|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dar od srca
6.12.2009 9:12:27   
natalijax
Osjećate li se tužno nekad kad nekom od djece nemožete priuštiti malo bolji poklon,ne svojem nego djeci od sestre i brata,ja se osječam već skoro dvije godine tako,ja imam trenutno 5 nečaka i šesta je od muževog brata,htjela bi svakoj priuštiti malo bolji poklon za svetog nikolu ,božić i uskrs ali nemogu,nadam se da če ih i ovo malo slatkiša razveseliti danas,Ja znam da je danas jako teško financiski,kada sam bila sama priuštila sam im skoro svaki dan bombone i čokolade,za blagdane poklone ne preskupe ali solidna cjena , 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dar od srca
6.12.2009 9:18:15   
pako
Mislim da je bitno da pokloniš od srca,a ne koliki je poklon! Najbitnije da se sjetiš, i najmanja sitnica zna razveseliti čovjeka!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dar od srca
6.12.2009 10:55:37   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: pako

Mislim da je bitno da pokloniš od srca,a ne koliki je poklon! Najbitnije da se sjetiš, i najmanja sitnica zna razveseliti čovjeka!

potpisujem

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dar od srca
6.12.2009 11:16:32   
lee
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: pako

Mislim da je bitno da pokloniš od srca,a ne koliki je poklon! Najbitnije da se sjetiš, i najmanja sitnica zna razveseliti čovjeka!

potpisujem


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dar od srca
6.12.2009 11:32:43   
tikica_69
Osjecam se jadno i tuzno sto ne mogu samo vidjeti svu svoju obitelj na okupu u te dane....uopce nam ne trebaju nikakvi pokloni user posted image
Moj starci su sa jednom sestrom u Medulinu, jedna sestra u Njemackoj, dio rodbine u Varazdinu, Slavoniji.....mislim da bi nam svima to bio najljepsi dar.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dar od srca
6.12.2009 11:55:19   
Bebys
dar od srca je bitan...ja se uvijek osjecala grozno zbog toga jer moj stric ima petero djece...jednostavno to je nemoguce...kad ih sve svrpis...to bude tona love...pa sam se odavno pomirila s time da su cokoladice i slatkisi ili neke takve sitnice sasvim dovoljne...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dar od srca
6.12.2009 12:01:24   
Ninaa
Mislim da je bitno da se sjetiš. Mene je razveselila i čokolada koju sam dobila kod strine ili tete ak nije bilo i ništa drugo. Ja sam isto nećaku stavila slatkiše i neki dvd od crtića nije puno ali je od srca. Mm ima 2 sestre i 5 nećaka ali su već veliki i bedasto mi je nekaj kupovati dečkima od 20 god koji rade i imaju za duplo veću plaću nek ja. Odnijet ću ovima manjima čokolade i gotovo.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dar od srca
6.12.2009 14:01:57   
zaba
to je kao i za rođendan,već kad me netko nazove i čestita,znam da je mislio na mene,ne trebam ništa drugo.Sve što je od srca je posebno i najvrednije.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dar od srca
6.12.2009 15:18:14   
xxl
Ja sam sretna,svi smo skupa,imam para za sve i zdravi smo,hvala Bogu neka se ništa ne promjeniuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli uvoditi krutu hranu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!