|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dječji crtići
18.11.2008 9:19:02   
vjerae
Da li gledate crtiće sa svojom djecom?Kako vam se čine crtići nove generacije , meni nikako .Ja sam još uvijek za dobrog starog toma,zekoslava ,i sl.

< Poruku je uredio vjerae -- 18.11.2008 9:22:11 >


_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dječji crtićid
18.11.2008 9:22:48   
Florijan Jakov
gledamo zajedno, naročito ove dugometražne (Stuart, sezona lova, legenda o medvjedu, madagaskar) i imam samo riječi pohvale za te crtiće...baš su ugodni oku i uhu...
..od kratkih FJ voli traktor toma, Fifi, tom & Jerry-a ... ove turtlese, digimone i ostale bezvezarije još ne gleda, nadam se da niti neće, ali rađe ču mu pustiti d ajednom  dva puta pogleda, pa objasniti da nasilje i to što rade u crtiću nije u redu, ali svjesna sam da ne mogu zabraniti.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dječji crtićid
18.11.2008 9:26:11   
vjerae
Ja sam skroz protiv tih nekih digimona i sličnih crtića koje serviraju djeci.I mi volimo pogledat koji dugometražni crtić koji znaju bit i vrlo poučni

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dječji crtićid
18.11.2008 10:36:29   
cokolada
Najdrazi su mu Tractor Tom, Pepa i Roary. Voli pogledati Fifi, Letece medvjedice. Meni se svidaju crtici koje gleda jer su edukativni pogotovo Pepa.
Dugometrazne jos ne gledamo jer se ne moze tako dugo koncentrirati.

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dječji crtićid
18.11.2008 10:44:01   
ninolina
Najdrazi su mu Tractor Tom, Pepa i Roary. Voli pogledati Fifi, Letece medvjedice. Meni se svidaju crtici koje gleda jer su edukativni pogotovo Pepa.
  potpisujem. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dječji crtići
18.11.2008 10:55:49   
mirna
Fifi, peppa pig, traktor tom, spuzva bob..

trenutno smo odusevljeni s pocoyom.user posted image  da li ga gledate na novoj? za najmanje je izvrsan i super je sinhronizirani.user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dječji crtići
18.11.2008 12:11:36   
Dora04
Gledamo "ženske" crtiće, ove "muške" preskačemo. Tako Dora zove Vinx, Bretz, Fifi, Peppa itd.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dječji crtići
18.11.2008 21:23:31   
lelo
Mi gledamo Tomicu i prijatelje,Teletubbies,Rory,Pocoyo,Tonka Bonka.user posted image
Ostali su mu bezveze ili traju predugo pa ga previše ne interesiraju još.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dječji crtići
18.11.2008 21:32:22   
božica
da da gledamo nabavimo si pa svi 4 sjednemo i gledamo tipa(madagaskar,shrek..itd)
i dida sa njom gleda crtiće ...ona uživa kada svi zajedno gledamouser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dječji crtići
19.11.2008 7:13:03   
gugi
Teletabisi su bili prvi crtići,sada gledamo traktor Tom,Tomicu Juricu,Dora,Fifi,Pocoyo,Medvjediće
osim cd-a,najviše ih gledamo na Novoj i jako mi je dago što sad svako jutro oko pola osam bude Tomica i prijatelji,jer ga nemamo u originalu na cd.
on obožava pjesmicu,
a često me zovne da gledam snjim i pepričava mi što se dešava,onako pun oduševjenja,a interesantno je kako djeca brzo pamte likove iz crtića.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dječji crtići
22.2.2009 23:44:49   
Zvonki
Zajedno gledamo svaki novi dugometražni jer i ja i mm volimo crtiće. Ove kratke ja biram koje smiju gledati a koje ne. Jer neki su takvo smeće. user posted image

(Odgovor članu gugi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dječji crtići
22.2.2009 23:46:22   
tikica_69
Ice age je zakon,a bogme i Nemo i Shrek user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dječji crtićid
15.4.2009 15:30:36   
Njofra
IZVORNA PORUKA: cokolada

Najdrazi su mu Tractor Tom, Pepa i Roary. Voli pogledati Fifi, Letece medvjedice. Meni se svidaju crtici koje gleda jer su edukativni pogotovo Pepa.
Dugometrazne jos ne gledamo jer se ne moze tako dugo koncentrirati.

Sve navedeno i kod nas. Samo gledanje crtića nema kraja odnosno imamo mi svakakvih od Looney Tunes do Tonka Bonka, i sl.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dječji crtićid
15.4.2009 16:01:22   
uspavana
i ja volim gledati ove dugometražne crtane...makar još nemam djece.
i uvijek se zezam da to vježbam za kad ću imati klince user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dječji crtići
29.4.2009 14:13:19   
mirna
Došla sam jučer u vrtić i par dječaka imitira ninja kornjace i udaraju s kockama jedan drugog...user posted image

Mi takve crtiće ne gledamo doma, ali što nam to pomaže kad ih gledaju svi ostali...user posted image Izgleda da je nekim roditeljima ok da djeca gledaju nasilne crtiće...user posted image



(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dječji crtići
29.4.2009 14:58:57   
Njofra
Otkrili smo novi crtić koji malac voli. Mogu reči da je poučan. Miffy, crtić koji smo posudili iz dječje knjižnice. Sigurno ste čule za slikovnice i dr. Miffy e pa ima i crtića i poučni su. To su crtići za dob 1-6g.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!