|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kontracepcija
3.6.2009 14:56:47   
L.P.
Molila bih vas za savjet u vezi kontracepcije nakon poroda.Zasada se samo pazimo ali ne bih voljela da se slučajno dogodi da zatrudnim,mislim da bi to bilo prerano.Prije sam koristila pilule ali ne bih više,nekako se ne želim više igrati s hormonima.Razmišljala sam da stavim spiralu ili dijafragmu.Neznam ništa o tome,jedino sam čula da mnoge žene ostanu trudne uz spiralu.
Molim vas vaša iskustva o tome,ili kakav pametan savjet?
Možda znate za nekakvo drugo učinkovito sredstvo protiv trudnoće?
Hvala svima

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 15:00:47   
uspavana
pred neki dan ti je otvorena tema - tableta ili spirala..pa možeš tamo vidjeti komentare...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 15:01:58   
mirna
Ovdje imaš nešto o kontracepciji u slučaju ako još dojiš: http://www.ringeraja.hr/dojenje-i-kontracepcija_456.html

S iskustvom ti ne mogu pomoći.. prije poroda sam uzimala tablete a nakon poroda ne koristim kontracepciju jer ionako planiramo još jedno dijete.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 15:03:44   
Florijan Jakov
http://www.ringeraja.hr/forum/m_225938/mpage_1/key_/tm.htm

ovdje imaš raspravu, komentare, iskustva po pitanju pilula, spirale i sl.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 15:04:28   
MILLA
može i tvoj muž dobiti iinjekciju u dupe,pa ste mirni godinu dana! nema nikakvih nuspojava a ti se fino odmoriš. zašto uvijek mi moramo širit..!?

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 15:08:58   
dominik
IZVORNA PORUKA: MILLA

može i tvoj muž dobiti iinjekciju u dupe,pa ste mirni godinu dana! nema nikakvih nuspojava a ti se fino odmoriš. zašto uvijek mi moramo širit..!?


ja sam nasla na netu samo informaciju da ce doci...nisam primjetila da je itko to vec napravio (gledala i po drugim forumima)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 15:10:08   
L.P.
Kakva je to injekcija?Nisam još čula za to.Gdje se za to treba ići?

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 15:13:28   
dominik
IZVORNA PORUKA: L.P.

Kakva je to injekcija?Nisam još čula za to.Gdje se za to treba ići?


i ja jucer trazila iformacije i a 3 strane isti clanak...heh sad ti znaj jel to doslo kod nas...i ja bi voljela zati di i kamo po to...mm bi pristao...ak nis drugo ne mora paziti da bu se neka javila da je trudna sa njimeuser posted image

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 15:31:41   
apika
Mi smo prije koristili kondom jer ja ne želim nikakva strana tijela u svom tijelu, niti se zezat sa hormonima-ionak sam imala dosta problema sa njima,a sad isto koristimo kondom pa kaj bu buuser posted image .A da odeš do svog ginekologa pa ga pitaj sve što te zanima zato ga imašuser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
3.6.2009 16:00:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu apika)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 17:27:33   
MILLA
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: L.P.

Kakva je to injekcija?Nisam još čula za to.Gdje se za to treba ići?


i ja jucer trazila iformacije i a 3 strane isti clanak...heh sad ti znaj jel to doslo kod nas...i ja bi voljela zati di i kamo po to...mm bi pristao...ak nis drugo ne mora paziti da bu se neka javila da je trudna sa njimeuser posted image



naša LEMA mi rekla da joj je savjetovala njena ginek. dakle,po tome več ih ima u pogonu. rekla joj da si razmisli o tri vrste kontr. hormoni,spirala ili to. pa mi tako pričale i kaže da bi najbolje bilo to. u bolnici navodno to daju. reči ču joj da sama otvori temu o tome pa da nam detaljnije objasniuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kontracepcija
3.6.2009 18:27:09   
dominik
hvala

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kontracepcija
8.10.2009 9:27:31   
dominik
ja sutra idem po spiralu...gin mi rekao da je to i "punjenje" jajnika najbolja stvar za zenu koja je rodila i zeli se na duze vrijeme zastiti...da spirala nema skoro uopce uspojava za razliku od tableta...sam me strah da mi ju tjelo ne odbaci kaj se zna desiti...bumo vidli...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kontracepcija
12.10.2009 12:32:37   
inna
joj i ja bi nekaj...već mi dosta prezića, a ništa sa hormonima nesmijem radi zgrušavanja krvi user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kontracepcija
12.10.2009 12:36:31   
dominik
mene i danas nakon 3 dana stavljanja boli...sad dal je to normalno ne znam? pitala cure i nitko mi nije odgovoriouser posted image nadam se da bu proslo...jos 7 dana i akcija bez brige i pametiuser posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kontracepcija
12.10.2009 12:39:39   
inna
boli? neću ništa što boli, dosta mi je da me dolje boli...kak da se onda opustim u hm...akciji user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kontracepcija
12.10.2009 12:44:15   
dominik
IZVORNA PORUKA: inna

boli? neću ništa što boli, dosta mi je da me dolje boli...kak da se onda opustim u hm...akciji user posted image user posted image


ma ne boli dok stavlja...nego kasnije boli dan dva kao menga, malo jace...s vremenom ce brijem prestati, kad se tjelo privikne...nadam se, ak ne cupam vanuser posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kontracepcija
12.10.2009 13:59:41   
pepeljuga
Moju frendicu bolilo desetak dana i od onda samo uzivauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kontracepcija
12.10.2009 14:26:53   
dominik
puno hvala na infouser posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!