|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ah škola, ah učiteljica
25.9.2009 12:19:40   
ninolina
neznam više kako da reagiram, šta da radimo....
Mali ide drugi razred i poprilično je živ.
Tako je i u školi tj učiteljica nikako da ga zaokupira nečim jer je njemu dosadno. Htjela ga je u prvom prebaciti u drugi jer je napredniji od svojih vršnjaka ali mi nismo dali. E sad je kao popravio se malo ali ona ne. Ima ih 19 u razredu i nema potrbu raditi s njim pod satom jer on to napravi u rekordnom roku i gnjavi drugu djecu. Sad je dobio 4 iz matematike koju ima u malom prstu i juče tata ide na informacije da vidi kako je. Tin je zločest, nemiran, stalno priča nešto, ide 5 puta na wc.... A ocjenu je dobio takvu jer je krivo napisao (i ok ne tražim 5 od njega) a zašto je krivo jer ju je molio da mu objasni neki zadatak koji on ionako zna kako ide a ona nije imala vremena pa ga je 4 htjela potaknuti da on ne treba njenu pomoć.
Ma ja sam već luda s njom sad sam mu dala zadatke iz 4 razreda da rješava kad završi svoje kaj treba pod satom da ne smeta druge. Čak je rekla da će početi djeliti ukore a onda zvati socijalnu službu njima par koji su kao problematični. Više stvarno neznam kako dalje. On je doma super, dobi svu pažnju, ljubav, zadaću pišemo s njim... ima sve kaj hoće kaj mu treba... a kako tu kvoćku jednostavno piknuti da mu da dnevno 5 min. Ostavi ona njega svakui tjedan 1 sat iza nastave pa radi s njim i kaže kako je tada dobar..user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa jel ona toliko luda da ne primječuje das i on traži malo njene pažnje. Kaj da radimo s  njim, s njom. A da nije prebacivanje u neki drugi razred?


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ah škola, ah učiteljica
25.9.2009 12:29:51   
MaTana
a zbog cega ne bi mjenjala skolu, mislim ako do sada već nikakvi razgovori nisu upalili, i nisi zadovoljna sa uciteljicom?



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ah škola, ah učiteljica
25.9.2009 12:31:00   
ninolina
ma ne školu, razred a nisam pametna uopče

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ah škola, ah učiteljica
25.9.2009 12:35:13   
dominik
ako joj je dobar kad su sami cini mi se da neredom na satu trazi da bude u centru paznje...mislim da klinci trebaju nauciti gdje je mjesto za skakanje i divljanje a gdje za sjedit mirno...jer pazi moja necakinja zbog jednog malog zivog u razredu dobiva slabe ocjene jer ju mali maltra pod ispitima...ali opet profesori su ti koji trebaju uvesti reda u svoj razred

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ah škola, ah učiteljica
25.9.2009 12:36:49   
MaTana
mozda i nebi bilo lose da pokusas jos jednom razgovarati s uciteljicom, a ako to ne upali da mjenjas ili razred ili skolu, radi maloga jer ce zamrziti ici u skolu, smatrat ce da je to nesto dosadno.
Ja imam primjer u obitelji gdje su profesori gledali na moju rodicu kao loseg ucenika samo zato jer joj je stariji brat bio malo problematican, tj.živ i koliko god se trudila nisu joj dali ocjenu veću od 3, sjecam se da je bila ocajna i prestala je uciti.
Kada onda su je roditelji prebacili u drugu skolu i mala je imala samo 4 i 5.


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ah škola, ah učiteljica
25.9.2009 12:36:49   
tomi
pošalji joj inspekciju..................kod nas u školi to uredno rade, reci da nisi zadovoljna kako učiteljica radi i da smatraš da njezine pedagoške mjere tipa prijetnje ukorom nisu uredu jer zastrašuje djecu bez potrebe, te da ne tražiš poseban tretman za djete već da se nastavnica bolje pripremi, jer ona po zakonu ako ima napredno djete u razredu treba pripremiti program i za njega , i nema buniš se ili tako nešto to joj je u opisu posla........

_____________________________

samo je jedna......................mama

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ah škola, ah učiteljica
25.9.2009 12:43:07   
ninolina
pošalji joj inspekciju..................kod nas u školi to uredno rade, reci da nisi zadovoljna kako učiteljica radi i da smatraš da njezine pedagoške mjere tipa prijetnje ukorom nisu uredu jer zastrašuje djecu bez potrebe, te da ne tražiš poseban tretman za djete već da se nastavnica bolje pripremi, jer ona po zakonu ako ima napredno djete u razredu treba pripremiti program i za njega , i nema buniš se ili tako nešto to joj je u opisu posla........

već smo mislili tako, bila joj je cjeli prvi razred ravnateljica dolazila na sat i od nje tražila program za njega, i kao uvela je taj dodatni sat kad radi s njim, zato ga je ona sama htjela (učiteljica) maknuti iz razreda da ne mora još i to. Vidjet ćemo sad kako će biti nakon onog juče pa čemo ići dalje jer ovako nema smisla. 



jer pazi moja necakinja zbog jednog malog zivog u razredu dobiva slabe ocjene jer ju mali maltra pod ispitima...ali opet profesori su ti koji trebaju uvesti reda u svoj razred


sve to stoji ali kod nas je drukčije on voli pomoći drugima i to joj pokaže, jer imaju curicu s posebnim potrebama kojoj on mora pomagati...
On je stvarno dobro i nježno djete i ja gledam na to kakav si ti prema njemu tako ti i on vrati... pa djete je k vragu


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tomi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ah škola, ah učiteljica
25.9.2009 12:44:55   
dominik
slazem se zato sam i rekla da je to posao profesora da sredi a ako ne ide a vidim da ne ide onda mjenjaj razred jer vidim da ste svi angazirani a rezultata nema...sretno

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ah škola, ah učiteljica
25.9.2009 12:47:12   
ninolina
hvala draga dajem im rok 2 tj njemu da se popravi a njoj da se sredi malo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ah škola, ah učiteljica
26.9.2009 8:06:52   
lueman
iz ososbnog iskustva mogu reći da ako je dijete "natprosječno" inteligentno treba ga prebacit u razred koji mu je izazov, ali za to treba proći testove. mi smo klinku umjesto u drugi upisali u treći razred, naravno sve u dogovoru sa učiteljicom i školom. i bilo sve 5, ali sad kad je pubertet na vratu, a ona je u svom 8.razredu mlađa i 3 godine od nekih osjete se te razlike, naravno u fizičkom razvoju. dakle prvo treba istražiti zbog čega je dijete u školi takvo, da li zbog osobnosti ili nečeg drugo. na kraju ni učitelji ne mogu baš svako dijete tretirati onak kak bi mi to htjeli. moraju se djeca uklopiti u sistem.pa i na poslu mi odrasli ne možemo "vozit"po svom....

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ah škola, ah učiteljica
26.9.2009 20:49:21   
ninolina
mi smo klinku umjesto u drugi upisali u treći razred, naravno sve u dogovoru sa učiteljicom i školom. i bilo sve 5, ali sad kad je pubertet na vratu, a ona je u svom 8.razredu mlađa i 3 godine od nekih osjete se te razlike, naravno u fizičkom razvoju. dakle prvo treba istražiti zbog čega je dijete u školi takvo, da li zbog osobnosti ili nečeg drugo. na kraju ni učitelji ne mogu baš svako dijete tretirati onak kak bi mi to htjeli. moraju se djeca uklopiti u sistem.pa i na poslu mi odrasli ne možemo "vozit"po svom....

pa nitko nije mislio na to djete kako će se osječati kasnije, ja ne tražim od nje da bude stalno uz njega ali ne može se ni ovako ponašati. i kako kažeš mi odrasli... mi se možemo boriti za sebe a šta to djete koje mu se nametne nećija volja... Zato smo mi roditelji tu da se borimo za njih.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!