|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   začepljeni nosić
11.7.2008 22:55:20   
nikolina25
primjetila sam da  user posted image   malo teže diše. sipala sam mu fiziološke otopine i izvlačila balce pumpicom. to je više kao neka sluz. ima li kakav prirodni lijek da mu sipam u nosić kako bi se te sluzi iz nosa riješili.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: začepljeni nosić
11.7.2008 23:00:36   
troubled
nama je fiziološka pomagala...ali ne iz onih kupovnih pumpica nego mi je pedijatrica dala bocu fiziološke i špricu, pa bi ja obilno po špricu-dvije sjurila u nosić....
vrištanja je bilo....priznajem...ali bi to tako dobro očistilo nosić da bi nakon toga moja sreća prodisala...

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: začepljeni nosić
12.7.2008 3:55:48   
nikolina25
sipala sam mu i fiziološke i čaja od sljezovog korijena. tako mi ga je žao gledatiuser posted image , a jedva je napuio mjesec dana

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: začepljeni nosić
12.7.2008 11:02:45   
Elena
nikolina ja sam taj problem resavala i jos uvek ga resavam s jednim babskim ljekom a to ti je porerezi na cetiri jedan kromid(vi mislim da kazete crni lju,ako nisi razumela reci mi da nadjem soodvetni tremin)stavi ga u gazu i pored glavice tvoje bubice i vidjeces kako tvoje sunce vec lakse diseuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: začepljeni nosić
12.7.2008 12:51:23   
božica
ej nikolina 25-već smo pisalui o tome ali izbrisalo -valjdauser posted image

možeš malom i špricnuti svoga mlijeka u nos(Mirnin recept--ja znam s vremena na vrijeme špricnuti maloj u nos)
i sve kako inaće radiš----------sretnouser posted image

Ja sam inaće kapal sljezov korijen i fiziološku i svoje mlijeko.---------vadila van sa pumpicom


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: začepljeni nosić
12.7.2008 12:53:17   
mirna
Najprirodniji lijek: ako dojiš mu daj u nos kapljicu ili dvije majčinog mlijeka. Sretno!user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: začepljeni nosić
12.7.2008 23:05:07   
nikolina25
elena draga morati ćeš mi ipak objasniti jer te nisam razumjela.
još jedna noć je pred nama. ja sam sinoć cijelu noć bila budna i gledala jel diše, a noćas ćemo ipak na izmjence jer više namam snage.user posted image
koliko će dugo trajati do izlječenje jer mi ga je jako žao gledati kako se muči

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: začepljeni nosić
13.7.2008 9:50:49   
Elena
Nikolina25 evo konacno sam doznala pravi termin pa ovako iseckas kapule na na nekoliko parceta stavis u gazu i pored bebino glavce i vidjeces kako beba vec lakse dise.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: začepljeni nosić
13.7.2008 18:00:36   
cokolada
ja sam kapala efedrin kapi i pomoglo bi, aqua maris na pumpicu (jer je lakse spricnuti).
Inace kada su malo veci kupila sam u ljekarni pumpicu koja se spoji na crijevo usisavaca i to najbolje izvuce sekret iz nosa, od kada to imamo preporodio se, sada sam isisava nos na pumpicu koliko mu pomogne. Mozda vam glupo zvuci ali stvarno pomaze, kada je meni to prijateljica rekla da koristi mislila sam si koma pa kaj cu djetetu izvaciti sa usisavacem sekret jer ona to radi i maloj bebici vec od 3 mj., probala sam i stvarno super stvar, preporucam svima.
koristimo i operil za djecu kada je jako zacepljen.

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: začepljeni nosić
6.10.2008 19:57:16   
tinchi
mi imamo cjevčice s kojima ja na usta vućem sekret van i odlične su nam
sipamo puno fiziološke sad kad joj je žuto u nosu i sljezovog korijena
al već tri noći spavamo mirno uz pomoć narezanog luka u gaziuser posted image

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!