|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zlostavljanje od vršnjaka
21.1.2009 15:52:46   
Ruža
http://www.slobodnadalmacija.hr/Zadar/tabid/73/articleType/ArticleView/articleId/38851/Default.aspx
Ovo je strašno i da nitko ne može učiniti baš ništa??? Kuda idemo?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
21.1.2009 16:00:51   
anne
A što reči.
Najgroznije što stav ljudi postaje da se ništa ne može, a stav mladih da mogu proći sa tim bez posljedica.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
23.1.2009 18:53:50   
tikica_69
U skoli mojih klinaca, tocnije ispred nje, svaku vecer stoji grupica huligana (14 - 18 godina) i maltretiraju te klince koji izlaze iz skole. Uzimaju im novac za uzinu, cuskaju ih i sl. Nije to prebolno cuskanje, nije to ni veliki novac ( 5 -10 kunica), ali je nasoj djeci prevelika dusevna bol i strah.Moj je samo jednom imao bliski susret s jednim, no bez posljedica, jer je imao 3kn pa je huligan ostao zadovoljen.Kada sam pitala razrednicu i ravnateljicu na jednom roditeljskom sastanku, kako ne mogu rijesiti taj problem s obzirom da su to bivsi ucenici skole i da se zna i ime i prezime i tko mu je i gdje roditelj, zamuckivale su. Nakon sastanka me razrednica pozvala na stranu i rekla da ti isti huligancici prijete i njima i to ponekad i hladnim oruzjem i da ih se naprosto boje prijaviti jer prijete i njihovoj djeci user posted image  user posted image  user posted image Ja sam tog istog klinca koji je mom uzeo tri kune srela jedan dan pred ducanom i ljubazno sam mu objasnila da ce za svaku slijedecu kunu koja mom djetetu nestane iz novcanika imati jednu strganu kost na tijelu. Samo me bahato pogledao i nacerio se, a mom klincu je drugi dan u skoli rekao da mu je "stara strasna" i da ce me uskoro progutati mrak ako se ne skuliram user posted image  ali moje dijete od tada ima propusnicu, tj, prolazi pored njih a ne dira ga se. Dakle, cinjenica je da je agresija proizasla iz agresije i da ta djeca doma imaju grdih problema, pa bi se Centri za soc. skrb trebali pozabaviti roditeljima te djece i njih zatvarati u odgojno obrazovne ustanove a djeci omoguciti mjesto (nekakve komune) gdje ce biti korisni drustvu a ne da se skupljaju ispred vrtica i skola.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
23.1.2009 19:01:10   
Ruža
Strašno Tikica. I da nitko ne poduzima ništa???user posted image user posted image  Ni škola, ni roditelji?
Pa ne smije se žmiriti na to, a pogotovo pokazati strah?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
23.1.2009 19:05:55   
tikica_69
A nemrem ja sama planinu pomaknuti...ja cu svoje dijete zastititi ali stvarno je to prestrasno. Meni moji vele kad imaju takvih problema pa ih  nekako i rijesimo, a daj zamisli patnju onih klinaca koji se ne usude nikome reci jer ovi prijete da ako kazes da ce te polomiti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
23.1.2009 19:13:56   
ivanaa
strava,ja gledam oko skole klince kak puse i piju i kaj je najgorje vise se i ne skrivaju od odraslih,jos i fuckaju za menom ak sam u minjaku.i kaj radit???nemam pojma.strah me da necu moci svoje zastiti da ce ga neko previse zaplsiti.moj je jos mali pa ga vodimo al necu ga stalno voditi.razgovaramo ali opet...

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
23.1.2009 19:19:47   
Ruža
Ti si svoje dijete zaštitila, svaka čast i sam bi tako napravila. Ali nije mi jasno da škola ne reagira? Kakve prijetnje? Dopusti jednom huliganu da te zastraši i gotov si? Trebali bi nešto poduzeti po tom pitanju, čemu služe oni policajci u zajednici ako ih nema na takvim mjestima?user posted image  To se ne smije tolerirati.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
23.1.2009 19:28:52   
tikica_69
Da, a najgore je to sto se nitko ne usudi prvi pokrenuti nesto user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
23.1.2009 19:30:02   
ivanaa
ja bi pokrenula al kak?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
23.1.2009 19:30:54   
ivanaa
da zastitila sam ga....ovaj put....

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
26.1.2009 14:43:11   
tikica_69
eto, danas jedan od glavnih zlostavljaca u kvartu zavrsio u bolnici s frakturom nosa i jagodicne kosti....sjeo je na saku nekom malom jacem a mladjem tri godine....siroti je klinac puko i istamburo ga ...moj dodo sav ozaren dotrcao iz skole jer je napokon nekoga sustigla ruka pravde.
ja nisam sretna time jer tu se potvrduje ona moja teorija da se agresija vraca agresijom i zalosno je sto je moje dijete bilo ushiceno time user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
26.1.2009 14:45:02   
ivanaa
Eto sta sada reci na to?Svi smo mi ipak izgleda i zrtve i agresori.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
26.1.2009 14:52:23   
ejmama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Dakle, cinjenica je da je agresija proizasla iz agresije i da ta djeca doma imaju grdih problema, pa bi se Centri za soc. skrb trebali pozabaviti roditeljima te djece i njih zatvarati u odgojno obrazovne ustanove a djeci omoguciti mjesto (nekakve komune) gdje ce biti korisni drustvu a ne da se skupljaju ispred vrtica i skola.


Potpuno se slažem, treba se pozabaviti s roditeljima!


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zlostavljanje od vršnjaka
26.1.2009 18:07:43   
ivanaa
najcesce su roditelji puno veci problem od dijece,

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!