|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vole li vaša dječica muziku?
13.6.2013 8:50:19   
andydea
Curke vole jako muziku,pjevanje i plesanje...Slušaju najviše latino glazbu, jer smo mm i ja prije bili jako aktivni plesači latino plesovauser posted image ....Di je isto muzikoljubacuser posted image
Voli dječije pjesmice i na baby tv...odmah osmijeh i okreće se na zvuk
Severinu obožavauser posted image ...kad je njezina Italiana on ne dišeuser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
13.6.2013 8:51:17   
danery
uf daaa,i naša se guza uz salsu,veli ajde mama upali nam onu našu user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
13.6.2013 8:53:30   
Sonyhka
Bilo šta živahno kad krene Jan se krene vrtiti, skakati, mahati... user posted image user posted image
A na baby tv-u je pokupio sve one plesove onih blesavih životinjica, pa i prije njih odpleše... user posted image

_____________________________

~ Jan ~ 05.09.2011. ~

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
13.6.2013 8:53:41   
Renata RR
Jako... Odmah zaplešu čim čuju prve zvukove...user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
13.6.2013 8:55:49   
Jasmina19
Moj sin obozava,svira gitaru ko veliki i ima ritma i sluha.Tata je glazbenik i svira el.gitaru,tako da je od njega pokupio taj talent.user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
13.6.2013 8:55:57   
sarah_zg
moj je lud za gitarom. MM svira gitaru i stalno mu je svirao dok je bio u trbuhu, ovaj mali ima svoju plastičnu i tambura
Teta ga je slikala neki dan u vrtiću, i snimala, skladao je svoju pjesmu: moja punica je najbolja žena user posted image user posted image user posted image
mala je neki dan na orgulje u crkvi pošizila, ne znam jel zato kaj su joj se svidjele ili nisu ali nije se prestala ritati
kod nes nema sevke i rozge, samo rock trežti
imam cd rock za bebe, to mm nabavio kad je G bio mali, ona glazbica kao one igračke na potezanje, a ono metalica i iron maiden

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
13.6.2013 12:24:25   
pincirotvajler
ne baš

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
13.6.2013 21:48:03   
bella 1
obožava sve melodično, vijesti kad počinju se okreće tv-u, reklame, čak ako tupkam rukom ritmično reagira , a o Baby tv-u da ne pričam Charlie and the nubers rules! user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
14.6.2013 7:45:46   
medoKartonski
Moja curka još dok je bila u pupi je voljela glazbu a to sam shvatila tako da čim se unemiri i počne lupati upalim joj pjesme ona se smiri ... Najviše voli ROCK, pogotovo G.Bareta s čime joj tata nije previše zadovoljan :D

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
14.6.2013 7:47:53   
plavka
Da voli, obožava.... doduše doma smo svi malo vudreni na muziku, već i sama ima svoje favorite te želje što želi slušati!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
14.6.2013 7:55:29   
monstrum
Da je po njenom radio/cd/glazbeni program se ne bi gasio ni kad ide spavati user posted image ..obožavam muziku, obožava plesati...čekam da malo poraste pa da ju upišem na neki ples ili sl.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
10.12.2013 14:54:17   
zvekanka
Moja po cijele dane pjeva pjesmicu kada si sretan lupi dlano o dlan.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
19.7.2016 14:30:56   
suncicaa
i naš se guza uz salsu, pravi muzikoljubacuser posted image

(Odgovor članu zvekanka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vole li vaša dječica muziku?
13.4.2017 14:21:10   
AnitaZg
Au, obožava, baš kako sam napisala u temi prije... I pleše, naravno user posted image

(Odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!