|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   baby oprema za plažu
16.6.2008 9:53:56   
Dajana
S obzirom da se približava odlazak na more, možda je netko od vas već kupovao ili vidio opremu za  bebicu. Kako nemam baš vremena ni živaca obilaziti grad i centre, pomagajte.

Konkretno me zanima:
1. kapica s UV zaštitom MVG
2. šlauf za bebu

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: baby oprema za plažu
16.6.2008 10:26:28   
cokolada
Mislim da sam vidjela slauf u turbo limacu, a ja sam ga prosle godine nasla u Bili ali ne znam da li imaju ove godine.
kapicu....nemam pojma......ja kupim sesiric u Benetonu, dosta je cvrsta tkanina i dubok.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: baby oprema za plažu
16.6.2008 10:31:51   
cokolada
Inace.... da li netko zna gdje ima za kupiti, izgleda ovako: Pluteno (ili stiropor) jaje i posredini ide remen sa kopcom. To se djeteu stavi na leda i zakopca na trbuhu, lijepo pluta u vodi a ne moze potonuti, to je inace najsigurnije za kupanje i najlakse je s time nauciti plivati jer radi neograniceno rukicama i nogicama. Znam jer ja sam s time naucila plivati (a i citala sam nedavno), a nazalost ne znam gdje je zavrsilo. htijela bih to nabaviti svome zvrkicu, a nemogu nigdje naci....

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: baby oprema za plažu
16.6.2008 12:51:15   
Dajana
Evo našla sam na Internetu.
MVG je tvornica "Mama voli Gogu" koja proizvodi šeširiće za djecu sa UV zaštitom, cijena je 130 kn, a ima ih na više prodajnih mjesta u Zagrebu, jedno od njih je Vlaška 63.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: baby oprema za plažu
6.8.2008 18:34:31   
mama mališana
zdravo ekipo,tek sam vas danas otkrila. ja za svog mališana imam rukavice i šlauf u kojem sjedi

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: baby oprema za plažu
6.8.2008 18:38:18   
božica
Hi mamamališana-Dobro nam došla vidim da su noovauser posted image user posted image

MI imamo taj pribor za vodu i šeširić i kremicu-to je to-i naravno poslije kupanja slađoooo


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: baby oprema za plažu
7.8.2008 12:20:42   
troubled
prvo ljeto - 9 i 10 mjeseci - kolut s onim trakicama za noge
drugo ljeto - 1 godina i 9, 10 mjeseci - mišići (rukavice) napuhane do pola...
treće ljeto - 2 godine i 9, 10 mjeseci - mali, dječji madrac - držeći se za njega samostalno je plivala
četvrto ljeto - 3 godine i 9, 10 mjeseci - u početku onaj isti madrac ali s tim da se držala samo za konop koji je bio vezan za madrac, do kraja ljeta je proplivala...
naravno još i kantice, lopatice i ostala čuda user posted image
....
ovo gore je bilo kad bi "sama" išla u more....svaki put kad bih ja ulazila s njom nije se nosilo ništa....držala me je za ruku ili bih ja nju držala za rub gaćica....
user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: baby oprema za plažu
8.8.2008 14:23:03   
božica
sada sam gledala na you tube i vidjela onako šlauf za klince za vratuser posted image user posted image
Onako bebe od 1mj imaju to oko vrata i plutaju i mašu sa rukicama i  nogicama u nekom bazenu-moja će imati na moru 5mj-user posted image

dali netko znauser posted image gdje ima za kupiti kod nasuser posted image

ej troubled-imaš pravu plivaćicu user posted image a dobra si-za gaćice si ju držalauser posted image user posted image

< Poruku je uredio božica -- 8.8.2008 14:25:50 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: baby oprema za plažu
8.8.2008 14:34:44   
troubled
božice za to nisam čula....
ali najbolji su ti oni kolutu s dvije trake između nogu....ako i to...
za malu bebanicu si ti najbolje pomagalo user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!