|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pakiranje za putovanja
14.4.2009 9:41:48   
srećica
BOK!U četvrtak putujem s mm u POLJSKU na par dana i sad gledam u kofer i neznam kaj stavit nevolim se pakirat i obiočno je to u za+dnj tren ili uzmem previše stvari ili premalo ili neuzmem sve kaj je potrebno zato molil savjete od onih koje putuju više ilii imaju više iskustva.Još kad putujem u poznato ok ali ovak nemam pojmauser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pakiranje za putovanja
14.4.2009 13:01:53   
mariola
Prvo si malo pogledaj prognozu da otprilike vidiš kakvo će tamo biti vrijeme jer sad je nezgodno s robom. Nisam inače praktična pa ti neću puno pomoć jer ja robe uvijek ponesem više nego treba ali bitno je da nikad ništa ne zaboravim. Pogtovo ako idete autom, samo trpaj, ima di statuser posted image

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pakiranje za putovanja
14.4.2009 14:00:15   
Nika 24052006
Ja si najcesce prvo sastavim popis,onda idem po redu,samo krizam ono sto sam stavila... Tako sam si nekako najsigurnija da cu ponjeti sve sta mi treba...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pakiranje za putovanja
14.4.2009 14:03:08   
dominik
ja klincima uvijek uzmem za svaki dan po jednu obleku (sto ukljucuje sve od carapica na dalje) lakse mi je vise tegliti nego da mi nesto usfali...i ko za inat ili je svih 5 dana da a se ne treba mjenjati ili se u jednom danu pet puta treba presvlaciti....

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pakiranje za putovanja
14.4.2009 14:40:06   
Kika83
Joj ja volim pokupit cijeli ormar kad negdje idemuser posted image
Mm poludi kad ima puno torba za nosituser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!