|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   djeca upoznata sa novcima
18.12.2008 19:29:10   
božica
da li su vaša djeca upoznata sa tim da su neke stvari skupe a neke nisuuser posted image
tj neke se mogu kupiti a neke ne
Mi Viktoriji otvoreno kažemo kada joj nešto ne možemo kupiti i zašto joj to ne možemo kupiti
kažemo da je to preskupo da moramo naći nešto što je jeftinije da nemamo dosta novaca za tu stvar



_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: djeca upoznata sa novcima
18.12.2008 20:57:45   
kitty
tako i mi,sad slatkis kad dodje u trgovinu trazi "samo sitnicu"

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: djeca upoznata sa novcima
18.12.2008 21:51:27   
Ruža
Još nemamo tih problema, trenutno je mama ta koja ne može odoljetiuser posted image  a da mu nešto ne kupi. Ali kad dođe vrijeme za to sigurno će biti upoznat.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: djeca upoznata sa novcima
19.12.2008 6:50:40   
sanjalica
da, naravno... i ovako ne izađemo iz trgovine bez "nečega"... nekakva granica mora biti, inače uhhhhuser posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: djeca upoznata sa novcima
19.12.2008 6:54:53   
troubled
ne znam jesam li joj dva ili tri puta u životu rekla za nešto da nemam novaca...
to je rečenica koju, po defaultu, izbjegavam...
ali joj zato dajem usporedbe od najranijih nogu user posted image
na primjer...u kafiću čaša kole stoji 15 kuna, a u trgovini toliko platimo 2 litre... i tome slične usporedbe...
objasnim joj zašto se nešto ne isplati kupiti...
i danas mi je drago kad vidim kako i ona sama dobro procjenjuje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!