|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   želimo člana...ili ne
2.2.2012 19:13:27   
acer
bok drage forumašice... evo još jedna nova na ovom forumu... podijelila bih svoju priču sa vama jednostavno da mi bude lakše. mi smo u braku već šest godina i brak nam je skoro savršen osim jednog malog detalja... dijete, naravno! ja sam odmah obavila one osnovne pretrage i sve je u savršenom redu, četiri godine se baš trudim(o)... ovako sam napisala "trudim(o)" jer sam jedva nagovorila supruga da on obavi spermogram prije skoro dvije godine i nije bilo u redu... to smo obavili u zg i doktor nam je poslao nalaz kući gdje je pisalo što dalje mora obaviti... tu je stalo... on to ne može, nije mu lako, kako će, treba uzimati godišnji... ja jednostavno neznam kako i na koji način više da ga molim, da pričam, da ne pričam, da plačem... nije mi jasno da tako čovjek može biti osjetljiv na tu temu, da je jedini ali ima toliko muškaraca koji imaju i većih problema pa ih nije sram... oko mene su same trudnice ili ja samo njih vidim, svi me ispituju kad ćemo mi.. neznam ali jako sam tužna i neznam više što da radim. pomirila bi se sa tim da nemamo djece ali samo ako smo sve pokušali, bazirala bih se na druge stvari u životu i bila bi smirena ali ovako, duša me boli od pomisli da vrijeme leti a mi nismo sve pokušali da dobijemo bebu...... jako sebično...neznam ..... :( :( :(
Neposredna veza do poruke: 1
   [Brisano sporočilo]
2.2.2012 19:35:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu acer)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: želimo člana...ili ne
2.2.2012 19:49:13   
sina
katarina,super si to sve napisala,nemam što nadodati. moja frendica ima isti problem i ovaj njezin isto tako nikako da se pomakne.ja to ne kužim i stvarno si ne mogu zamisliti što bih da sam bila u takvoj situaciji. mm je bez problema išao gdje god je trebalo,to mu je bilo sve pod normalno. mislim da u suprotnom ne bih imala baš nikakvog razumjevanja za njega tako da ne znam što bih tu rekla. u svakom slučaju-drž se i nedaj se!!

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: želimo člana...ili ne
2.2.2012 21:09:01   
Anni_
Pozdrav acer! Žao mi je zbog tvojih problema, ali ako je u pitanju loš nalaz spermiograma, a tvoj dragi ne želi ništa po tom pitanju učiniti probaj alternativne metode.
Spermiogram se navodno može popraviti, promjenom životnih navika (tijesna odjeća i cigarete škode), vitaminima, cink, selen i sl se navodno popravlja. 
Po forumu se puno pisalo o tome, samo ti sad ne stignem tražiti. Postoje razni dodaci i mi baš sad isprobavamo jedan: tablete bioastin (ili biastin) + C vitamin, ali kontrolni spermiogram još nismo napravili pa ne znam jel djeluje. Ima još takvih dodataka  za popravljanje nalaza.
Eto, ako je samo to u pitanju možeš reći dragome ili odi dalje na pretrage ili počni zdravo živjeti! Poznavajući muški rod (još ako puši i voli ponekad cugnuti) otići će na pretrageuser posted image user posted image user posted image  Ako je nešto kompliciranije primjeni istu metodu. Moj dragi kad je čuo za nepušenje pitao je kada i na kojem se pregledu mora pojaviti!

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: želimo člana...ili ne
2.2.2012 21:23:53   
unna
Cure pozdrav! Evo da vam se i ja pridruzim,mm i ja radimo na bebi nekih 9 mj ali jos nista. Znam da to nije puno za razliku od nekih koji pokusavate vec godinama. Prvi par mj se nisam opterecivala ali zadnjih par se vec pocinjem brinuti.

(Odgovor članu acer)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: želimo člana...ili ne
2.2.2012 22:03:11   
Anni_
unna draga, dobrodošla! Ima nas puno sa sličnim problemima. Jadamo se i pomažemo si na podforumu odbrojavanje veljača (pod Nadamo se zajedno).
Da vi nove cure ne bi krivo shvatile odbrojavamo dane kad ne treba doći vještica tj. priželjkujemo da ne dođe i kratimo vrijeme. Pridružite nam se, veselo je!

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: želimo člana...ili ne
3.2.2012 9:34:00   
PinkyFunkyBirdy
Acer i Unna, dobrodošle!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Acer, žao mi je što se nalaziš u ovakvoj situaciji i ne mogu niti zamisliti koliko ti je teško, ali moraš probati objasniti svom mužu koliko ti to znači i da ovime on pokazuje kako niti ne želi bebu. user posted image Ako mu je stalo do tebe i do vašeg braka trebao bi barem nešto poduzeti.
Probaj ga barem nagovoriti da proučite (na netu) što može pomoći za poboljšanje plivača - Anni je dala dobre savjete. user posted image
Želim ti puno sreće i da čim prije postaneš ponosna trudnica. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Anni_)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: želimo člana...ili ne
3.2.2012 9:52:39   
*zmaja*
Acer i Unna, dobro nam došle user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Acer, jako mi je teško čitati da imaš takvih problema, ova bitka je dovoljno teška i  iscrpljujuća sama po sebi, a bi je dodana još jedna vreća cementa na leđa. uglavnom, slažem se sa svim što su ti curke već napisale, posjedni ga i dovedi pred gotov čin - razgovarajte otvoreno i bez zadrške, vidjet ćeš donijet će rezultate. a s preparatima za poboljšanje plivača možete početi odmah.
Cure dođite nam na odbrojavanje.
želim vam da što prije postanete ponosne trudnice.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: želimo člana...ili ne
3.2.2012 17:56:59   
unna
Cure hvala vam na dobrodoslici. Acer slazem se s curama sto se tice TM,nije lijepo od njega,trazis od njega sitnicu sto spermiogram i je u odnosu na pretrage koje mi zene moramo napravit. Nadam se da ce se predomisliti ubrzo. MM je odmah pristao na spermiogram tako da cemo uskoro napraviti jer jos nismo. Cure gdje vi to odbrojavate,ja sam smotana,ne mogu naci.

(Odgovor članu acer)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: želimo člana...ili ne
3.2.2012 21:06:12   
zara13
i mi smo dugo čekali bebu i išli na pretrage oboje smo željeli bebu je da je mm bilo malo neugodno ići ali išo je hoće neće morao je ić ja sam njemu kupila vitamine izbacili smo cigarete smanjili loše navike poboljšali prehranu krenite od toga ali razgovaraj sa njim pokušaj mu objasniti kad vidi to malo biće sve će zaboraviti i mislim da bi sve to ponovio opet

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: želimo člana...ili ne
3.2.2012 22:58:18   
berny
Acer, Unna dobro nam došle! Želim vam skoru user posted image
Znate onu poslovicu...S kim si, takav si. Družite se s nama. user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: želimo člana...ili ne
4.2.2012 0:07:37   
Kontesa Nera
Acer, dobro nam došla!user posted image user posted image
Nije neka vesela tema ali mi smo tu za sve i nadam se da ćemo ti pomoći i da će ti biti lakše.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Slažem sa sa ostalim curama u potpunosti, definitivno bi trebala porazgovarati sa svojim dragim koji je malo neozbiljan i sebičan u cijeloj ovoj priči (da se ne ljutišuser posted image ) hm.. mislim da bi on malo trebao dobiti po guzi ili barem da mu izvučeš ušiuser posted image user posted image

Ovako, vi niste malo zajedno i pretpostavljam da se volite i za potpunu sliku vam nedostaje samo jedna prekrasna bebica koju želite i mislim da za to nema prevelike cijene i da se tvoj dragi mora malo uozbiljiti i napraviti samo jedan mali dio svega dok tebe čega cijela trudnoća (sa svim popratnim simptomima!) i porod! (za koji mislim da baš i nije mačji kašalj -prosurfaj malo šta te sve može čekati, ili pogledaj koji video na youtube-u ili ga još bolje pokaži dragomeuser posted image user posted image user posted image , mislim da će ti se odmah smilovati i obaviti što morauser posted image ).
Malo se šalim, ali nemoj biti tužna, razmišljaj pozitivno, bit će sigurno sve ok na kraju, možda tvom dragom samo treba malo vremena. Imaj razumijevanja za njega ali ne zaboravi na sebe, i tebe se tu nešto pita!user posted image
Želim da se što prije "skontate" i budete jako vrijedni i da nam se brzo pridružiš u odbrojavanju! Sretno!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: želimo člana...ili ne
4.2.2012 9:18:31   
kanader
dajte čovjeku vremena i prostora da prihvati da nije baš savršen i da mora malo se potruditi da bi njegovi plivači obavili svoju funkciju...nije to za muške baš lako.a naročito ako netko svaki dan poteže tu temu

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: želimo člana...ili ne
4.2.2012 14:13:09   
Anni_
Pozz kanader, ali koliko je acer napisala to je bilo prije dvije godine!!!
Jel to dosta vremena čovjeku?!? ili je to trpanje pod tepih!?!

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: želimo člana...ili ne
4.2.2012 14:31:15   
Kontesa Nera
Anni, slažem se!
Kanader, pozdrav! Da nisi malo osjetljiv na ovu temu jer si muškog spola? Ovdje nitko ne govori o ne razumijevanju muškarca i njegovih osjećaja, dapače! Svi komentari na ovu temu su dobronamjerni i mogao si primijetiti da svatko preporuča razgovor sa dotičnim da se vidi u čemu je stvar i što ga pati kako bi mu njegova draga mogla pomoći a samim time i sebi. Bojim se da s obzirom na vrijeme koje je prošlo bez njegove reakcije nije u pitanju nešto drugo, stoga dragoj Acer savjetujemo razgovor. Kad bi pogledao malo s druge strane, da od tvojeg partnera/ice ovisi rješenje određenog, vama bitnog problema, a on/ona je uplašen/a, nezainteresiran/a, izbjegava priču o tome, zar ne bi bio uznemiren i pokušao vidjeti o čemu se radi?

(Odgovor članu Anni_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: želimo člana...ili ne
4.2.2012 16:14:03   
kanader
hvala na brizi ali ne, nisam osjetljiv jer sam muško, samo imam u svojoj blizini prijatelja kojeg žena svakodnevno fila s nekim idejama o tome kaj napraviti po pitanju djeteta-obzirom da je on taj koji u ovoj situaciji ne može imati djecu,tj.loš mu je spermiogram naravno da to kod njega stvara otpor....etouser posted image i već znam da ona s tim svojim presingom neće ništ postići, pa eto, moje skromno viđenje situacije

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu Kontesa Nera)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: želimo člana...ili ne
4.2.2012 16:15:26   
kanader

IZVORNA PORUKA: kanader

hvala na brizi ali ne, nisam osjetljiv jer sam muško, samo imam u svojoj blizini prijatelja kojeg žena svakodnevno fila s nekim idejama o tome kaj napraviti po pitanju djeteta-obzirom da je on taj koji u ovoj situaciji ne može imati djecu,tj.loš mu je spermiogram naravno da to kod njega stvara otpor....etouser posted image i već znam da ona s tim svojim presingom neće ništ postići, pa eto, moje skromno viđenje situacije..a i čovjek možda i ne želi djecu baš toliko



_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: želimo člana...ili ne
4.2.2012 17:58:10   
keksić
GLE, RECI MU DA TI JE DOSTA ČEKANJA I DA ĆEŠ TI IMATI BEBU HTIO ON TO ILI NE, PA DA VIDIŠ KAK BU SE POTRUDIO, A AKO NEBU ONDA NEZNAM ŠTO RADIŠ S NJIM...user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: želimo člana...ili ne
5.2.2012 22:53:53   
mala99
Pozdrav Acer i Una i dobrodošle! i kako mi kažemo dugo, dugo tipkale s nama!

Kada malo pogledaš po ovom forumu vidjet češ da ima dosta cura sa problemom zatrudnjivanja. Pridruži im se i podjelite zajedno iskustva bit će ti lakše.

A za tvoj problem, ne znam šta da ti kažem osim da ozbiljno porazgovaraš s mužom i da zajedno dođete do zaključka da to stvarno želite i da krenete u to. A dobro, možda mu treba malo i vremena...

A dobar razgovor svakako može pomoći, sretno dragauser posted image user posted image

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: želimo člana...ili ne
25.4.2012 23:01:04   
anastasija0702
Bog acer!
i mi se trudi mo skoro pa 4 godine. Muž mi je imao loš nalaz spermiograma. Nema toga što nismo probali i bioastin i vitamin e i ovo i ono i bioenergija i široke gaćice, ne puši, ne pije. Mladi smo ja 26, on 30 i ništa nije pomoglo. Na kraju smo nakon dvi ipo godine dijagnosticirali varikocelu (to su ti proširene vene koje dovode previše krvi u jaja te zbog povišene temp spermiji budu defektni) i onda su mu to operirali. Sad, nakon godine ipo dana spermiogram mu se konačno dijagnosttički poboljšao tako da sad ima još samo problem sa morfologijom a pokretljivost je ok. Cijelo to vrijeme išao je svakih par mj na spermiograme. Što želim reći s ovim je da ako ne budete radili na tome, nema šanse da ćete uspjeti poboljšati išta.
Znam o čemu pričam, naplakala sam se pošteno a onda nakon nekog vremena otupiš ili ojačaš pa više ne plačeš, samo podnosiš i boriš se. Htjela sam reći da ste i vi mogli možda nešto postići do sada u tom vremenu jer sve ove promjene dugo traju treba minimalno 3 mj vidio uopće napredak neke terapije ili vitamina pa ti sad računaj koliko ti treba.
Moraš s njim pričati. U ovome ste zajedno i neće ništa postići ako zakopa glavu u pijesak. Ja bi mome uvijek rekla ako nećeš ti ja ću naći nekog da mi napravi ali moj je od početka rekao da će ići na sve što treba jer on želi djecu. Još uvijek nisam ostala trudna ali lakše mi je kad znam da nešto radimo i da je bolje. Mislim da bi pukla ili se razvela od njega da je 4 godine sjedio skrštenih ruku.
Osim toga to nije fer prema tebi. Nema pravo uskračivati ti majčinstvo a upravo to radi svojim ignoriranjem. Budi oštra, odlučna i tupi mu stalno. Kad se samo sjetim pustih čajeva koje smo isprobali pa mog tupljenja - popij čaj, jesi popio vitamine i sl.
Sretno!

(Odgovor članu acer)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!