igra i zaspi  do cca 9....Taj jutarnji dio ja zovem varanje da se malo ja naspavam user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu iva16)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: cijelu noć
15.9.2008 22:11:35   
zg_cinik
izgleda da sam zalutal...user posted image
pročital sam "cijelu noć"...user posted image user posted image user posted image user posted image
i zabrijal sasvim drugi film...user posted image
sorry...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!