|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ranoranioc...
31.10.2008 8:17:59   
Florijan Jakov
Moje djete je pravi ranoranioc...od malena, nikada ne spava dugo...posebno od kada ide u vrtić...isprva sam mislila kako će biti proble s buđenje i tako, no ovaj moj frajer ima neki unutarnji sat i svako jutro se sam budi (nekad i prije mene) oko 6,45 - 7,00.
Kako je vama s vašima, jel oni bude vas ili vi njih user posted image ?


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ranoranioc...
31.10.2008 8:27:15   
sanjalica
i moji su ranoranioci.... i vikendom.... ali ni meni nije problem ustati...
i volim taj njihov bioritam... ujutro rano ustaju, ali navečer najkasnije u 9 spavaju....

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ranoranioc...
31.10.2008 8:30:25   
ninolina
Joj i moji su ranoranioci. Buđenje između 6-7 to je koma dok mama bi još spavala oni banđe

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ranoranioc...
31.10.2008 8:40:58   
anne
FJ i Petra je takva. Meni je to koma jer sam ja večernji tip. MM je isto jutarnji pa je vikendom nekad uzme da se naspavam.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ranoranioc...
31.10.2008 8:41:32   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: sanjalica
... ujutro rano ustaju, ali navečer najkasnije u 9 spavaju....


sanjalice, tako je i kod nas doma...FJ čak oko pola devet- devet sam daje znakove da biišao u krevet


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ranoranioc...
31.10.2008 8:49:59   
sanjalica
čuj... da navečer ostanu duže budni nikad ne bi napravili treću user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ranoranioc...
31.10.2008 8:50:22   
BUMBIKA
Dino se isto budi između 6-pola 7.Možda je koji put samo spavao do 8(rijetke su takve situacujeuser posted image )A navečer on već u 8 ide spavati.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ranoranioc...
31.10.2008 8:51:55   
božica
Moje djete je pravi ranoranioc...od malena, nikada ne spava dugo...posebno od kada ide u vrtić...


kaj user posted image da ti velim florijanka mi smo ranoranioci a tako i naša dječica



< Poruku je uredio božica -- 31.10.2008 8:52:23 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ranoranioc...
31.10.2008 9:27:46   
Ruža
Za sad u 6h okice ko tanjurići...user posted image  Rijetko ga uspijem prevariti da ostanemo još malo u krevetu.
U isto vrijeme sam ja ustajala cijelu trudnoću, pa se zezamo da je to navika iz trbuha.
Nadam se da ćemo uspjeti promjeniti tu naviku.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ranoranioc...
31.10.2008 11:40:47   
maja
o mi malko duže spavamo, prije je bilo još duže, ali se sada probudi oko 8 danas 9, uglavnom ne dižemo se prije pola 10 iz kreveta, ako se i probudi ranije dam mu igračkice a ja još malo odmaram očiuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ranoranioc...
3.11.2008 7:59:25   
Florijan Jakov
hm...FJ kao da je znao da sam pisala o ovoj temi, pa nas je za viken počastio spavanjem do 8 (naravno da sam se ja ustala u pol 7user posted image )...no, jutros u 6,15 oči širom otvorene....zanimljvo je to, kao da zna da je radni tjedan i da je dugačiji raspored nego vikendom user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ranoranioc...
3.11.2008 8:43:21   
božica
da vidiš florijanka
a ko će ih znati --i njima valjda subota značiuser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!