|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Drska krađa
1.4.2009 21:42:21   
novamama
danas mi je neka prosjakinja ukrala dekicu iz dječijih kolica..user posted image user posted image user posted image user posted image

kolica sam ostavila u portunu, koji je zaključan, kao i obično, do sada nije bilo problema...

na vrata nam je pozvonila ta neka prosjakinja, kaže moja mama 'sva obješena' s onim izrazom lica 'umirem, evo- sad ću odapeti'...uglavnom nismo joj ništa dale - jednom prilikom je moja mama vidjela kako prosjakinju čeka auto ispred zgradeuser posted image ...

nakon par minuta smo i mi izašle, a moje dekice nemauser posted image

znate kako sam bila bijesnauser posted image ...da sam je tada uhvatila, čula bi meuser posted image


šta kažete na sve to? kakav čovjek moraš biti da bi krao iz dječjih kolica?user posted image user posted image user posted image ovakve stvari mi uvijek poljuljaju vjeru u ljudeuser posted image user posted image user posted image


uglavnom, mislim da pravi siromasi ne idu po kućama, nego žive skromno i ne dave ljude...ovo danas po ulicama je pravi biznis...i lopovlukuser posted image user posted image user posted image

pliz help....treba mi podignuti moral.....

Preneseno iz CB-a

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Drska krađa
1.4.2009 21:44:55   
dominik
strasno...ja si uvijek sve zavezem za kolica kad se secem i kad sam u parku jer nikome ne vjerujem vise...kolica nosim na drugi kat makar maternicu ostavila putem...odvratan je ovaj svijet a sta ce tek biti sve me strah pomisliti

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Drska krađa
1.4.2009 21:49:29   
Marta j
Nedavno sam bila s ocem u Splitu u bolnici i neka romkinja je hodala po bolnici i prosila da joj je za bolesno dijete i ja joj dala da bi poslije kada smo isli doma vidjela je di sjeda nekom tipu u mercedesa i broje pare uzas.

Rekla sam nikada vise tako da necu dati pare a kupiti hranu il nesto drugo da al pare nedam.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Drska krađa
1.4.2009 21:51:43   
Florijan Jakov
ah, dijelim tvoju sudbinu.... prilikom vožnje tramvajem ukrali su mi mobitel iz dječjih kolica user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:02:04   
novamama
ajoj cure, žao mi je da ste i vi imale takva iskustva...
pomalo se osjećam napadnuto...ona je DIRALA moja kolica...fuj...

mama mi kaže da budem sretna da nije i kolica odnijela...a valjda je tako....user posted image user posted image

zaboravih reći da je ostavila plahticu i tanki jorganić sa kojim ga pokrivam...dekica je bila kao podloga jer su kolica dosta duboka...

šetali smo, a ja sve tražim maloga gdje je:-))) on ful dole.....ajoooj....zadavila bih jeuser posted image user posted image


< Poruku je uredio novamama -- 1.4.2009 22:03:24 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:11:18   
pepeljuga
ajme uzas.....Lani sam citala da je bila jedna kradja i djecijih kolica. Ja sam svoja stalno nosila na treci kat a sad ona dupla ostavljam doli i samo se nadam da nece nitko nista uzeti.....

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:20:19   
novamama
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ajme uzas.....Lani sam citala da je bila jedna kradja i djecijih kolica. Ja sam svoja stalno nosila na treci kat a sad ona dupla ostavljam doli i samo se nadam da nece nitko nista uzeti.....



a taman sam se ponadala kako su ljudi dobri - kod pedijatrice svi ostavljaju kolica u prizemlju, i to je otvoreni portun, u gradu!!!

a meni ovdje u zaključanom odnijelo....


najbolje se pozdravit sa dekicom i bog, jer ću inače izludit samu sebe, a ljudi su ustvari dobri, samo ima pokoji kukolj....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:23:06   
Lady3
aj,aj baš mi žao novamama znam da ti je grozno,ne toliko zbog dekice koliko zbog toga da je došlo do toga da se krade i od djeteta..user posted image Ovaj svijet juri u propast..Ne jadi se,ne vrijedi..drugi put budi opreznija..dođi ti u birc i naruči što želiš,ja častim..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:25:04   
pepeljuga
ma neceš živciranjem nista postici,samo sebe mucis......A ima nas stvarno svakakvih i samo je problem sto tih kao skitnica ima sve vise i vise....Misli kako je bolje da je dekica nego kao sto ti je mama rekla cila kolica.....user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:27:17   
novamama
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ma neceš živciranjem nista postici,samo sebe mucis......A ima nas stvarno svakakvih i samo je problem sto tih kao skitnica ima sve vise i vise....Misli kako je bolje da je dekica nego kao sto ti je mama rekla cila kolica.....user posted image


dauser posted image

valjda trebam prespavatiuser posted image

ma sama sam doma pa se nemam kome žalitiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:27:51   
dominik
kao sto ti je mama rekla cila kolica.....user posted image
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ko zna mozda joj se nisu dopala user posted image , nmoj se ljutit samo pokusavam podinuti raspolozenje, najgori je osjecaj golosti, da je netko dirao tvoje stvari....imala takav slucaj i mogu samo reci uzas

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:28:28   
novamama
IZVORNA PORUKA: Lady3

aj,aj baš mi žao novamama znam da ti je grozno,ne toliko zbog dekice koliko zbog toga da je došlo do toga da se krade i od djeteta..user posted image Ovaj svijet juri u propast..Ne jadi se,ne vrijedi..drugi put budi opreznija..dođi ti u birc i naruči što želiš,ja častim..user posted image



hvala lady, bila sam u bircu, marta me izopijala pa sam pobjeglauser posted image

malo sam loše volje pa bolje da ne idem tamo večeras, hvala svejedno, sutra ću sve nadoknaditiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:30:27   
novamama
IZVORNA PORUKA: dominik
ko zna mozda joj se nisu dopala user posted image , nmoj se ljutit samo pokusavam podinuti raspolozenje, najgori je osjecaj golosti, da je netko dirao tvoje stvari....imala takav slucaj i mogu samo reci uzas


hvala domi, i treba mi netko da sve na šalu okreneuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:32:36   
dominik
draga kupit ces ljepsu i bolju dekicu a ak njoj pasu rabljene stvari neka jojuser posted image , sve se to jednog dana vraca i placa, tako ce i oni...uostalom stizu topli dani od nedjelje 

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:32:39   
Puli
Lani sam citala da je bila jedna kradja i djecijih kolica.


je je meniuser posted image

i vraćena su drugi dan uz ispriku,cvijeće i bombonjeru


pijani studoš bio na tulumiški kod frenda napio se i pokupio ih
srećom bio pošten pa ih vratiouser posted image

i danas se smijem kad se sjetim da sam našla pivce za živce u cvijetinom ruksaku koje je zaboraviouser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:33:34   
pepeljuga
ajme bitno da su se vratila a i pivo dobro dodje...hahahahahuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:33:38   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:38:20   
novamama
IZVORNA PORUKA: dominik

draga kupit ces ljepsu i bolju dekicu a ak njoj pasu rabljene stvari neka jojuser posted image , sve se to jednog dana vraca i placa, tako ce i oni...uostalom stizu topli dani od nedjelje 


user posted image i danas je ovdje bilo toplo, čak i vruće tako da  mu nije trebala...a i nisam je kupila nego dobila ali baš je bila super....ful kvalitetna i debela - narančasta na žiraficu...mekana ko baršun...pih....ode.....


Puli, fora ti je ta pričauser posted image

studentu bih i oprostila, malo ga je alkohol prevariouser posted image ....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Drska krađa
1.4.2009 22:40:02   
dominik
nego dobila ali baš je bila super....ful kvalitetna i debela - narančasta na žiraficu...mekana ko baršun...pih....ode...
IZVORNA PORUKA: novamama

user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Drska krađa
2.4.2009 6:32:23   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Puli

Lani sam citala da je bila jedna kradja i djecijih kolica.


je je meniuser posted image

i vraćena su drugi dan uz ispriku,cvijeće i bombonjeru


pijani studoš bio na tulumiški kod frenda napio se i pokupio ih
srećom bio pošten pa ih vratiouser posted image

i danas se smijem kad se sjetim da sam našla pivce za živce u cvijetinom ruksaku koje je zaboraviouser posted image



Ovo nikada neću zaboraviti.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Drska krađa
2.4.2009 7:03:47   
koka
Sječam se i ja pijanog sudenta user posted image user posted image user posted image ... Novamama baš mi je žaouser posted image .. a šta ćeš sad stvarno ima svakakvih ljudi... dekica mora da je bila super več kad je samo nju uzala. A neka joj bude, sram ju bilo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Drska krađa
2.4.2009 7:38:49   
ivanaa
joooj

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Drska krađa
2.4.2009 7:44:09   
curice
užas user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Brisano sporočilo]
2.4.2009 23:23:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 24
   [Brisano sporočilo]
2.4.2009 23:25:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!