|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakvi su to roditelji?!
22.5.2009 22:18:04   
mirna
Pročitajte ovo:

http://www.rtl.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=7893

Ja bi im oduzela dijete..user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kakvi su to roditelji?!
22.5.2009 22:19:50   
twitty
ja bi im vratove zavrnila!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kakvi su to roditelji?!
22.5.2009 22:22:29   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kakvi su to roditelji?!
22.5.2009 22:27:07   
mama mery
ja kad sam to cula zaprepastila sam se ja sam iz sb i taj interspar mi je pred nosom
ti ljdi uoce nisu roditelji a ja bi im dijete oduzela
mos mislit on se buni zbog sakla a dijete mu moglo umrijetiuser posted image
a i ta mama sta ona radi jel ima ikakve osjecaje za svoje dijete ili ju samo zanima shopinguser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kakvi su to roditelji?!
22.5.2009 22:30:11   
pepeljuga
bez komentarauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kakvi su to roditelji?!
22.5.2009 22:32:21   
novamama
prestrašnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

srećom je dijete preživjelo....

ma to su ti zapadni sistemi gdje je normalno ostaviti dijete u autu...ajme majko, užas...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kakvi su to roditelji?!
22.5.2009 22:32:34   
FIONA
i on se buni da mi je šajba razbijenaa...am da mi je bio blizu i zubi bi mu bili ....katastrofa...i mala se bu njima vratila....ma užas!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kakvi su to roditelji?!
22.5.2009 22:57:42   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: mama mery

ja kad sam to cula zaprepastila sam se ja sam iz sb i taj interspar mi je pred nosom
ti ljdi uoce nisu roditelji a ja bi im dijete oduzela
mos mislit on se buni zbog sakla a dijete mu moglo umrijetiuser posted image
a i ta mama sta ona radi jel ima ikakve osjecaje za svoje dijete ili ju samo zanima shopinguser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam isto iz blize okolice Broda,bas sam danas bila u sparu...Ma ne znam sta da kazem,da posvojis dijete,trebas biti genije,ne imati ni kune minusa,kredita i ostalog,a djecu radjaju tuke koje su to najmanje zasluzile...Mozda sam malo pregruba,ali ja to ne razumijem...P aja svoje dijete ne ostavljam NIKADA u autu....

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kakvi su to roditelji?!
22.5.2009 23:08:58   
mamica29
neodgovorni katastrofa. sram ih bilo treba im oduzeti dijete.

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 6:36:21   
mama_80
user posted image user posted image user posted image nemam komentara na to, ne mogu vjerovati da uopče postoje takvi roditeljiuser posted image user posted image user posted image UŽASS

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
23.5.2009 7:18:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mama_80)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 7:32:07   
dikac
neki ljudi su stvarno komotni, ne mogu zamisliti što je to jadno dijete proživljavalo, bit će iztraumatizirano

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 7:34:16   
Viky
I mene je mm dočekao s tom pričom,nemam riječi za takve ljude.Treba im oduzeti djecu ili trebaju do kraja života biti pod prismotrom.Ovo je nečuvenouser posted image .A znate što je najtužnije...što će se to zataškatiuser posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 9:37:32   
Candy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nevjerojatno user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 9:40:25   
Zvonki
Nekad stvarno žalim što ne živim u Kini. Za ovakve stvari dobiš metak u čelo na licu mjesta. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 9:51:53   
ornela.nely
zatvorit njih na 30 bez vode i zraka na par sati!toliko nemarnih neroditelja,a mi se tu s toliko ljubavi borimo da bi imali djecu.i ja sam na takav slučaj naletila,dijete u autu na suncu,svi prozori zatvoreni i to ispred neke zgrade.stojim i čekam ,nikako da se neko pojavi.dijete počelo plakat,ja uzela mob.da pozovem hitnu,a tip doletija iz ulaza i uz psovke i galamu odjurio.očito je bija kod ljubavnice pa dite ostavija da obavi svoje.grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,da sam ga mogla šakom u čelo.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 9:53:48   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Nekad stvarno žalim što ne živim u Kini. Za ovakve stvari dobiš metak u čelo na licu mjesta. user posted image


i doma tvojima pošalju račun za metak...pa ti budi frajer na ulici...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 10:05:51   
Joanna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sramota, to su neki luđaci!!! Jadno dijete s takvim roditeljima! A tipa muči razbijeno staklo! Svašta!!!

Šta reći na ovo: Amerikanka ugušila svog sina 3 godine, ponovno ga oživjela da ga bi opet ugušila. Njegovo tijelo je spalila i zakopala u pješčaniku u parkiću!!!user posted image user posted image  
Opširnije na stranicama 24h.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 10:08:02   
FIONA
Joanna užas!...neču ni čitati...pa kaj je ljudima došlo...preveč se križamo pa su nam geni sjeb.....!!!!!...užas...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 10:16:31   
Anoniman
Ma daaaaj!!! On se buni zbog šajbe! Nabila bi ja njemu šajbu!

Gdje god idem, teglim svoje sve 3 ko mačke za sobom! Nisam ih ostavila bez nadzora nikada, osim ako u kući zaspu a ja odem u vrt po salatu i peršun, ili hitim pilićima šrota, a to je sve 5 minuta! U autu nema teoretske šanse da ih ostavim!

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 10:18:04   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Ma daaaaj!!! On se buni zbog šajbe! Nabila bi ja njemu šajbu!

Gdje god idem, teglim svoje sve 3 ko mačke za sobom! Nisam ih ostavila bez nadzora nikada, osim ako u kući zaspu a ja odem u vrt po salatu i peršun, ili hitim pilićima šrota, a to je sve 5 minuta! U autu nema teoretske šanse da ih ostavim!



i onda buš rekla da imaš domaće piliće a sa štotom ih hraniš...da malo daš kuruze zobati možda bi i došla tebi na domaću juhu....AAHAHAHAHHAHAH....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 10:19:29   
Zvonki
Pa šrot i je kuruza. Mljevena, zar ne???user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 10:21:59   
tikica_69
I jos se dere na covjeka koji mu je izvukao dijete jer mu je razbio staklo od auta user posted image
Ma strasno......trebali su ga izprebijati na mrtvo ime tamo na licu mjesta user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kakvi su to roditelji?!
23.5.2009 12:36:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Pa šrot i je kuruza. Mljevena, zar ne???user posted image


da, i to doma v čekičaru!

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli uvoditi krutu hranu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!