|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U VRTU POD ZVIJEZDAMA-tražimo igračke, knjige...
18.7.2013 20:12:53   
Tajanaa
Prije par godina starija kćer je doslovce "poludjela" za ovim crtićem, i dugo smo tražili dvd-e kod nas jer se crtić tek počeo prikazivati.

Sada nakon par godina je manji klinac cijeli dan spominje taj ctić, naveče kad počne mir i tišina, sav sretan, a kada prođe...PLAČE JOŠ POLA SATA BAR! :-(

Molila bih sve koji znaju gdje kupiti bilo što povezano sa ovim crtićem(osim dvd-a), kod nas u Hrv., može i plišance i manje figure i knjigice...bilo što, neka mi se jave, gdje ima za kupiti.

****MOŽE I VEĆ KORIŠTENE, AKO IMA TKO KOD KUĆE OD STARIJIH KLINACA, ALI OČUVANE I U DOBROM STANJU.

PUNO, PUNO HVALA SVIMA....

_____________________________

Tajanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: U VRTU POD ZVIJEZDAMA-tražimo igračke, kn...
19.7.2013 9:24:15   
ucitelj
poz i moj obozava ovaj crtic nemam bas dvd al sam pronasla knjigice kod nas u bih ima ih raznih svakavihuser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Tajanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: U VRTU POD ZVIJEZDAMA-tražimo igračke, kn...
17.10.2013 17:29:14   
calpurnia
Ima na Tisak media web shopu. http://tisakmedia.hr/Artikl/Film-DVD-U-vrtu-pod-zvijezdama-DVD.html?q=cGdcOTIscHJcMzI1NQ%3d%3d
Mi imamo doma 2 dvd-a ali taj crtić ne voli ni pod razno, pa ako netko želi neka se javi na private.

_____________________________

TONČI <3

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!