|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Violet- nove pelene
21.6.2009 21:24:58   
inna
Jeste čule za nove pelene Violet? Danas sam dobila 3 kom u Konzumu za probu. Izgledaju kao kombinacija pampersica i babylove. Proizvode se u Širokom Brijegu u BiH i navodno su dobile neku nagradu sad u Francuskoj (to mi je sve rekla teta promotorica) user posted image Uz svako pakiranje dolazi i pakte vlažnih maramica. Za sad sam isprobala samo jednu i ok je. Vidjet ću kako će preživjeti noć, eee to je pravi test user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 21:26:21   
emily123
ja sam ih bila dobila i super su..user posted image user posted image

< Poruku je uredio emily123 -- 21.6.2009 21:27:51 >


_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 21:29:59   
inna
navodno otvaraju postrojenje i u Hrvatskoj. Bilo bi mi drago da se pokažu kao dobre, a i cijena im je skroz ok

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu emily123)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 21:31:05   
Thea
Dobila sam ih i super su a ja sam dobila u konzumu uzorke violet uloška i isto mi se čine dobre....user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 21:35:55   
inna
da, spomenula mi uloške, ali bilo mi bed žicati je uzorak kad mi već dala pelene user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 22:22:43   
uciteljica
Koliko je cijena paketa za djecu od 5-9 kg? Koliko ih je u paketu?

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 22:27:40   
natalijax
cula jesam ja sam jedino uzela vlazne maramice imaju super miris nisu lose al za pelene neznam nisam cula od nikog

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 22:47:09   
mara27
Violeta, ja znam za njih već neko vrijeme, dok smo ih koristili htjela sa ih čak i uvoziti iz BiH, ali mi to ipak nije bila tolika razlika u cijeni...meni su bile supr, a najviše volim njihov WC papir, kuhinske ručnike, a vl.maramice su stvarno mrak....
šta se mene tiče, palac gore :)


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 22:49:23   
novamama
sad ste me zainteresiraleuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 22:59:49   
mara27
e, da, i njihov vlažni toaletni papir, za putovanja...mmmm....
bilo je za kupiti u Plodinama, sad neko vrie već nemauser posted image


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Violet- nove pelene
21.6.2009 23:00:06   
mara27
e, da, i njihov vlažni toaletni papir, za putovanja...mmmm....
bilo je za kupiti u Plodinama, sad neko vrie već nemauser posted image


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 8:26:28   
dikac
probala sam ih jer sam dobila puno reklamnih na sajmu beba u rijeci. ženske na štandu su bile više nego ljubazne, uvalile su nam brdo pelena i uložaka. frendica koja je bila sa mnom kupila je paket i jako je zadovoljna. kako ja koristim isključivo pampers čini mi se da su više pamučne, pogodnije za ljetne dane. stavila sam im i za noć i pokazala se ok.

i dalje koristim pampers jer ne znam di bih mogla naći njihove pelene, a pampersica ima u svakom dućanu.

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 9:13:29   
sanjarica
meni su pri izlasku iz bolnice dali paketic njihivih proizvoda,iskreno uzas.pelene su jako krute i grube jer se prave od recikliranog papira a ulosci su mi takodjer grubi.ja jedino maramice koristim od ljubicice od njihovih pr.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 11:32:34   
inna
evo prošle su noćni test, Domi se probudio suh iako ju je dobro napuniouser posted image
Navodno će ih sad prodavati u Konzumu. Malo jesu deblje nego pampersice, ali to mi je i važno za noć. Ne znam, možda ću za početak kombinirati user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 11:37:51   
Anoniman
jednom prilikom ih nam je svekrva kupila, nisu lose...posto sa pampersicma nisam bila zadovoljna i za mene predstavljaju jedno veliko razocarenje sto se tice kvaliteta, iako sam od samog pocetka na njima insistirala, presla sam na babylove i najbolje su mi...violeta su mi malo krute, babylove su mi najmekse, i najbolje upijaju...a nisam nesto ni primetila da su violeta jeftinije, cini mi se da su cak i skuplje od babylove user posted image  mislim da mi je tako nesto ostalo po secanju, dok sam gledala cene u prodavnici, i vidjala sam ih svuda, u svim radnjama....

(Odgovor članu inna)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 11:44:51   
Indy
probala sam ih, nesviđaju mi se. mi po danu koristimo babylove, po noći pampers jer stvarno sve zadrži

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 12:12:00   
Anoniman
izgleda da samo kod nas pampersice propuste sve...kako se ukaki, sve izleti napolje, niz ledja, noge, ma svuda!! user posted image user posted image

(Odgovor članu Indy)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 12:14:24   
mama mery
ja sam na beauty baby i super su navodno da ih pampers proizvodi za muler tako sam cula

_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 12:23:12   
lenka sa
pozzz
ja sam iz Sarajeva, BiH ...
koristila pampers , sve mi propustao kod sina, poslije presla na baby love (DM-ove) koje su mi bile odlicne sve do broja 4 kad su i one pocele propustati

od tada koristim Violetine pelene koje su odlicne , jesu malo deblje , al su mi se super pokazale, da kucnem u drvo user posted image

evo i njihove stranice

VIOLETA

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 12:24:01   
lenka sa
a....da...i njihovi ulošci su mrak ...ne zbog onog kupujmo domaće ...nego zaista tako mislim user posted image
pozdrav

(Odgovor članu lenka sa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 12:24:36   
Ninaa
Neznam nisam probala, s pampersom nisam zadovoljna ove kaj se proizvode u poljskoj su koma i nama isto sve propuste kad se pokaka, a i kad se popiški imam osjećaj ko da joj premoči van a ne. Kad uspijemo naći pampers proizveden u njemačkoj druga priča ko da nisu iste pelene imaju čak i drugačije aplikacije neznam zakaj je to. najzadovoljniji smo s baby love, malo su veće i deblje,ali su nam ok.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 12:28:32   
mala pcelica
do prije par dana sam koristila jedinicu od pampersa i uvjek mi se propiški i prokaki,pa sam sad uzela dvojku ali ista stvar stim što sad malo vise jede pa onda vise piški i kaki...nisam pametna dali da uzmem neke druge ili šta?! user posted image  ne znam kako će reagirati njena guza na druge pelenice..user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu lenka sa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 12:39:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

do prije par dana sam koristila jedinicu od pampersa i uvjek mi se propiški i prokaki,pa sam sad uzela dvojku ali ista stvar stim što sad malo vise jede pa onda vise piški i kaki...nisam pametna dali da uzmem neke druge ili šta?! user posted image  ne znam kako će reagirati njena guza na druge pelenice..user posted image



pcelice i kod nas je bio isti problem...i uvek mi se nocu ukaki, i sve izleti napolje, pa je presvlacim u pola noci celu, pa se razbudi pa dok je opet uspavam...bila sam luuudaaaa! mi smo presli na babylove iz DM-a, probaj ih, bices prezadovoljna, kvalitetne su, postavljene su celom duzinom, pamucne su i mekane...nisu tako tanke kao pampers, ali dzaba i sto su tanke kad ne sluze nicemu user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 13:09:50   
mala pcelica
nellyce jesu te iz dm-a skupe ? mi pampers nabavljamo iz srbije ( šid) jer su tamo dosta jeftinije....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Violet- nove pelene
22.6.2009 20:40:30   
inna
jeftinije su ti od pampersica

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!