|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   drvene kahlice
16.12.2010 10:16:32   
maminkica
zna li netko gdje se mogu nabaviti one starinske drvene kahlice, to je zapravo drvena stolica sa rupom u sredini i kahlicom koja se umetne. ove današnje plastične su mi nekako bez veze.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: drvene kahlice
16.12.2010 14:03:11   
Bebys
vjeruj mi da nemam pojma...sigurno NEMA NIGDJE ZA KUPITI...to samo ako znas da je netko davno imao ili daj da ti NETKO IZRADI OD DRVETA TO IDI KOD MAJSOTORA KOJI TO RADE...ja nigdje nisam tako sto vidila za kupiti nigdje...

(Odgovor članu maminkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: drvene kahlice
16.12.2010 14:09:00   
natalijax
joj bez uvrede al meni je to tako nekak bez veze za vidjet,imaš danas onih glazbenih wc nisu ni skupi,a te drvene nisam ni vidjela da ima gdje za kupit

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Brisano sporočilo]
16.12.2010 14:12:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu maminkica)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: drvene kahlice
16.12.2010 17:33:29   
buduća mamica
mi imamo takvu, još od mene kad sam bila malauser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: drvene kahlice
9.1.2011 18:06:59   
Leluška
Mi kupili u turbo limaču izvrsnu kahlicu (čak dvije - jednu za doma a drugu za kod bake). Zeleno-žuta je, poveća - viša nego normalne. Ima dio di se vrši nužda i on se vadi tak da se da lijepo počistiti, ima poklopac koji se makne kad se vrši nužda, a kasnije, kada više ne treba tuta, ima ravni poklopac i to je onda stolček za popeti se na pravi wc. I ima daskicu koja se s tute skine i stavi na wc. - ima sve!
A kad je preraso kahlicu našla sam mu one lojtrice za wc - to si i sam može staviti i jako je praktično. Iako i od opisane kahlice nije problem - daskica i stolček i super je!!!

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: drvene kahlice
9.1.2011 18:12:50   
mišica 666
dobro kad se djete pokaka i popiški zar drvo to ne upije kako to opereteuser posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: drvene kahlice
9.1.2011 18:49:01   
Thea
IZVORNA PORUKA: mišica 666

dobro kad se djete pokaka i popiški zar drvo to ne upije kako to opereteuser posted image


Ma drvena je stolica koja ima rupu u sredini a dolje je obična kahlica... takvu sa ja imala kao mala..user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!