|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   uterus subseptus
13.6.2008 12:26:46   
maslacak
Lijepi pozdrav svima, ja sam nova.
Da li postoji netko sa ovakvom dijagnozom?
Da li je ostao u drugom stanju i nakon koliko?
Da li je imao operaciju istog?
Unaprijed vam se zahvaljujem na odgovorima..
Podijelite svoje iskustvo sa mnom

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uterus subseptus
13.6.2008 13:45:12   
mirna
Što to znači? Da li je to neka anomalija maternice?

(Odgovor članu maslacak)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uterus subseptus
13.6.2008 13:50:27   
tikica_69
Koliko je meni poznato trudnoca je moguca, ali postoji veca mogucnost pobacaja....treba malo progooglati, sigurno ima dosta o tome

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uterus subseptus
13.6.2008 13:51:03   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mirna

Što to znači? Da li je to neka anomalija maternice?
 Da, to je pregradjena maternica user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uterus subseptus
13.6.2008 14:14:45   
maslacak
ma pronasla sam ja svasta, samo nista dobrog....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uterus subseptus
13.6.2008 16:20:03   
Dajana
Je maslacak, to ti je bolje ne googlati jer svašta o tome čuješ. Najbolje je imati dobrog liječnika i njemu vjerovati.

(Odgovor članu maslacak)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uterus subseptus
14.6.2008 0:58:37   
Elena
maslacak bas prvi put cujem za to ali nadam se da u ovaj dvadeset i prvi vjek za sve postoi ljek pa i za tu dijagnozu.Nikako nemoj gubiti nadu i svrati malo i do birc da popijemo nesto i olaksamo si dusu jer vjeruj svako od nas nosi bar po jednu bol u srce.Pozdravljm te user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uterus subseptus
14.6.2008 14:11:54   
mirna
maslacak dobro da su ti ovu diagnozu postavili prije trudnoće. Nedavno je moja susjeda pobacila i tek kod čišćenja su joj otkrili pregradu (s UZ ju nisu otkrili..user posted image ). Sada čeka na operaciju. Jedna druga cura koju znam rodila je u 7. mjesecu trudnoće zbog pregrade i odležala je 4 mjeseca user posted image u bolnici. Nakon poroda bila je na operaciji i nakon toga  rodila je još dvoje djece bez problema, iznijela je oba dvoje trudnoće do kraja.

< Poruku je uredio mirna -- 14.6.2008 14:16:10 >

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uterus subseptus
17.6.2008 11:52:40   
maslacak
ja jucer bila kod drugog gin. po drugo mišljenje i veli da ne vidi nikakvu pregradu ja sad zbunjena ali presretna! onaj prije mi rekao da ne mogu ni ovulirati da zato ne mogu ostati trudna, a ovaj na UZV-u veli: u idealno vrijeme ste dosli, sve se vidi, evo vi ste jucer imali ovulaciju! ja zaplakala odmah!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uterus subseptus
17.6.2008 11:55:30   
mirna
Ja bi na tvome mjestu otišla još do trećeg gin, tek toliko da budeš sigurna i da se ne bi ispostavilo tek kad ćeš biti user posted image da je bio 1. gin u pravu...

Sretno!user posted image

(Odgovor članu maslacak)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uterus subseptus
17.6.2008 12:25:50   
tina1602
IZVORNA PORUKA: mirna

Ja bi na tvome mjestu otišla još do trećeg gin, tek toliko da budeš sigurna i da se ne bi ispostavilo tek kad ćeš biti user posted image da je bio 1. gin u pravu...

Sretno!user posted image



slažem se s  mirnom


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uterus subseptus
18.6.2008 12:12:13   
maslacak
i ja se slazem, to mi je odmah palo na pamet, ali sad trebam cekati mjesec dana ili sljedecu placu za privatnika ili mj. dana pa preko soc. al vjerujem da mi nije slagala jedno a to je ovulacija, jer sam i prije bila uvjerena da ovuliram, al mi je prvi dr. rekao da ne.
Tu smo opet dva na jedan  user posted image
Vidjecemo, javicu vam

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: uterus subseptus
18.6.2008 12:13:48   
mirna
Držim fige da je 2. gin u pravu!user posted image user posted image

(Odgovor članu maslacak)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: uterus subseptus
18.6.2008 12:15:08   
maja
IZVORNA PORUKA: mirna

Držim fige da je 2. gin u pravu!user posted image user posted image


i ja!!!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: uterus subseptus
18.6.2008 17:05:41   
tina1602
IZVORNA PORUKA: mirna

Držim fige da je 2. gin u pravu!user posted image user posted image


i jaaaaaaaaaaaaaaa


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: uterus subseptus
20.8.2008 20:23:52   
ivkica
Evo ja danas bila kod ginekologice i kaže ona da je trudnoča 6+6  i otkucaji srca, ali.. da imam pregradu, djelomičnu.. Septum uteri, ne znam sad još koja je razlika septum i subseptum. Rekla mi je da se to od početka vodi kao rizična trudnoča, ali da isto tako i ne znači da će obavezno biti komplikacija jer sve ovisi prema kuda će se posteljica razvijati, tj. širiti.. Planirala sam trudnoću i išla na pretrage sve prije i onda mi to nisu vidjeli nego tek sada. ne znam što da mislim... pokušavam ostati pozitivna i veseliti se što sam i ja došla među trudnice.

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: uterus subseptus
20.8.2008 20:58:16   
tikica_69
Upravo tako...ostani pozitivna jer beba osjeti sve sto osjecas i ti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: uterus subseptus
24.10.2008 18:22:06   
fatima
i ja imam septum uteri i dva puta sam imala spontani ali moj doktor mi je rekao da se moze iznijeti trudnoca jer beba tu predgradu zna da potisne i sebi pravi mjesto poznajem dosta zena koje su rodile sa tom predgradom ali da se vodi kao rizicna trudnoca meni su nazalost user posted image ustanovili prisutnost bakterija i da sam mogla sa tom predgradom roditi bebu,bitno je da nemas dr.problema najiskrenije ti zelim da sve protekne u redu samo vise miruj i vidjet ces da ces za koji mjesec cincatiuser posted image

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!