|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   faza ili...?????
1.4.2010 10:48:39   
BUMBIKA
E,ovako Dino mi je sad zadnja dva dana nemoguć,nikad nije bio toliko zločest,neznam šta mu je...pa me zanima jel to neka faza ili neznam šta?
Prvo sam mislila da se prekjučer nije naspavao,pa je zato takav,pa onda opet jučeruser posted image
Danas je zasada ok


_____________________________

DINO 04.09. 2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 10:49:44   
ninolina
a čuj ima i on žutih minutauser posted image
bude bolje


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 10:50:55   
BUMBIKA
Iskreno se nadam jer ovo je za poludit,i vičem na njega i sve i lupim ga po guzi,ali ništa i što je najgore svjestan je da je zločest

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 10:52:28   
ninolina
a čuj nemre stalno biti dobaruser posted image user posted image
ja volim tako žive kikićeuser posted image user posted image
kod mene kad se jedan sredi krene drugi pa treći a bogme i četvrta...nema stajanja..već sam navikla na njih takve..a šta češ djeca ko djeca


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 10:57:38   
MILLA
ma da.....moj je jako dobar.....i onda ga par dana ulovi ludilo pa onda opet se umiri ...i tako. a kad ga po guzi (ko fol) on se meni smije...???user posted image a ma....šta nas sve još čeka...tek mu je 15mj.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 12:01:02   
Bebys
nije ni moja bolja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vec tri dana moram je voziti u kolicima vani da bi zaspala ...OPCI URNEBES JE u kuci prije spavanja ...spava joj se a nece da zaspi meni na rukama...nikako ni u kreveticu ni igdje dalje...dodje mi da se ubijem popizdit...vise...user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 13:11:29   
anuska08
Ajde proći će! Ne može ni Dinić biti stalno miran!!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 13:13:09   
leilany
a moja se pretvorila u malog glodavca...nema kaj ne grizeuser posted image user posted image




_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 13:13:28   
BUMBIKA
Ma sve ja to kužim,ali nemogu vjerovti takve nagle promjene..nadam se ds će popdne biti dobar

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 13:26:00   
maja
možda je tvoje dijete vukodlak kao i moj noa pa reagira na pun mjesec user posted image  nije ni nama baš bajno ovih dana, stalno bi nešto, ne znam štauser posted image  a po noći je koma, budi me svakih dva sata

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 13:26:10   
Zvonki
Bumbika, kao mama troje djece, odgovorno tvrdim, djeca prolaze kroz puno faza u životu. Jedna od njih je oko 3 godine života kada pokušavaju pomaknuti granice. Koliko će ih uspjeti, ili neće, ovisi o tebi, tvom mužu, pa čak i okolini u kojoj živi. Pisat ćeš ti malo-malo o ovoj  temi, jer to je tako. Bitno je ostati dosljedan u odgoju i možda pomalo tiranski zvuči, ali biti čvrst u njemu. I puno ljubavi uz to...Vjerujem da je to dobar recept za tvoj "problem" user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 13:46:13   
BUMBIKA
Zvonki puno ti hvala na tvom odgovoruuser posted image
malo sam se bila uplašila jer dosad nismo takvo šta prolazili....


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: faza ili...?????
1.4.2010 14:53:43   
Anoniman
Bumbi, draga, si ti čula za "terrible two's" user posted image
potpisujem Zvonki, klinci prolaze kroz puno faza, taman jedna završi, eto ti druge...
čuvaj žifčeke... ali postavi granice - to je zdravo. user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 9:12:45   
MILLA
IZVORNA PORUKA: maja

možda je tvoje dijete vukodlak kao i moj noa pa reagira na pun mjesec user posted image  nije ni nama baš bajno ovih dana, stalno bi nešto, ne znam štauser posted image  a po noći je koma, budi me svakih dva sata


aha....znači to im jeuser posted image user posted image ....i ja pimjetila


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 9:47:18   
BUMBIKA
Jučer je dan protekao dosta dobro,nije bio tako zločest,a i za sada je ok...user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 9:56:30   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image
a kaj je radio, mislim kak je zločest...moji su meni zločesti kad ima kažem pospremite sobe a njima se neda...vičeju, tuku se, svađajuuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:05:51   
BUMBIKA
Ma joj draga ništa ne sluša,psuje i dere se bezveze,odgovara na što god ja kažem,ništa neče djeliti s drugom djecoma hoće njihovo uzimati...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:08:06   
ninolina
ma sve je to normalno....proći će...ja sam jedino sretna kaj moji ne psuju a ostalo će već proći

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:09:36   
BUMBIKA
Jedno vrijeme je psovao,pa onda prestao jer sam ga svaki put malo po guzi lupila i sad u ta 2 nemoguća dana je opet počeo jer zna da to ne volim i da ću se ljutiti

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:11:24   
ninolina
ma zna on kako mamu razljutiti, slatkica mala...ma proći će samo ga opominji....

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:14:01   
koka
Ako nije faza onda je mjesec, ako nije mjesec onda nešto treče...i tako u nadogled...user posted image user posted image user posted image
Dobar je on dečko i proči će ga. user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:15:57   
BUMBIKA
A veliku borbu vodimo i s time da djeli igračke s drugom djecom,ali nam malo teže to ide.Svoje neda,a druge bi uzimao...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:18:09   
ninolina
takav je i moj theo....i nikako da shvati da se djeli..jer ovi doma mu moraju popustiti tako da nikako na zelenu granu...ma bude puno mu pričaj...da mora dati inače nesmije njihove dirati, pa da se zamjene...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:19:26   
BUMBIKA
Radim to svaki put,neki dan smo to i uspjeli,ali nam je duže trebalouser posted image ,ali to je bilo jednom,od puno puta

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: faza ili...?????
2.4.2010 10:20:22   
ninolina
ma ne brini oko toga, bude...nije zato zločestuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!