|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: izborit se za sebe
19.1.2010 14:20:01   
Vjeverica ST
IZVORNA PORUKA: Bebys

da se nisam IZBORILA...nigdje nebi bila...ali taj IZBORILA BOLI JAKO..pa onda bolje da se nisam IZBORILAmozda bi mi bilo bolje...user posted image




eto o tome ja pričam.....ono izboriš se za sebe tako da nekome spustiš, zar ne? e onda se oni uvrijede na to i onda oni tebi jedva čekaju spustit opet...i tako u krug....i onda se ja grizem jer sam im to rekla jer su oni meni na to nešto rekli.....kužite? jesan se zaplela.....je, kaže mm dragi- ti si dobra žena , ali si komliciiiirana....Je, malo je naprasit mm, a ovan, šta ćete! user posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: izborit se za sebe
19.1.2010 16:52:05   
ninolina
u večini slučajeva se izborim za sebe... da borim se za sebeuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: izborit se za sebe
19.1.2010 17:18:44   
Ninaa
Nisam sigurna na kaj si mislila točno kad si postavila temu. Ja se izborim za sebe kad je u pitanju moje dijete tj. od silnih pametnih savjeta moje mame i ostatka ekipe,saslušam ali napravim po svojemu jel ne znam di bi bila da sam to sve saslušala. Sa šefom isto imam odnos da možemo jedan drugome reći kaj nas smeta i kad sam sigurna da sam u pravu borim se za svoje.A inače sam osoba kojoj uvijek dolaze po savjete i prilično mirnog karaktera pa se većinom previše toga prelama prek mojih leđa i trpim do neke granice ali kad mi prekipi onda grizem i bolje da nikog nema. Ili to kuha u meni pa ili ne mogu jesti ili spavati. Često mislim da bi bolje bilo da sam temperamentna i da svakom kažem kaj ga ide da bi mi bilo lakše.......................

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: izborit se za sebe
19.1.2010 19:39:17   
lavica81
ne znam što bi rekla, nekad se uspijem izborit, nekad ne, ali ne odustajem

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: izborit se za sebe
19.1.2010 19:51:35   
maja
IZVORNA PORUKA: Vjeverica ST

eto o tome ja pričam.....ono izboriš se za sebe tako da nekome spustiš, zar ne? e onda se oni uvrijede na to i onda oni tebi jedva čekaju spustit opet...i tako u krug....i onda se ja grizem jer sam im to rekla jer su oni meni na to nešto rekli.....kužite? jesan se zaplela.....je, kaže mm dragi- ti si dobra žena , ali si komliciiiirana....Je, malo je naprasit mm, a ovan, šta ćete! user posted image


Ma ja nebi tako rekla, po meni nije izboriti se za sebe da nekome spustiš nego da ako si u pravu da ideš do kraja a ne da popustiš!
Ti vjerovatno brzo popustiš jer ne želiš svađe, ali možda naučiš i onda ćeš shvatiti kako je to dobar osjećaj, jer ja se tako dobro osjećam kad izguram na svoje i ne grizem se ni najmanje!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: izborit se za sebe
19.1.2010 19:55:34   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: izborit se za sebe
14.4.2012 10:58:58   
Vjeverica ST
evo 2 godine nakon ove teme opet imam iste dileme......

vidim da se nisam baš puno prominila, možda sam se makla koji mm.....

Ne znam, valjda mi je falila neka karika u odgoju, život u zajednici, mama mi nije imala svekra i svekrvu tako da sam imala samo jednog dida i baku.....
Ovo je totalno druga priča.... Vječna borba za unučad, na koga sliče, ja sam nula, oni su bogovi.
Neko mi je reka da će se oni prominit kad i ja prominim stav. To sam učinila pa- ništa! Moguće da sam postala preagresivna pa ispadam gora nego što jesam?

počela sam sve kritizirat.... pr nekkidan su vodili malog bez da su mene pitali pa ja komentirala zašto nisu i mene pitali (a jesu muža).......Možda i pretjerujem

Ne znam se postavit stvarno. Svaki put se pitam jesam li dobro učinila, jesam li pretjerala....na kraju me svi mrze. Imam osjećaj da me kritiziraju iza leđa......
ima li smisla borit se?

ja u sebi nemam uvijek snagu, samo nekad je imam.............i zavidim svima koji ju imaju, očito se rodiš s tim.................

ili je južinauser posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: izborit se za sebe
14.4.2012 12:40:10   
mišica 666
vjeverice meni se čini da nisi sigurna u sebe i da svoju nesigurnost rješavaš pretjerivanjem oko gluposti. zar je bitno na koga liči dijete uvjek je moja rodbina govorila da djeca liću na mene a mm rodbina da je isti on ili neko njegov. ili pitali su samo tm da uzmu dijete pa šta ima veze imaju želju biti sa svojim unukom. da znaš kolko ljudi to nema. nemoj me krivo shvatiti ne želim ti ništa loše ali život je prekratak da se zamaraš takvim glupostima.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: izborit se za sebe
15.4.2012 12:31:48   
bubaMaja
meni se isto čini da malo pretjeruješ... izboriti se za sebe znači ne dozvoliti da te se uvijek poklopi, i postići da se u stvarima koje se tiču direktno tebe pita i tebe, tj. da nitko ne odlučuje tvoje odluke...

to nikako ne znači da nekome spuštaš, to nikako ne znači da si uvijek u pravu, a niti da treba biti uvijek po tvome... to samo znači da se tvoj glas čuje i vrednuje jednako kao i glas drugih osoba u kućanstvu, na poslu ili već gdje sudjeluješ kao član...

to da su svekci uzeli dijete i pitali su tvog muža, a ne tebe je sasvim u redu, pa on je otac djeteta i i ma pravo odlučivati o tome jednako kao i ti! po meni, mogla si se jedino uvrijediti ako ti i muž imate dogovor da se o tim stvarima pitate oboje ili samo ti odlučuješ, u drugom slučaju - nema mjesta uvređivanju.

vikanje, dreka i zahtijevanje na sitnicama samo stvaraju napetost u kućanstvu i nikako nisu dio "borbe za sebe" - već najobičnije zanovijetanje... koliko to svima ide na živce mislim da ne treba niti govoriti...

srednji put je najbolji put, a ljude mijenjaš tako da mijenjaš sebe prema njima, a ne njih prema sebi ))))))))))))))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: izborit se za sebe
16.4.2012 13:45:17   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Vjeverica ST

ili je južinauser posted image


Južina je draga user posted image  Daj se malo opusti, olabavi malo. imam osjećaj da se previše opterećuješ nevažnim stvarima. Pa što ako su odveli maloga bez da su pitali i tebe? Kaj trebaš izdati pisani nalog baki i djedu da odvedu dijete u šetnju? Budi sretna da ga odvedu. Za to vrijeme se pokušaj opustiti. Mislim da i sama shvaćaš da si prenapeta. Život je lijep! Čemu ga trošiti na sitničarenje? Ti si ti, jedna jedina, takva si kakva si. Tko te voli, voljet će te. Tko te ne voli, neće. Ali, ne smijemo se prestati truditi biti bolje osobe iz dana u dan i na sebi ispravljati mane.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: izborit se za sebe
17.4.2012 9:22:21   
anaxx
potpisujem bubaMaju!

ja bi se samo razljutila na mm kad mi ne bi odmah rekao da je malog poslao u šetnju s bakom/dedom da se ne brinem ...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!