|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zaraze i ostalo
4.4.2012 20:30:47   
natalijax
Ovako nešto me zanima, kakve ste po tom pitanju, nitko ne voli biti bolestan a pogotovo ne voli da mu je dijete bolesno. Ali gledam nekad možda sam i ja takva kad se netko zarazi od nekog tipa virozu il tak nešto hebote kao da je dobio sidu,npr moj muž nije nikad imao herpes na usnici, možda laže il ne al on to smatra kao da je boleština nad boleštiunama, ne mislim sad na bolesti one baš spolne!

< Poruku je uredio Ninaa -- 8.4.2012 18:20:43 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zaraze i ostalo
4.4.2012 21:01:34   
keiko

IZVORNA PORUKA: natalijax

ovak nešt me zanima kakve ste po tom pitanju,nitko nevoli bit bolestan a pogotovo nevoli da mu je djete bolesno,Al gledam nekad možda sam i ja takva kad se netko zarazi od nekog tipa virozu il tak nešt hebote koda je dobio sidu,npr moj muž nije nikad imao herpes na usnici,možda laže il ne al on to smatra koda je boleština nad boleštiunama,nemislim sad na bolesti one baš spolne




sorry ali ja uopče nisam razumijela pitanjeuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zaraze i ostalo
4.4.2012 21:18:41   
lidac0605
Mislim da je dovoljno reć da već 16 godina radim sa zaraznim bolestima.Meni je to sve normalno...i niš mi se ne gadi.
I da...nikad sve te godine nisam niš od nijednog pacijenta pobrala,tak da zarazne bolesti nisu nikakav veliki bauk kak većina ljudi misli...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu keiko)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zaraze i ostalo
4.4.2012 21:24:50   
Zvonki
Ja ti uopće nisam osjetljiva na te stvari. Naravno, neću ići u goste baš dok vladaju u kući kozice ali prehlade, šmrkavice...Ma daj. Iako, druge upozorim prije nego žele doći da smo recimo imali virozu ili kaj ti ja znam. Znam da jako puno ljudi pazi na to. Iako neki po meni pretjeruju.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu keiko)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Folna kiselina...
tata_mata

...do kada ste je pili u trudnoći? Konkretno pijemo Twinlab, pa smo mislili nakon 12 tjedna preći na Prenatal. Kakvo je vaše mišljenje?

prvih 12 tjedana trudnoće. (33%)

kroz čitavu trudnoću. (31%)

nisam je pila. (36%)


Broj svih glasova: 109

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!