|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zapišana daska za WC
22.2.2010 19:18:51   
tikica_69
Kako da ih naucim da dizu dasku....izluditi cu vise. Maloprije sam sjela u pisacu.....fuj user posted image
Svaki dan ih molim da dizu dasku i ne znam kako da ih vise sanitarno odgojim...ukljucujuci i MM....
Sad sam na vodokotlic zalijepila na A4 papir i markerom napisala - "Digni dasku, hvala!" i sam cekam da mi dodje netko od gostiju i uvrijedi se user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 22.2.2010 19:19:06 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 19:23:31   
martina87
joj tako je i kod mene bilo...i onda sam isla sa mm kad god je isao u vc za njim i vikala DIGNI DASKUuser posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 19:30:25   
curice
u mene je samo jedno muško u kući-mm,koji piša jednako kao i mi,sjedne,odmori se i obavi posaouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 19:35:41   
tikica_69
Eh, da Dodo nije rekao Buci nedavavno - "Hahaha pesko, pisas ko curica" - mozda ni je ne bi imala bas veliki problem. Ovako su sva trojica zabrijala da imaju vatrogasne smrkove, pa se valjda natjecu koji moze bolje, jace, vise...grrrrrrrrrrrrrr 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:01:23   
Njofra
Sad sam na vodokotlic zalijepila na A4 papir i markerom napisala - "Digni dasku, hvala!

Eh ovo sam i sama htjela napisati za puno tih gluparija koje mi smetaju al odustala.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:03:52   
dominik
meni domi uredno dize dasku, ali je problem kaj gadja poklopac dok pisa...sad daska nemre stajati gore zbog kotlica pa mm pisa sa spustenom a domi sjedi i pisa...veci je problem kaj ne gadjaju u rupu pa onda pisalina skace na sve strane...a domiu malo malo pa pobjegne izmedju daske i skoljke...nema mi druge nego svaki dan brisati plocice i skoljku

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:05:37   
leilany
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Kako da ih naucim da dizu dasku....izluditi cu vise. Maloprije sam sjela u pisacu.....fuj user posted image
Svaki dan ih molim da dizu dasku i ne znam kako da ih vise sanitarno odgojim...ukljucujuci i MM....
Sad sam na vodokotlic zalijepila na A4 papir i markerom napisala - "Digni dasku, hvala!" i sam cekam da mi dodje netko od gostiju i uvrijedi se user posted image


e jesi ti spaljenauser posted image user posted image




_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:08:40   
lidac0605
Moji uredno dižu dasku-uključujući i dečke s tim kaj me oni dva izluđuju s tim kaj se uredno jednim dijelom popišaju IZA školjke jer zuje okolo dok pišaju pa to svukud završi user posted image user posted image user posted image .Poludim na to...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:22:56   
nancy
ajme odma dobijem slom kad idem sjest na dasku a ono na njoj par kapi!!!al u mene je stvar da daska kad se digne ne moze stat,odma pada tako da i "nije do njega".a jebate onda mos bar obrisat za sobom.al đabe mi je stalno govorit....a kupit cu i ja novu dasku pa cemo vidit do koga je ustvari

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:28:30   
BUMBIKA
Ja nemam s time problema,mm uredno diže...a Dino kad traži piškiti,prvo digne dasku

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:36:20   
mirna
mali uredno dize, ali mu svejedno uvijek pobjegne koja kap na skoljku tako da i ja stalno brisem... veliki je previsok da bi pogodio skoljku stojecki, jer nemamo pisoar, doma pisa sjedecki i svi smo sretni...user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:41:15   
mišica 666
moji muški doma sjedeći to obavljaju pa nemam problema inaće i ja poludim kad vidim nešto tako.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:48:04   
mariola
Moji jedan piša u pelenu a s drugim isto nemam problemauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:49:00   
Domy

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Kako da ih naucim da dizu dasku....izluditi cu vise. Maloprije sam sjela u pisacu.....fuj user posted image
Svaki dan ih molim da dizu dasku i ne znam kako da ih vise sanitarno odgojim...ukljucujuci i MM....
Sad sam na vodokotlic zalijepila na A4 papir i markerom napisala - "Digni dasku, hvala!" i sam cekam da mi dodje netko od gostiju i uvrijedi se user posted image


e jesi ti spaljenauser posted image user posted image




leilany otkačena si sto gradi uvijek se nasmijem na tvoj komentar...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:52:59   
adryosijek
ja poludim kad vidim one flekice na vc dasci uzasssss ma grozno pogotovo na javnim wc ima po bolnicama pa stavim tonu wc papira da sjednem majke ti neodgojauser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:54:03   
adryosijek
dobro pa cu rodit zensko i mm je uredan dize dasku ili bar naciljauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 20:54:11   
maja
zato smo mi kad smo radili novu kupaonu stavili pisoar tako da nemam s tim problemauser posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 21:10:31   
novamama
mm ju održava čistom...par puta sam dreknula i bilo je ok....još ga nisam uspjela nagovoriti da sjedne dok piša, ali čim curica bude počela koristiti wc, to ga sljeduje, i njega i olivera...

znaš kako sam to riješila? zaprijetila sam mu da ću ja njemu jednom ostaviti zapišanu školjku, i to nakon menge pa nek čisti iza mene!!!
upalilo je...


nema mi gore stvari...mtata sjedne dok piša, ipak smo nas tri ženske bile u kući, valjda zato - mama je pazila na to skroz!

ti si tiki ipak u manjini, ali NE DAJ SE!!!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 21:27:11   
pako
IZVORNA PORUKA: martina87

joj tako je i kod mene bilo...i onda sam isla sa mm kad god je isao u vc za njim i vikala DIGNI DASKUuser posted image


potpisujem i da briše za sobom ak kaj pošorauser posted image  i uspjela sam, sad si nekad pripremi papir da obriše iako nije ništa uneredio, a jedan još to obavlja u pelenu, a jedan je još u trbuh, što će mi tek biti za otprilike dvije tri godine, mislim isto kao i Tikice tebiuser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
22.2.2010 21:43:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pako)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:02:51   
zg_cinik
ja nemrem vjerovat kaj tu čitam...user posted image user posted image user posted image user posted image

tjerate muške...muževe i klince... da sjede dok pišaju...user posted image user posted image user posted image user posted image

katastrofa...
posle se čudite kad vam sineke počneju izrugivati... fakat niste normalne....

teško ih naučit da počiste za sobom...user posted image user posted image user posted image

imam bar desetak načina i primjera...
al niste zaslužile da napišem ni jedan...


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:11:48   
zaba
IZVORNA PORUKA: curice

u mene je samo jedno muško u kući-mm,koji piša jednako kao i mi,sjedne,odmori se i obavi posaouser posted image user posted image user posted image
tako je i kod mene user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:15:02   
ninolina
mm obavezno diže dasku a i klinci su tak naučeni tak da nemam problema s tim

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:15:32   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: zaba

IZVORNA PORUKA: curice

u mene je samo jedno muško u kući-mm,koji piša jednako kao i mi,sjedne,odmori se i obavi posaouser posted image user posted image user posted image
tako je i kod mene user posted image



super...

kad bu Ti dečec išel kod psihologa...
reči: "pa zakaj...ja sam ga tak naučila..."
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zapišana daska za WC
22.2.2010 22:20:12   
CallamityJane
moj obavezno digne dasku, ali je nikada ne spusti user posted image
najgore mi je kada se u snu onako sva sanjiva uputim do wc i spustim dupe i redovno upadnem u solju user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!