|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vitezi i Princeze
20.5.2013 16:55:50   
anne
Ovaj vikend je vikend viteza i princeza. :)
Odlučujemo što bi išli vidjeti.
Jeli netko bio?

1. Sajam vlastelinstva Dubovec
http://www.karlovac-touristinfo.hr/?id=54&l=h&dog_id=29435&dog=1

2. Međunarodni viteški turnir u Svetoj Heleni
http://www.turnir-svetahelena.com/hr/novosti-i-najave-menu


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vitezi i Princeze
20.5.2013 19:13:15   
andydea
Mi bi sigurno išli na nešto od toga,jel vorimo starine i povijestuser posted image ...ali Lanči mi slavi ročkas!

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vitezi i Princeze
21.5.2013 10:02:12   
Anoniman
nedavno sam vodila P. na Gubec-bega pa joj je trenutno malo dosta takvih stvari user posted image

(Odgovor članu andydea)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vitezi i Princeze
22.5.2013 23:57:27   
mamacita
U Svetoj Heleni je fenomenalno! Ja sam svoje klince vodila prije dvije godine, i vec me sada propitkivaju bi li mogli ici i ove godine. Ako se odlucis ici u Sv. Helenu, ponesi sendvice i sokice za djecu, namazite se sa dobrim faktorom za suncanje, i ponesi nesto sitnisa (prodaju se jeftino macevi i ostale stvarcice koje bi klinci i klinceze mogli pozeljeti). Muzika je dobra, prava srednjevjekovna, kostimi su lijepi, i imaju simulaciju napada na kulu, sto je posebno impresioniralo moje decke. Ja sam skupa s njima uzivala jer i ja volim te viteske igre!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Biste li prihvatili ovu ponudu?
Zvonki

Da vam se nudi posao u istom poduzeću ali drugi posao koji vam nije dobar, odnosno, znate da ne bi bili sretni na njemu, (s ovaj volite koji radite) biste li prihvatili ako bi vam se nudilo recimo 1,500-2,000 kn više?

Da (59%)

Ne (41%)


Broj svih glasova: 49

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!