|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   braniti ili ne?
12.6.2013 15:33:20   
ide maca oko tebe
ovak, sogorica od muza je po meni malo preopterecena tablicama i svim ostalim.. brani svojoj maoj jesti slatko.. nista joj ne dozvoljava, mah! no, mala je presretna kad dodu kod mene jer je mojoj sve nadohvat ruke, pojede ono malo, malo jaje ili dva od kindera dnevno i vise nece, a kad dode mala kod nas potrpa u djepove kad ju mama ne vidi i sve natrpa u usta.. prosle godine na moru je moja teta otvorila one cokoladne grozdice, rizu, ljesnjake i bademe i mala je trpala pune ruke toga u usta i rekla pred svojom mamom da sad mora tako jer joj mama inace neda! njezina mama nije nista komentirala na to, a i vidljivo ju je bilo sram.. ja po svojoj vidim da nece i ne trpa se, a mogla bi, jer joj je sve nadohvat ruke.. po vama, bolje je braniti ili ko ja staviti nadohvat ruke?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 15:38:19   
zara13
moja dobi slatko glavno da nešto malo pojede (iako jede super sve ) i onda dobi nedam joj jedino prije normalne hrane jer neće jesti,ja malo malo selim slatkiše u druge police jer zna di je šta pa si i sama zna uzeti user posted image pa i meni je fino slatko pa zašto bi i njoj branila da jede gluposti.svako ima svoje mišljenjeuser posted image

(Odgovor članu ide maca oko tebe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 15:54:27   
ide maca oko tebe
E, ni ja nedam prije jela slatko.. poslije svakako, prije nikako! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 15:55:31   
ide maca oko tebe
Buuuu! Krivi smiley!user posted image

(Odgovor članu ide maca oko tebe)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 16:00:37   
sretnaz
treba dozirati


_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu ide maca oko tebe)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 16:05:37   
ide maca oko tebe
...ali ne treba pretjerivati u tome, jer onda dijete trpa u sebe ko ludo, a u je sram, jer inace brani.. po meni ne treba braniti, jer je onda dijete prozdrljivo u tome.. ko npr.muzeva necakinja.. a mama joj se davi u svemu slatkome, dok maloj brani, jer se boji da ne bude ko ona..user posted image

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 20:12:52   
mamacita
Nisam branila nista svojoj djeci niti im branim, sto se jela tice. Ja im kupim nesto slatko ili im ispecem kolace, djeci je potreban desert, isto tako nudim im voce, povrce, meso, ribu, zitarice, mlijecne proizvode. Raznolika prehrana je bitna. Ako djeca smiju pojesti cips, ili cokoladu tu i tamo, onda iahj nece potrpati u sebe ako ih dobiju negdje drugdje.

(Odgovor članu ide maca oko tebe)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 21:09:00   
andydea
Mi se dogovaramo..ali moja je zadnjauser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 21:46:26   
komarac1
Sve je nadohvat ruke, al se znaju pravila! Izvadi čokoladu i kaže: ovo ću poslije ručka user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 23:03:35   
Ninaa
Kod nas curka ima svoju ladicu u kojoj su slatkiši to je tako da je sama može otvoriti ali nikad ne dira da prije ne pita. Dam joj svaki dan ako je dobra ili poslije jela, može sama izabrati. Nisam od onih koji striktno paze da jedu samo zdravo, a kaj se tiče paženja na F.moram paziti zbog alergije na mlijeko i onda me živciraju ovi sa strane koji komentiraju da kaj mu nedam da proba da mu od jednog keksa neće biti ništa

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 23:05:19   
evanoi
poslije ručka, ne pretjerivati...user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: braniti ili ne?
12.6.2013 23:15:18   
ide maca oko tebe
Ninaa, slazem se s tobom! Alergija je druga stvar, ali ova joj bas neda jest nista . Bila sam joj u mulleru kupila ono veliko kinder jaje, mama joj je sve pojela i ostavila samo od jedne polovice onu kao spicu.. rekla ssm joj da to nisam njoj kupila nego njenom djetetu, na to mi je odgovorila da ona nju uci dijeliti.. mozda grijesim, ali rekla sam joj da ju nek uci dijeiti sa igrackama, a ne sa njenim poklonima!

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: braniti ili ne?
8.11.2013 14:47:59   
leot
poslije rucka dozirano slatko,moze cak dapace. Ako je alergija od cokolade i ostalog slatkog tipa toga onda se nade alternativa kao pekmez,griz sa vocem,panacota sa sirupom vocnim,suho voce,kompti...sto cuda ima.
Nesmije se u nicemu pretjerivati ja mislim

(Odgovor članu ide maca oko tebe)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: braniti ili ne?
11.12.2013 15:41:07   
bubi13
moja može birati poslije obroka što želi i to samo ako pojede sve sa tanjura.user posted image

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!