|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   baby born lutka,pomoc !!
30.5.2011 20:56:59   
tiny
mia je jucer dobila baby born lutku,i uspjeli smo skuziti samo kako moze piskiti,jutros sam joj pravila onu kasicu,ali je bila prerijetka i uopce nije bila smeđe boje kao na reklami i beba nije ni kakala,pise u uputama da se treba stisnuti desna ruka da bi plakala,ali ja od jucer nju "hranim"i stiskam da place,ali nema suza.cijelo vrijeme ona samo piski.user posted image i pise da se stisne mali gumb iznad guze za ciscenje,ja i to pritiskala i nista.sta da radim,ja bi da sve beba radi,imaju li vase curke baby born,zna li itko ista da mi objasni?user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: baby born lutka,pomoc !!
30.5.2011 20:58:06   
BUMBI
Ja ti nemam pojma,nada se da će ti netko pomoći

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: baby born lutka,pomoc !!
30.5.2011 21:05:15   
natalijax
nemam pojma,joj mene zanima ta kakicauser posted image kak to zgledi

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: baby born lutka,pomoc !!
30.5.2011 21:20:25   
tiny
kaki ko prava beba,ja sam poludila,od jucer se igram bebom,jutros smo ja mia i ja kupale,moze se kupati u vodi,bas mi fali mala beba u kuci,jucer sam rekla mm da ce sad morati kupovati hranu i pelene za baby born kad vec nemamo svoju bebicu.user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: baby born lutka,pomoc !!
30.5.2011 21:49:25   
natalijax
IZVORNA PORUKA: tiny

kaki ko prava beba,ja sam poludila,od jucer se igram bebom,jutros smo ja mia i ja kupale,moze se kupati u vodi,bas mi fali mala beba u kuci,jucer sam rekla mm da ce sad morati kupovati hranu i pelene za baby born kad vec nemamo svoju bebicu.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image meni se čini da se ti više igraš sa bebom nego Mia,jel može doć na red od tebeuser posted image

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: baby born lutka,pomoc !!
31.5.2011 5:29:19   
Mašaaa
Nemoj pretjerivat s igrom. Bit će ti muz ljubomoran:) i zapostavljen ce se osjecat! Nego,je l proradila beba kak treba?

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: baby born lutka,pomoc !!
31.5.2011 6:49:15   
tiny
user posted image user posted image user posted image eno je jos u krevetu kod mie,jos spavaju,moram skuzit kako ostale funkcije rade,inace cu je ja rastavit da vidim da nije sta unutra pokvarenouser posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: baby born lutka,pomoc !!
31.5.2011 7:46:35   
Zvonki
Imali smo lutku, piškila je ali kakanje me uopće nije privlačilo i nismo ni pokušavali user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: baby born lutka,pomoc !!
31.5.2011 13:42:21   
ama

IZVORNA PORUKA: natalijax

IZVORNA PORUKA: tiny

kaki ko prava beba,ja sam poludila,od jucer se igram bebom,jutros smo ja mia i ja kupale,moze se kupati u vodi,bas mi fali mala beba u kuci,jucer sam rekla mm da ce sad morati kupovati hranu i pelene za baby born kad vec nemamo svoju bebicu.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image meni se čini da se ti više igraš sa bebom nego Mia,jel može doć na red od tebeuser posted image

potpisujem natuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: baby born lutka,pomoc !!
31.5.2011 13:49:26   
maja
user posted image user posted image user posted image baš si me nasmijala, mislim da nisi dobru kašicu napravila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!