|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dnevni ulošci
15.2.2010 8:54:29   
malatajna
Četiri mjeseca nakon poroda i iscjedak je sveprisutan. user posted image Imate li sličnih iskustava? Svaki dan obavezno moram nositi dnevne. Je li to zbog poroda? Imate li loših iskustava s ulošcima, čula sam da pogoduju bakterijama? user posted image

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 9:07:02   
mišica 666
možda imaš gljivice potaj ginekologa kad sam ih ja imala iscjedak je bio nemoguć i čim sam počela stavljati vaginalete nema više iscjetka.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 9:18:19   
Joanna
I ja ga imam. Užasno me živcira. I nakon tri kutija vaginaleta i dalje je prisutan tako da mi nije jasno zašto. Morat ću na briseve jer sigurno imam neku bakteriju samo mi nije jasno zašto mi nijedna vaginaleta ne pomaže ni canasten ni rojazol ni nešto na N. Znam kako ti je!

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 9:22:16   
Joanna
I da predugo nošenje dnevnih uložaka stvara bakterije. Ja ih izbjegavam koliko mogu makar je to teško od silnog iscjetka. Pokušavam više mijenjati donje rublje a ako nekamo idem onda stavim uložak. Joj!

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 9:29:20   
mali_macic

IZVORNA PORUKA: malatajna

Četiri mjeseca nakon poroda i iscjedak je sveprisutan. user posted image Imate li sličnih iskustava? Svaki dan obavezno moram nositi dnevne. Je li to zbog poroda? Imate li loših iskustava s ulošcima, čula sam da pogoduju bakterijama? user posted image


prepisujem te od reci do reci, bas sam se mislila ovih dana da postavim ovu temu. meni isto strasno zivcira ovaj iscjedak.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 10:16:34   
ninolina
ja sam ga imala poslije prve trudnoće, nikakva upala, sve je bilo ok al iscjedakuser posted image ajme strašno i dugo je bio čak do nekih godinu dana. Da ulošci su pogodni bakterijama svakako ga mjenjaj češče

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 10:38:20   
pako
Da vas utješim cure ja imam iscjedak i moram nositi dnevne uloške još od prveuser posted image  i sve je uredu, tako mi funkcionira gospođica pi...causer posted image , nemam nikakvu upalu sve je uredu. Ja se već navikla na dnevne uloške i nemogu zamislit da ih nemam!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 11:34:13   
malatajna
Ma, upravo to, postali su dio mene...user posted image user posted image   I koliko god ih često mijenjam, pretpostavljam da nisu baš super, pogotovo ovi koji imaju kao neke zaštitne slojeve tipa aloe vera... Mislim da su najbolji oni vir 100% pamuk, no ti su skuplji, a manje ih ima...
Ne tješe me ovi odgovori...godinama... Uh!user posted image user posted image      user posted image


_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 11:51:41   
Bebys

IZVORNA PORUKA: malatajna

Četiri mjeseca nakon poroda i iscjedak je sveprisutan. user posted image Imate li sličnih iskustava? Svaki dan obavezno moram nositi dnevne. Je li to zbog poroda? Imate li loših iskustava s ulošcima, čula sam da pogoduju bakterijama? user posted image

ja sam radi ovoga isla DOCTORU i dala mi je tablete koje sam pila 10 dana i sve o.k. IDI DOC...to nece otici samo meni je rekla da mi nije bilo ovulacije nego sam non stop krvarila...to bas nije dobro...idi doc..

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 12:24:33   
evanda
To je začarani krug....
Ulošci, pa vaginalete....
Ne valja nikako....
Odi pravom dr
Ne smije to tako izgledati

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 13:44:49   
Zimic
ja sam koristila one pamucne uloske..jefnini do bola a pomogli su mi. nosam imala osjecaj da ih imam , nosila sam ih poslje poroda i prve dvije menge,znaci 7 i 8 mjesec nakon poroda. nisam mogla podnjet on eklasicne

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 14:30:37   
Zvonki
Moja dr. opće prakse mi je jednom rekla da nošenje dnevnih uložaka svakodnevno pogoduje stvaranju gljivica. što je i logično ako razmislimo da koža baš i ne diše dobro s tim (koliko god nas oni na reklamama uvjeravali u suprotno). Ako imaš iscjedak, odi liječniku. Možda je neka upala? Iako sam ja imala 2 mjeseca zaredom u isto vrijeme (negdje oko ovulacije) i prestalo je samo od sebe.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dnevni ulošci
15.2.2010 21:29:40   
lidac0605
IZVORNA PORUKA: pako

Da vas utješim cure ja imam iscjedak i moram nositi dnevne uloške još od prveuser posted image  i sve je uredu, tako mi funkcionira gospođica pi...causer posted image , nemam nikakvu upalu sve je uredu. Ja se već navikla na dnevne uloške i nemogu zamislit da ih nemam!

Kod mene ista stvar...od prve user posted image imam i iscjedak-redovito rabim dnevne uloške...zasad sve ok.Kupujem one od dm-a bez plastične folije pa ipak milostiva ima zraka user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 15.2.2010 21:30:00 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dnevni ulošci
22.2.2010 9:54:29   
malatajna
Problem otkriven!!! otišla sam doktoru i kaže da iscjedak stvaraju granulacije nastale nakon epiziotmije pa njih treba ukloniti... Pa eto, ako imate i dalje problema, možda ne bi bilo loše otići provjeriti...

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dnevni ulošci
22.2.2010 11:04:25   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: malatajna

iscjedak stvaraju granulacije nastale nakon epiziotmije pa njih treba ukloniti

a šta bi to bilouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dnevni ulošci
22.2.2010 11:32:04   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: pako

Da vas utješim cure ja imam iscjedak i moram nositi dnevne uloške još od prveuser posted image  i sve je uredu, tako mi funkcionira gospođica pi...causer posted image , nemam nikakvu upalu sve je uredu. Ja se već navikla na dnevne uloške i nemogu zamislit da ih nemam!

i moja gospodjica je takva,stim da sam ja i prije prve menge dobila iscjedak i traje do dan danas,znaci to mi je pod normalno da nosim dnevne uloske i gospodjica počne da svrbi ako ga nemam na sebi user posted image ...dali je navika ili nesto drugo ne znam,ali bez uloska ni slucajno...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dnevni ulošci
22.2.2010 12:13:16   
MILLA
i ja sam ga imala....pa sam uzela domaći kantarion i natopila tampon...dobro ga natopiš i gurneš...mjenjaš svaka 2 -3 sata i tako 2 dana....tako sam se izlječila od iscjedka... sad sam ko nova

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dnevni ulošci
22.2.2010 12:14:25   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: MILLA

i ja sam ga imala....pa sam uzela domaći kantarion i natopila tampon...dobro ga natopiš i gurneš...mjenjaš svaka 2 -3 sata i tako 2 dana....tako sam se izlječila od iscjedka... sad sam ko nova

nemas ga nikako ili ga imas u normalnim kolicinama user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dnevni ulošci
22.2.2010 13:02:18   
malatajna
granulacije=nešto kao divlje meso naraslo uz šavove...user posted image Nije ništa strašno, kaže događa se. 

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dnevni ulošci
22.2.2010 13:16:44   
marija0
uh gadno zvuči user posted image baš idem na pregled za par sati, i ja nosim uloške.......

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!