|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   astro show i ezo tv....
19.2.2010 18:43:43   
adryosijek
dali vjerujete u te vidovnjake ? ja sam poslala poruku jos u 4 mj kad sam bila trudna pitala sta ce biti beba rekli su curica moj doktor jos nije mogao vidjeti i eto pogodili suuser posted image user posted image user posted image pa sam kasnije pitala kako ce mi proci porod rekli su bez vecih problema i negdje oko termina... ok a jos prije sam isla kod nekih gatara koje su mi vise od 70 posto pogodile neznam sta da vam kazem ja sam se uvjerila da ima nesto u tome .kakva su vasa iskustva?

_____________________________

moja mala cura je moje sve...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 18:46:38   
novamama
ako misliš na ovo na tv-u, ja mijenjam program kad ih vidimuser posted image


zvala sam davno na one tarot telefone i gđe. su bile naravno ljubazne, malo su me i utješile, a to mi je valjda i trebalo u tom trenutku...

ne sjećam se da su nešto 'pogodile', nikada nisam nešto takvo tražila...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 18:53:02   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: novamama

ako misliš na ovo na tv-u, ja mijenjam program kad ih vidimuser posted image


zvala sam davno na one tarot telefone i gđe. su bile naravno ljubazne, malo su me i utješile, a to mi je valjda i trebalo u tom trenutku...

ne sjećam se da su nešto 'pogodile', nikada nisam nešto takvo tražila...
da na tv hehehe ma meni jesu al vecinom ovi u 4 oka kod kojih sam isla su mi pogodili tako da uvijek pitam i za mog dragog su pogodili da ce u 1 mjesecu dobiti posaouser posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 18:54:20   
adryosijek
ma ovi mi se cine drukciji nego oni kojima nevidis facu niti znas s kime pricas user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 18:56:31   
tikica_69
Ne vjerujem jer znam nekoga tko to radi bez dana ucenja o tarotu, samo gazda pobire novac a parola kod zaposljavanja je "masta radi svasta"....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 19:03:09   
pincirotvajler
ja poslala dvaput njima sms, jednom pogodili drugi put ne, tak da mislim da je tiki u pravu user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 19:04:29   
natalijax
nevjerujem u takve gluposti,muka mi je kad ih vidimuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 19:43:54   
ilda
Volim poslusati te nazovi vidovnjake samo iz ciste zabave...da im vjerujem ne vjerujem...bila sam kod par njih i osim samih gluposti nista znacajno mi nisu rekle,a poneka nesto i pogode-sto je sasvim normalno-pricam ti pola sata i negdje u necemu ces se naci sigurnouser posted image


I ja sam vidovita hocete da vam gatamuser posted image

_____________________________

Prije braka imala sam šest teorija o odgoju djece.Sad imam šestero djece nijednu teoriju....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 19:53:28   
boba125
ja prosli tjedan bila u hr i onak bi pogledala nest na tv,a kad tamo astro i ono drugo user posted image
u isto vrijemeuser posted image
ma meni je to totalno bezveze i ne vjerujem u to

_____________________________




(Odgovor članu ilda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 20:15:53   
anuska08
Ne vjerujem, ali znam pogledati na tv-u iz fore da se malo smijem kako ljudi u to vjeruju, a pogotovo slanje energije preko telefona!!user posted image user posted image

Frendica kaže da se mene sjeti kad to vidi na tv-u, jer je jednom došla kod mene i bio je okrenut taj program!!!user posted image

< Poruku je uredio anuska08 -- 19.2.2010 20:25:23 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 20:36:24   
mirjana.u
Ja ih ne mogu ni slušati, ljudi ih navedu što da im kažu, pa i ja bi to mogla, a ne trebaju mi ni visak ni karte. 

_____________________________

Jednostavni ljudi su sagradili Noinu Arku, a stručnjaci Titanic!

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 20:39:18   
lee
meni je jednom jedna vidovnjakinja pogodila...ali to je bilo dosta davno...jednom sam zvala na rtl onaj astro show i za onoga koga sam pitala sve je rekla točno...neznam teško je u to povjerovati...ali ima istine...ako rade pravo ljudi ako ne onda svašta broje ...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 20:59:51   
pufna*
vjerujem u slučajnost, njima ne vjerujem... to ni V od vidovnjaka nije vidjelo...
jedino što me iritira je što se emitira u jutarnjem terminu, onako udarnom vremenu za crtiće il nešto pametnije, i to po sat vremena u komadu, na 2 kanala u isto vrijeme.
mm to zove "ispiranje mozgova", to zapravo i nije ništa drugo.

pričam ti priču,  "ćeš da živiš dok ne umreš, ćeš da imaš kolko zaradiš"...vidoviti milan je bolji i maštovitiji od njih.

prolistajte malo plavi oglasnik, prepun je oglasa gdje se traže djelatnici za rad na tarot linijama, čista glupost, točno ko što je tiki rekla, što bujniju maštu imaš to si kompetentniji za ispiranje mozgova narodu, samo malo mašte i svi smo potencijalni nostradamusi... to je ništa drugo nego navlakuša za lako izbijanje novca na skupe impulse, a tako je očigledno da uglavnom izgovaraju ono što ljudi žele čuti...

svatko je krojač svoje sreće, ja bježim od takvih čarobiranja, koje su za zdrav razum čista ze*ebancija. 



_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu mirjana.u)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 21:19:20   
evanda
Ja sve pogodim djeci u školiuser posted image
Koji je to problemuser posted image
Pa imala sam 10, 12, 14 16, 18 godina i znam šta koje razdoblje života traži i želiuser posted image


(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 21:26:24   
pufna*
jednom prilikom sam gledala taj buĆkuriš od tarota, zove žena srednjih godina, i pita nešto u vezi zaposlenja.
baba joj proriče kako će kroz 3 mjeseca ostvarit dobru poslovnu suradnju, bla bla bla...

ista ta žena zove nekoliko minuta kasnije, s istim pitanjem, "astrologinja" joj govori: "ne, ne vidim nikakav posao za vas u skorijoj budućnosti"

user posted image user posted image user posted image

Oni po meni zapravo blate Astrologiju.


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
19.2.2010 21:34:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 21:38:40   
MILLA
ah...što je veča kriza ,ljudi više zovu i više ima tih tarot programa....ja bi to sve ukinula i stavila nešto pametno u to vrijeme. nema jedan pošten crtani za djecu....
uglavnom,mi smo na int. davno gledali vidovitog milana jer je tip totalno lud,pa bi se smijali. takve gluposti govori-npr.-tip pita kada če dobit na lotu  a milan godgovori"vi čete da dobite na lotu onda,kada ona ženska što vadi one kuglice izvuče vaše brojeve"  eto ti...pa ljudi ga zovu i dalje ko blentaviuser posted image user posted image user posted image ...ah...ja vjerujem samo bogu,i samo on zna moju sudbinu...sve ovo drugo...neko če mislit pa to su gluposti,ali nije se za igrati. zamisli,oni ti kažu "znate,ovaj brak sada...to vam nije taj sa kojim čete vi ostati...več čete upoznati nekog bla,bla..." koliko sam puta to slučajno čula?? i ti sada to uzmi ovako ili onako...u podsvjesti ti to ostane. imaš malo tamo dalje neku krizu...i op! evo ti...gatara pogodila...ma nije ona pogodila nego nisi normalna!! to sam doživjela kod nekih prijateljica i zato su to gluposti koje ne treba ni zvat ni dozvolit da vam se govori u život


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: astro show i ezo tv....
19.2.2010 21:44:35   
ninolina
Ne vjerujem jer znam nekoga tko to radi bez dana ucenja o tarotu, samo gazda pobire novac a parola kod zaposljavanja je "masta radi svasta"....

potpisujem ja sam išla dva mj raditi na tarot liniju ko curi mi je trebalo para pa iz čiste zajebancije... koje li slučajnosti da je jedna nova otvorila kartu oficira i ženi opisala kako njen frik izgleda... pa kad ona kako ste to znaliuser posted image user posted image user posted image user posted image ha ha vidovita je i k tome plava bila, mislim to je takva laž da je strašno... nekad ni ne otvaraju karte pričaju bezveze jer danas smo svi skoro u istim  sranjima


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: astro show i ezo tv....
20.2.2010 8:48:12   
Nika 24052006
Definitivno ne vjerujem u to.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: astro show i ezo tv....
20.2.2010 9:00:16   
leilany
meni se kosa dize na glavi kad ih vidim i cujem...
al jbga i njima je to samo posao....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: astro show i ezo tv....
20.2.2010 12:43:33   
BUMBIKA
Užas mi je to,nemogu ni gledati,a kamoli da ih slušam...odvratnouser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: astro show i ezo tv....
20.2.2010 12:56:48   
marija0
IZVORNA PORUKA: pufna*

vjerujem u slučajnost, njima ne vjerujem... to ni V od vidovnjaka nije vidjelo...
jedino što me iritira je što se emitira u jutarnjem terminu, onako udarnom vremenu za crtiće il nešto pametnije, i to po sat vremena u komadu, na 2 kanala u isto vrijeme.
mm to zove "ispiranje mozgova", to zapravo i nije ništa drugo.

pričam ti priču,  "ćeš da živiš dok ne umreš, ćeš da imaš kolko zaradiš"...vidoviti milan je bolji i maštovitiji od njih.

prolistajte malo plavi oglasnik, prepun je oglasa gdje se traže djelatnici za rad na tarot linijama, čista glupost, točno ko što je tiki rekla, što bujniju maštu imaš to si kompetentniji za ispiranje mozgova narodu, samo malo mašte i svi smo potencijalni nostradamusi... to je ništa drugo nego navlakuša za lako izbijanje novca na skupe impulse, a tako je očigledno da uglavnom izgovaraju ono što ljudi žele čuti...

svatko je krojač svoje sreće, ja bježim od takvih čarobiranja, koje su za zdrav razum čista ze*ebancija. 



slažem se user posted image

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: astro show i ezo tv....
22.2.2010 14:22:15   
marija0
nećet vjerovat al danas mi je oni tarot uljepšao dan- upalila tv i osta program od sinoć, nova ili rtl neznam al uglavnom bio tarot i zove netko neznam jel žena ili čovik i pita- mene zanima oću li umrijet ove godine?user posted image user posted image user posted image user posted image ona ga sprašila...ja ostala paf...koliko morbidan moraš biti da bi to pita.. neznam kako vama al mene je to dobro nasmijalouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: astro show i ezo tv....
22.2.2010 14:24:48   
maja
joj, ne mogu ih vidjeti uopće, mjenjam program kad su oni, a bolje da mi crtiće stvaim pa da imam mira ujutro user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: astro show i ezo tv....
22.2.2010 14:28:36   
marija0
nemogu ih ni ja ni slušat a kamoli gledat nego jutros upalila tv pa išla pravit malome bocu i stalo to te 2 3 min slučajno...al sam se pošteno nasmijalauser posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!