|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zaštitnički roditelji
24.9.2007 20:39:04   
Tata
Otkad mi je mali pao s stolca na beton na glavu (samo malo krvi i kvrga, hvala bogu) bojim se za svaki njegov koram pa hodam iza njega i držim ruke da ga uhvatim ako zatreba. Žena mi veli da se previše zaštitnički ponašam. Znam da ima pravo ali me stvarno strah. Da li i vi pazite svaki njegov korak?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zaštitnički roditelji
25.9.2007 9:34:28   
hana
mi ju pustimo da uživa,jer djetetu može postati neprijatno ako se starci stalno vrte oko njega..i još brže dođe do padca jer zna,da češ ga ti uhvatiti jer si uvjek pored njega.naša mala se igra na igralima sama i ne pušta nas ni blizuuser posted image

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zaštitnički roditelji
25.9.2007 10:24:27   
mojamura
ja razumjem tvoj strah, ali to što radiš neče pomoči njegovoj samostalnosti. djete mora da padne mora da se nauči sam na svojim greškama. doduše treba ga je paziti ali ne na njegov svaki korak kao što ti kažeš

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zaštitnički roditelji
25.9.2007 20:48:10   
Tata
Evo pozvali smo susjede na kavu, mali skače po dvorištu a ja se ne mogu skoncentrirati na razgovor nego letim za
njim i vičem pazi pazi! Mama se smije, podsvjesno znam da sam smješan ali mali je padao na beton! na glavu!
I žena mi veli da mali mora steći samopouzdanje i ja ga pustim na travi. Ako malog pustim na sekundu ili mi se otme odmah leti direktno na ulicu pod auto. Razmisljam da kupim uzicu za njega (za djecu ne za psa) samo će mi se susjedi smijati. Da li tko od vas vodi dijete na takvoj uzici? ili sam ja za psihijatriju? user posted image

(Odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zaštitnički roditelji
24.10.2007 12:18:50   
duba
Mislim da bi djete trebalo imati malo više slobode treba koji put i past da vidi kako je to.Treba ih čuvat ali ne na svakom njihovom koraku.Šta se tiče špagice vidjela sam par puta starce da vode klince svezane za ruku i to nisu bila baš mala djeca nekih 5 godina otprilike a takvima možeš objasnit da moraju bit uz tebe,moj ima 4.5 pa kuži i traži ruku čim izađemo van.

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zaštitnički roditelji
1.12.2007 3:01:50   
tata mata
pusti djete neka ide svojim putem i naravno budi uz njega
past ce ,ustat ce i puno ce te voljet kasnije;)

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!