|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca i nakit
30.12.2008 11:54:24   
anne
Nose li vaša djeca nakit?
Petra nosi ogrlice od perilca kad se zaželi.
Zlato joj još ne dam.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeca i nakit
30.12.2008 11:55:34   
tiha
nissa je nosila od krstenja zlatnu ogrlicu al se kopca pokidala i nenosi vec godinu dana a mia ne.....a nissa stalno ima neke djecije ogrlice od perlica i to obozava

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeca i nakit
1.1.2009 18:39:43   
točkica
Moja Sara je jedno vrijeme nosila zlatni lančić,ali bilo me strah da je ne udavi noću pa sam joj ga skinula,ima samo zlatnu narukvicu i to od rođenja..

_____________________________

TOČKICA I MALI TWEETY

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:






Anketa

Mazne bebe.
пеперутка16

Da li vaše bebe (6-12mes) vole da se maze? Moja ni da čuje, samo me odguruje, penje se po meni, čupa,... neće čak ni da se nosi, samo gleda da zbriše. Bas mi je to čudno.. Kakve su vaše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!