|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zaboravila sam otići na liječničko povjerenst...
24.11.2008 15:45:03   
uciteljica
Eto ima i toga. Užas! Ne mogu vjerovati koja sam ja glupača. Bila sam uvjerena da mi je povjerenstvo 30 .11. (tako sam ja pročitala njihov papir od prošlog mjeseca) i danas lijepo dođem kod liječnice po papire za ovomjesečnu komisiju; kad veli ona meni da sam ja trebala 20 otići.
Ajme, kad me je oblio znoj.
Panika.
Zgrabila sam papir kad stvrano piše 20.11. Pa kak sam tako glupa!!!!
Još da ja nisam to pročitala, ni riječi ne bih rekla, ali ovako...
Pa ne mogu se sama sebi načuditi koju svjetsku glupost sam napravila. Jel se to možda još kome dogodilo (vjerojatno nije, ali pitam da se bar malo utješim)? Koje su moguće posljedice?
Ja sam hodajuća katastrofa!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zaboravila sam otići na liječničko povjer...
24.11.2008 15:52:13   
anne
Ja umalo zaboravila. Otišla u pola 12 kad sam skužila,a primaju do 11h. Ipak su me uzeli.
I što sad? Što ti je doktorica rekla?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zaboravila sam otići na liječničko povjer...
24.11.2008 16:06:17   
uciteljica
Rekla mi je da idem u srijedu (jer tad se ponovno sastaju) i da velim kak sam bila bolesna. Nadam se da će laž proći...
Joj, meni! Kaj ja sebi priuštim!!!!

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zaboravila sam otići na liječničko povjer...
24.11.2008 16:39:51   
Thea
Ja sam bila uvjerena da piše 30.10 kad ono pisalo 1.10.doktorica me napala da me neće primiti na komisiju i da će mi poništiti bolovanje.Prepala se!user posted image user posted image kad ono na komisiji nitko ništa nije rekao. Potvrdili do daljnjeg i gotovo . user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zaboravila sam otići na liječničko povjer...
26.11.2008 15:50:56   
uciteljica
Izvukla sam se i nisam čak morala ni lagati: nitko me ništa nije pitao, dobila produženje i danas napokon plaću, user posted image , mislim da je šoping na vidiku!!!!

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!