|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ugostitelji će tražiti odgodu zabrane pušenja
31.3.2009 16:28:09   
božica
ZAGREB - Vlasnici kafića i restorana, udruženi u Ceh ugostitelja Hrvatske, očekuju da će ih do kraja ovog mjeseca ministar zdravstva Darko Milinović primiti na sastanak na kojem će od njega zatražiti odgodu zabrane pušenja, kazao je našem listu jučer Zlatko Puntijar, potpredsjednik Ceha, podsjećajući na 6. svibnja kao zakonom određen početak primjene zabrane. Kako ističe, ugostitelji će zatražiti da se zabrana odgodi bar dok se situacija u državi "ne sredi", odnosno dok se ugostitelji financijski ne počnu oporavljati od recesije. Termin za sastanak kod ministra za sada nemaju, no sudeći prema ranijim Milinovićevim odgovorima, odgode neće biti. Nakon što su, naime, ugostitelji nedavno prvi put spomenuli odgodu zabrane pušenja, Milinović im je preko medija odgovorio kako do sastanka može doći, no do odgode nipošto. Tko želi, kazao je, može u svom ugostiteljskom objektu napraviti posebnu, dobro izoliranu i provjetrenu prostoriju za pušenje, no odgoda ne dolazi u obzir. Tisuće ljudi u Hrvatskoj svake godine umire od posljedica pušenja, zaključio je tada Milinović, navodeći primjer konobara koji, ni krivi ni dužni, "popuše" nekoliko kutija dnevno.
Kad su posebne pušačke prostorije u pitanju, ističe Puntijar, za njih ugostitelji nemaju ni novca ni mjesta. Budući da se bliži toplo vrijeme i gosti izlaze na ulicu, ugostitelji nemaju namjeru, kaže, do daljnjega o takvim prostorijama razmišljati.(B.M.P.)


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ugostitelji će tražiti odgodu zabrane puš...
31.3.2009 17:06:20   
Marcus
a neznam opce kaj bi rekel...vec smo pisali negdje o toj zabrani i to....mislim da  su to austrijanci najpametnije resili...dali su ugostiteljima da se opredijele dali ce biti lokali u kojima je pusenje dozvoljeno ili ne ..a na gostima je da biraju di ce svoje pare trosit....
a i apsurd je da drzava potice priozvodnju duhana,  a s druge strane vicu kako puno trosi zdravstvo na ljecenje bolesti izazvanih pusenjem dok drzava nabija poreze i torsarine na cigarete i tak krpa rupe u proracunu..

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ugostitelji će tražiti odgodu zabrane puš...
31.3.2009 18:54:24   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Marcus

a neznam opce kaj bi rekel...vec smo pisali negdje o toj zabrani i to....mislim da  su to austrijanci najpametnije resili...dali su ugostiteljima da se opredijele dali ce biti lokali u kojima je pusenje dozvoljeno ili ne ..a na gostima je da biraju di ce svoje pare trosit....
a i apsurd je da drzava potice priozvodnju duhana,  a s druge strane vicu kako puno trosi zdravstvo na ljecenje bolesti izazvanih pusenjem dok drzava nabija poreze i torsarine na cigarete i tak krpa rupe u proracunu..



Potpisujem.
Samo što naša vlada na žalost samo preuzima zakone koji se u EU odbacuju.
Ja bi im dala na izbor isto.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Marcus)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ugostitelji će tražiti odgodu zabrane puš...
31.3.2009 20:18:19   
tikica_69
Ja ne bi. Onda ne bi bilo ni jednog kafica ni pizzerije da uz pizzu ne pojedem i kutiju cigareta user posted image Nek se za pusace napravi odvojeni dio i bok! Nemam nista protiv pusaca, to je njihov izbor, ali ja ne zelim gutati taj dim, pa nek oni postuju i moj izbor.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ugostitelji će tražiti odgodu zabrane puš...
31.3.2009 20:21:23   
Marcus
a taj zakon imamo i sad...da lokal mora imat odjeljke za nepusace... i vidimo kako to sad funkcionira.... neznam...ja sam nekak protiv zabrana...to obicno ne donese nis pametnoga...samo puno revolta

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ugostitelji će tražiti odgodu zabrane puš...
31.3.2009 21:08:44   
dominik
mene to ne dira trenutno jer tak i onak nemrem na kavice sa bebom, a kad malo poraste vec ce biti toplo pa cemo na terasi nas dvje dimit user posted image . bas me zanima tko ce se tih zabrana pridrzavati i koliko ce kafica opstati...kakce provoditi zakon u klubovima 

(Odgovor članu Marcus)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ugostitelji će tražiti odgodu zabrane puš...
31.3.2009 22:34:50   
Candy
Ne preostaje ništa drugo nego pričekati i vidjeti kako će Zakon funkcionirati kod nas....
Baš sam znatiželjna...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ugostitelji će tražiti odgodu zabrane puš...
1.4.2009 11:51:06   
tina1602
znači od danas se ne smije pušit u kafićima? user posted image

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ugostitelji će tražiti odgodu zabrane puš...
1.4.2009 20:40:36   
božica
Ne preostaje ništa drugo nego pričekati i vidjeti kako će Zakon funkcionirati kod nas....
Baš sam znatiželjna.
i to kaj velišuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!