|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bradavica u ustima?
6.8.2009 13:56:31   
Zvonki
Bio je prvo kao mali plik. Odvela sam je pedijatrici i ona kaže da se možda ugrizla pa joj je to od toga, ali neka je odvedem i zubarici da ona pogleda. Odvedem je zubarici niti ona ne zna što bi bilo. Isto pretpostavka da se možda ugrizla pa ima plik? Da će se povući. Međutim, evo već 2 mjeseca ima to s unutarnje strane usnice. kao mala bradavica koja izgleda kao da ju je moguće probušiti. Ali nije, jer ona kaže da je boli kad to diram. Zna li netko možda što bi to moglo biti? Gdje da je sada odvedem? Dermatologu?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 13:58:59   
ZVRK
možda ona čačka sa jezikom ili zubićima pa nemože da zacijeliuser posted image
ono kao provijerava da li je još TO tuuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 13:59:35   
natalijax
zvonki ja sam imala na usnici nesto tako ali kao nije vani s vanjske strane ,je samo tockica i nikako ni istiskat jer me uzasno bolilo cak i kad sam jela uzas gruba bol i mozda mi je trajalo otprilike mjesec i po dana i kad sam prstom znala dotaknit ko kvrzica na opip

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 14:02:57   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: ZVRK

možda ona čačka sa jezikom ili zubićima pa nemože da zacijeliuser posted image
ono kao provijerava da li je još TO tuuser posted image


Da, pitala sam je dali ona to možda gricka ili nešto. Veli da ne dira? Inače, uopće nema crvenila niti ničega okolo toga. Samo kao neka vodena bradavica user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 14:05:54   
ZVRK
možda nesvjesno ideuser posted image
znaš kada jezik ide u šuplji zub miti neznaš dok ga ne popraviš
možda je to onaj priš kada te ''netko ogovara''(ako razumiješ)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 14:12:11   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: ZVRK

možda je to onaj priš kada te ''netko ogovara''(ako razumiješ)


Kužim, ali nije uopće nalik prištu. Stvarno izgleda kao mala bradavica koja više srši uvis nego u širinu. Ne znam, odvest ću je dermatologu da on to pogleda? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 14:22:06   
zvrkolino
to je imao i moj sin s pocetka smo mislili da je prist ali nakon tri mjeseca je bilo sve vece,pedijatrica nas je poslala na uho grlo nos i tamo su nam rekli da je to neki dobrocudni melanom i da ako nastavi i dalje rasti i smeteti to mora rezati pod opcom anestezijom samo smo bili premali za anesteziju.Na nasu srecu drugi dan je on to sebi sa zubicima strgal i raskrvaril i posle vise nista ne raste.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 14:28:36   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: zvrkolino

to je imao i moj sin s pocetka smo mislili da je prist ali nakon tri mjeseca je bilo sve vece,pedijatrica nas je poslala na uho grlo nos i tamo su nam rekli da je to neki dobrocudni melanom i da ako nastavi i dalje rasti i smeteti to mora rezati pod opcom anestezijom samo smo bili premali za anesteziju.Na nasu srecu drugi dan je on to sebi sa zubicima strgal i raskrvaril i posle vise nista ne raste.


To me podsjetilo da je ona isto imala na kapku neku takvu izraslinu. Isto smo trebali to ići micati ali se jedan dan lupila s nekim konjićem po tome, isteklo krvi toliko da sam mislila da joj je nešto s okom. Od tada je nestalo i nije se više pojavljivalo.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu zvrkolino)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 14:44:54   
mala pcelica
ja sam to imala u svojoj ranoj mladosti ispod jezika ,kao vodena cistica ili tako nesto,znalo je biti i krvi u tome,ponekad je znala narasti tolika velika da mi je smetala za govor...dugo sam je vukla i na kraju se sama  povukla...nisu me vodili ni doktoru user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 14:59:27   
Florijan Jakov
kad sam na vrh jezika imala "nešto tipa prišt i tak", dan dva bi namazala proporlisom i otišlo bi...malo peče, ali prođe

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bradavica u ustima?
6.8.2009 19:39:58   
Ruža
Zvonki probaj sa propolisom, ima baš onaj u spreju za usnu šupljinu.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bradavica u ustima?
27.8.2009 19:22:16   
Zvonki
Evo, da se javim i na ovu temu za sve buduće koji će možda imati sličan problem. naime, morat će to kirurški odstraniti. Nekakva vrsta fibroma. Sada nam je dr. na godišnjem a ova na zamjeni nije bila prepričljiva pa... Javim kada obavimo zahvat kako je prošlo.











_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bradavica u ustima?
27.8.2009 20:13:31   
dominik
cega sve nece biti....nadam se da ce cura dobro podnijeti zahvat...sretno

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 21:50:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bradavica u ustima?
27.8.2009 22:02:45   
mala pcelica
držim palčeve zvonki da cura to sve dobro podnese i da se ne boji user posted image   pozz od tete sa raje...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!